تغییر رنگ لباس مخصوص هر فصل

تغییر رنگ لباس مخصوص هر فصل

تغییر رنگ لباس مخصوص هر فصل

تغییر رنگ لباس مخصوص هر فصل
تغییر رنگ لباس مخصوص هر فصل

جذابیت هر کسی به عوامل  بسیار کوچکی وابسته می باشد که شاید به نظر مهم نرسند. دقت در رنگ لباسی که می پوشید یکی از همین عوامل است.

بنابر نظر کارشناسان، اهمیتی ندارد که شما طرفدار کدام گروه از رنگ ها هستید، طبیعت به طور مرتب در حال تغییر رنگ است و این شمایید که باید برای تغییر رنگ لباس مخصوص هر فصل آماده باشید.

پیشنهاد می کنیم که شما هم برای انطباق با این رنگ ها آستین بالا بزنید. برای این کار تنها نیاز است که به کمد لباس تان نگاهی بیاندازید و لباس هایتان را بر پایه رنگ ها بچینید. در آخر ببینید که چه رنگ لباسی بین آنها نیست، همچنین بهتر است که جسارت به خرج داده و ظاهر خودتان را با رنگ های گوناگون امتحان کنید. این نکته را در زمان انتخاب لباس فراموش نکنید که اصلا اهمیتی ندارد دیگران درباره شما چطور فکر می کنند بلکه این شمایید که باید با رنگ انتخابی تان احساس آرامش و راحتی داشته باشید.

دسته بندی رنگ های لباس

اگر هنوز به سراغ کمد لباس های خود نرفته اید، الان زمان مناسبی برای این کار است. اگر لباس ها را با استفاده از طیف رنگی خاصی در کمد بچینید یک دید خوب برای شما نسبت به کمد و لباس هایتان ایجاد می شود. این کار موجب می گردد که متوجه شوید که از چه رنگ لباسی بیشتر دارید و به چه رنگی بی علاقگی نشان داده اید؟ پیشنهاد می شود که  طبقه بندی لباس ها را  از پایه نوع (مثلا مانتو، شلوار، تی شرت) خارج کرده و بر پایه رنگ ها طبقه بندی نمایید. می توانید یک طیف رنگی از رنگ های تیره به روشن برای چیدن لباس ها استفاده کنید. هنگامی که فهمیدید جای چه رنگ لباسی در کمدتان خالی است، در زمان خرید لباس جدید آن رنگ را تهیه کنید. با این کار برای تغییر رنگ لباس مخصوص هر فصل آمادگی لازم را به دست آورده اید.

همچنین بخوانید :
چه لباس هایی لاغر نشان میدهند

رنگ های روشن را نادیده نگیرید

برای یافتن طراوت دوباره خود را آماده کنید. با فرا رسیدن فصل زیبای بهار رنگ روشن برگ درختان به سمت تیره شدن می رود. پیش از خرید هر رنگ لباسی دقت کنید که آیا آن رنگ لباس به شما می آید یا نه؟ شاید تا به حال شنیده باشید که گفته شود رنگ پوست شما سرد است یا گرم؟ برای یافتن پاسخ این سوال باید به رنگ مو، پوست و چشم های خود توجه کنید. این نکته را بدانید که کسی نمی تواند به شما بگوید کدام رنگ را استفاده نمایید و قطعا لباسی برای شما مناسب تر است که خودتان آن را انتخاب کرده باشید.

تغییر رنگ لباس مخصوص هر فصل
انتخاب لباس های رنگ روشن

رنگ های گرم مناسب شما هستند اگر:

  • موهای مشکی یا تیره ای دارید.
  • چشم های شما قهوه ای رنگ است.
  • پوست شما سبزه است.
  • رنگ پوست شما به زردی می زند.

رنگ های مناسب این افراد جهت تغییر رنگ لباس مخصوص هر فصل نارنجی، سرخابی، زرد، قرمز خاکی و گلبهی می باشد.

دسته بندی رنگ های لباس
انتخاب لباس های طیف رنگی گرم

رنگ های سرد مناسب شما هستند اگر:

  • موهایی با رنگ روشن دارید.
  • چشم های شما خاکستری یا آبی است.
  • رنگ پوست شما سفید است.
  • رنگ پوست شما به رنگ صورتی می زند.

برای این افراد رنگ های آبی، بنفش، سبز، زرشکی و صورتی روشن مناسب می باشد.

اگر برای شناخت ته رنگ پوست خود دچار مشکل شدید می توانید با استفاده از زیور آلات ته رنگ پوستتان را بشناسید. اگر بیشتر به طلا علاقه دارید پس، ته رنگ پوست شما زرد است. اگر ترجیح شما نقره می باشد، ته رنگ پوست شما صورتی است. این روش برای اکثر افراد نتیجه بخش می باشد، همچنین برای یافتن ته رنگ پوست باید به رنگ گونه ها، چانه و بینی دقت شود. زمان هایی که احساساتی مانند خجالت یا هیجان را تجربه می کنید، تشخیص ته رنگ پوست شما ساده تر است.

همچنین بخوانید :
راهنمای خرید کفش
دسته بندی رنگ های لباس
رنگ های سرد مناسب

رنگ های خنثی را امتحان کنید

اگر کمد شما  از لباس هایی با رنگ های روشن لبریز شده زمان آن رسیده که به سمت رنگ های خنثی بروید. رنگ های خنثی به رنگ هایی مانند قهوه ای، بژ، شیری، خاکستری، سیاه و سفید گفته می شود. برای ست کردن رنگ ها می توانید بژ و صورتی ملایم را با هم بپوشید یا اینکه یک ست خاکستری را امتحان کنید. آبی و صورتی روشن همراه با کرمی و سفید یک ست زیبا را می سازند. ست زرد و سرمه ای هم طرفداران بسیار زیادی دارد.

اگر رنگ پوست شما گرم می باشد برای تغییر رنگ لباس مخصوص هر فصل  می توانید از رنگ های شتری، صدفی، ارغوانی، خاکستری تیره و صورتی کوارتز کمک بگیرید و اگر هم جز رنگ های سرد هستید، بهترین رنگ ها برای شما رنگ های سفید، آبی روشن، خاکستری و بنفش می باشد.

تغییر رنگ لباس مخصوص هر فصل
رنگ های خنثی

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on email
Share on linkedin

امتیاز شما ؟      ستاره ها از راست به چپ

[ratings]
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.