رازهای زیبایی هنگام حمام

رازهای زیبایی هنگام حمام

رازهای زیبایی هنگام حمام

رازهای زیبایی هنگام حمام
رازهای زیبایی هنگام حمام

اگر دوش گرفتن برای شما هم به صورت معمولی و ساده انجام می شود، یعنی چه برای پاک کردن بدن و چه برای پاک کردن آلودگی ها و موهای زائد بدن حمام کردن را به صورت روزانه انجام می دهید؛  باید این نکته را در نظر بگیرید که موارد و رازهای زیبایی  هنگام حمام کردن وجود دارند که دوش گرفتن معمولی را به یک کار خوشایند برای شما تبدیل می کند؛ بهتر است به نکاتی که می گوییم عمل کنید تا ببینید دوش گرفتن چقدر لذت بخش خواهد بود.

به شما توصیه می کنیم که قبل از رفتن به حمام ترتیب کارهایی که می خواهید انجام دهید را تعیین کنید، با این کار در دوش گرفتن سرعت عمل بیشتری خواهید داشت و حمامی دل چسب تر را تجربه می کنید.

رازها و نکات زیبایی هنگام حمام رفتن

برس خشک

یکی از رازهای زیبایی در حمام استفاده از برس خشک می باشد که زمان زیادی هم  احتیاج ندارد؛  فقط ۱۲۰ ثانیه وقت احتیاج می باشد که از این وسیله برای کشیدن روی بدن و جدا کردن سلول های مرده بدن استفاده کنید، با این کار گردش خون و جریان مایع لنفاوی هم سریع تر می شود.

رازهای زیبایی هنگام حمام
یکی از رازهای زیبایی در حمام استفاده از برس خشک می باشد که زمان زیادی هم  احتیاج ندارد

 همچنین با این کار پوست زمانی را برای نفس کشیدن به دست می آورد و با این کار در مدت زمانی کوتاه پوستی شاداب و درخشنده خواهید داشت؛  این کار نیز روشی فوق العاده برای تحریک سلول های بدن می باشد ما توصیه می کنیم قبل از این که به حمام بروید یک برس مو با موهای زبر و طبیعی را همراه خود ببرید؛  بهتر است برس کشیدن را از پاها شروع کنید انجام این کار حدوداً ۳ تا ۵ دقیقه جواب بهتری را به شما می دهد.

آب رسانی به موها

آب رسانی به موها  یکی دیگر از رازهای زیبایی هنگام حمام می باشد به شما توصیه می کنیم که برای داشتن موهایی زیبا و ابریشمی حدوداً دو بار در هفته از نرم کننده های قوی استفاده کنید، آب گرم و بخار فراوان  کاندیشنر (حالت دهنده) را در عمق تارهای مو های فرو می برد.

سرم هایی که حاوی روغن زیتون هستند برای موها بسیار مفیدند، می‌توانید بعد از آب کشی موها از روغن زیتون یا کاندیشنر استفاده کنید و در فاصله باقی مانده می توانید بقیه کارهای خود را انجام دهید؛  یا اگر فرصت صبر کردن ندارید می توانید از ابتدای ورود به حمام روغن زیتون یا کاندیشنر را بر روی موهای خود بزنید و در پایان موهای خود را بشویید و آب کشی کنید و مطمئن باشید که اثربخشی آن هم دو چندان می‌شود.

رازهای زیبایی هنگام حمام
برای داشتن موهایی زیبا و ابریشمی حدوداً دو بار در هفته از نرم کننده های قوی استفاده کنید

ماسک سریع صورت

گاهی بعضی از خانم‌ها برای استفاده از ماسک حدود نیم ساعت از وقت خود را می‌گذرانند اگر شما همچین وقتی ندارید به شما توصیه می‌کنیم که از ماسک‌های ده دقیقه ای استفاده کنید این کار در ۱۰ دقیقه جواب لازم را به شما می دهد؛  با این کار می توانید سرعت فوق العاده اثر بخشی آن را بعد از حمام کردن روی صورت خود  ببینید؛ با این کار مواد مغذی جذب پوست تان می‌شود و پوستی درخشان تر به شما می دهد ماسک هایی که به صورت کرم هستند برای قبل از حمام بسیار کاربردی ترند.

اگر ماسک های صورت خود را در منزل تهیه می‌کنید به شما توصیه می کنیم که حتما از عسل برای لطیف کردن پوست و آب رسانی بهتر استفاده کنید.

رازهای زیبایی هنگام حمام
توصیه می کنیم که حتما از عسل برای لطیف کردن پوست و آب رسانی بهتر استفاده کنید

شستشوی پوست

از دیگر رازهای زیبایی هنگام حمام کردن شستشوی صحیح پوست می باشد، هر پوستی باید با پاک کننده ی مخصوص خود تمیز شود؛ مثلاً افرادی که پوستی خشک دارند هرگز نباید برای پاک‌ کردن صورت خود از صابون استفاده کنند و همچنین افرادی که پوست نرم و لطیفی دارند باید از شامپو بدن و یا روغن شست و شو برای شستن صورت خود استفاده کنند. 

اگر شما هم می خواهید پوست نرم و لطیفی داشته باشید در پایان شست شو کمی شامپو بدن به همراه شکر یا نمک را به بدن خود بمالید تا پوست نرم و لطیفی داشته باشید.

یک دقیقه وقت هم برای مانیکور و پدیکور

برای نرم شدن پاشنه ی پاها به شما توصیه می کنیم که از نرم کننده ی مو بر روی پاشنه پاهای خود بمالید.

 همچنین می‌توانید بعد از آن از برس ناخن استفاده کنید و سپس زیر ناخن ها را نیز تمیز نمایید؛  اگر پاشنه پای شما نرم شد  توصیه می‌کنیم که از لیف هایی با الیاف طبیعی استفاده کنید.

می‌توانید بعد از نرم شدن پا از برس ناخن استفاده کنید و بعد زیر ناخن ها را نیز تمیز کنید

کل بدن

از دیگر رازهای زیبایی هنگام حمام می‌توان به لوسیون اشاره کرد لوسیون معجزه کننده ای برای لطافت و جلای پوست می باشد. 

وقتی که از حمام بیرون آمدید و کل بدن خود را خشک کردید می ‌توانید از یک لوسیون برای لطیف شدن پوست خود استفاده کنید و بدن خود را با آن ماساژ دهید؛ متخصصان حوزه ی پوست بر این باورند که پوست بدن بعد از حمام کردن قدرت جذب بالایی دارد.

استفاده از کرم باعث می شود که رطوبت بدن حفظ شود و احساس خوشایندی به فرد دست  بدهد.

در انتها شما هم اگر رازهای دیگه ای برای زیبا شدن در حمام سراغ دارید برای استفاده ما و سایر بازدید کنندگان وبسایت گلسانه در زیر همین مقاله ارسال کنید با تشکر.

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on linkedin
لینکدین
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.