پاک کردن لکه چربی از لباس

پاک کردن لکه چربی از لباس

پاک کردن لکه چربی از لباس
نحوه پاک کردن لکه های چربی روی لباس

بسیاری از مردم به این فکر می کنند که پاک کردن لکه چربی از لباس چگونه است، اکثر کودکان لباس های خود را در طول روز کثیف می کنند یا کسانی که شغل شان به گونه ای است که با روغن و مواد چربی سرو کار دارند با این مشکل مواجه هستند، مثل مکانیک

با ما باشید تا شما را با پاک کردن لکه چربی از لباس آشنا کنیم؛

آشنایی با نحوه پاک کردن لکه های چربی روی لباس

یکی از مواردی که با استفاده از آن می توانید لکه های چربی روی لباس را از بین ببرید این است که روی لکه پودر تالک بریزید، این پودر بیشتر در مواد آرایشی به کار می رود، بعد از چندین ساعت با استفاده از یک دستمال خشک پودر را بردارید، پودر تالک مقدار زیادی از چربی را جذب می کند.

پاک کردن لکه چربی از لباس
یکی از موارد مهم برای از بین بردن لکه چربی استفاده از پودر تالک است

..

از دیگر مواردی که با کمک آن می توانید مشکل لکه چربی روی لباس را برطرف کنید این است که چند قطره مایع ظرف شویی ضد چربی را روی آن بریزید و با انگشت تان آن را روی لکه پخش کنید، پس از چند دقیقه او را پاک کنید با این کار مواد وارد پارچه می شود و لکه را به خود جذب می کند.

قبل از اینکه لباس ها را در ماشین لباس شویی بیندازید باید آن ها را چک کنید تا لکه نداشته باشند زیرا قبل از آن باید لکه را از بین ببرید، با کمک مایع لباس شویی می توانید چند قطره از آن را روی لکه بریزید، پس از برطرف شدن لکه می توانید آن را شستشو بدهید.

همچنین بخوانید :
راهنمای خرید کفش

اشتراک گذاری 

همچنین ببینید

چرا زنان لباس جذاب می پوشند

چرا زنان لباس جذاب می پوشند

به طور کلی خانم ها بر روی پوشش خود بسیار حساس هستند، همیشه بهترین ها را برای خود انتخاب می کنند. گاهی اوقات خانم هایی که در خیابان هستند که لباس آن ها بدن نما است؛ اگر آقایان به آن ها نگاه کنند این مسئله مشکل ساز می شود ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


جذب عشق و یا بازگشت عشق با قانون جذب و ناخودآگاه !!!

زنان از چه مردانی خوششان می آیند
جذب رابطه عاشقانه و یا بازگشت عشق با فایل تاثیر گذار بر ناخودآگاه
سابلیمینال عشق

 
برای آشنایی بیشتر کلیک کنید
close-link
Click Me