نکات زیبایی و جوان ماندن در 40 سالگی

نکات زیبایی و جوان ماندن در 40 سالگی

نکات زیبایی و جوان ماندن در 40 سالگی

برای آشنایی با نکات زیبایی و جوان ماندن در 40 سالگی در این مقاله کاربردی با ما همراه باشید.

این که جوان بمانیم یا پیر بشویم در واقع انتخاب خود ما بوده و امروزه جوان ماندن به خود فرد بستگی دارد. شاید شما هم باور داشته باشید که 40 سالگی برای پیر شدن خیلی زود است اما چرا در 40 سالگی نمی توانیم زیبایی و جوانی سابق را داشته باشیم؟
اما برای زیبا ماندن در سن 40 سالگی باید نکات خاصی را رعایت کنید، با ما همراه باشید تا به شما این نکات را بگویم و حتی در 40 سالگی هم طراوت و شادابی جوانی را داشته باشید.

نکات زیبایی و جوان ماندن در 40 سالگی :: آرایش مناسب سن

باید بعد از گذشت هر ده سال نحوه آرایش خود را تغییر دهید. به این دلیل که پوست شما دچار تغییرات شده پس شما هم باید حتما سبک آرایشی خود را متناسب با پوست خود در نظر بگیرید. بعد از این که به سن 40 سالگی رسیدید باید آرایش ملایم تر و کم تری داشته باشید، شما دیگر آن دختر 20 ساله نیستید.
کرم پودر متناسب با رنگ پوست خود انتخاب کنید و سعی کنید تفاوت رنگ زیادی با پوست شما نداشته باشد، کمی ریمل زده و با یک رژلب آرایش خود را تکمیل کنید.

نکات زیبایی و جوان ماندن در 40 سالگی :: حتما از کرم شب استفاده کنید

شاید اطلاع داشته باشید که کرم شب خاصیت ضد پیری داشته و می تواند پوست را بازسازی کند. به همین دلیل است که روند پیری را به تاخیر انداخته و باعث می شود مانند قبل زیبا و جوان بمانید، پس از کرم شب قافل نشده و حتما از آن استفاده کنید.

همچنین بخوانید :
رنگ عشق برای مردان چیست ؟
نکات زیبایی و جوان ماندن در 40 سالگی

با موهای زائد خدافظی کنید

سعی کنید همیشه موهای زائد خود را با اپیلاسیون از بین ببرید، همه می دانیم که با افزایش سن موهای زائد هم بیش تر شده و سبب می شود زیبایی ما از بین برود پس همیشه اپیلاسیون کرده و جوانی را در خود زنده کنید. 

رنگ مو

حتما می دانید که در 40 سالگی رنگ موها سفید شده و برای حفظ جوانی باید سعی کنید موهای سفید خود را بپوشانید. در این حالت بهترین راه حل رنگ کردن موها است، البته رنگ موهای بلوند اصلا مناسب شما نبوده و باید سعی کنید رنگ انتخابی به رنگ موهای شما نزدیک باشد. 

رعایت نکات فوق بسیار حائز اهمیت است و باید به این موضوع توجه به خصوصی داشت که پوست شاداب و پر طراواتی را داشته باشیم.

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on email
Share on linkedin

امتیاز شما ؟      ستاره ها از راست به چپ

[ratings]

همچنین ببینید

چگونه زندگی شادی داشته باشیم

چگونه زندگی شادی داشته باشیم

در ضرب المثلی چینی این گونه بیان شده است که برای داشتن یک ساعت شادی، حتما چرت بزنید؛ همین طور در این ضرب المثل نقل شده است که برای داشتن یک روز شادی ماهیگیری انجام دهید و در صورتی که علاقه دارید که به مدت یک عمر شاد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.