عوارض کاشت ناخن

عوارض کاشت ناخن

عوارض کاشت ناخن

عوارض کاشت ناخن
عوارض کاشت ناخن

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که به کاشتن ناخن علاقه بسیاری دارید باید به شما بگوییم که زیبایی در کاشت ناخن منحصر به فرد می شود  و دست ها را به طرز شگفت انگیزی زیبا می کند اما باید قبل از انجام این کار از عوارض کاشت ناخن آگاه شوید لطفاً با ما همراه باشید.

عوارض ناخن کاشتن در افراد

از عوارض ناخن کاشتن می توان به متوقف شدن رشد در ناخن اصلی کرد که این مورد به دلیل نکشیدن اکسیژن به صورتی کامل توسط ناخن ها صورت می گیرد؛ همچنین کاشتن ناخن باعث می شود ناخن های اصلی خودتان شکل طبیعی خودشان را از دست بدهند.

بعد از انجام کاشت ناخن، ناخن های طبیعی افراد که رشد پیدا می کنند  باعث می شوند ناخن کاشته شده به جلو کشیده شود، به همین دلیل ناخن ها احتیاج به ترمیم پیدا می کنند؛ همچنین کاشت ناخن ها باعث به وجود آمدن قارچ و میکروب می شود چون در هنگام کاشت ناخن ها از مواد شیمیایی و چسب نیز استفاده می شود. 

همچنین کاشت ناخن باعث می شود سطوح هموار و ناهموار ناخن ها به طور کلی از بین بروند که از مهم ترین عوارض ناخن کاشتن می باشد.

عوارض کاشت ناخن
کاشت ناخن باعث می شود سطوح هموار و ناهوار ناخن های اصلی شما از بین بروند

نکته کلی در مورد ناخن ها

به طور کلی باید بگوییم هر چیزی که به ناخن فشار وارد کند و باعث به وجود آمدن برآمدگی  یا فرورفتگی سفید رنگ روی ناخن ها شود می تواند از عوارض کاشت ناخن باشد.

گاهی اوقات ناخن ها به حدی رشد می‌ کنند که داخل گوشت فرو می روند؛ صاف بودن و محدب بودن ناخن ها تا حدی نشانه ی ناخن هایی سالم می باشد برآمدگی زیاد در سطح ناخن ها و ایجاد شدن لکه لکه هایی بر روی سطح ناخن ها نشانه های بیماری در افراد می باشد.

همچنین بخوانید :
تفاوت عمل کوچک کردن و لیفت سینه

به عنوان مثال تیروئید باعث جدا شدن ناخن از گوشت می شود، بیماری دیابت نیز باعث ایجاد ناخن ها فرو رفته شده و نقطه نقطه در سطح ناخن های افراد می شود؛ بایستی در نظافت ناخن ها کوشا باشید زیرا تاثیرات مستقیمی بر روی سلامتی ناخن ها دارد.

عوارض کاشت ناخن
بیماری هایی مانند تیروئیدباعث جدا شدن ناخن از سطح گوشت دست ها می شوند

توصیه کلی در مورد ناخن ها

به شما توصیه می کنیم که از آهن، کلسیم  و بیوتین استفاده کنید؛ کمبود آن ها در بدن تاثیر مستقیمی بر روی ناخن ها دارد، نکته ی دیگر که باید به شما بگوییم این است که برای شفافیت و سلامت ناخن هایتان می توانید هر روز مقداری کرم بر روی پیاز ناخن هایتان بمالید.

از شما کمال تشکر را داریم که با ما همراه بودید شما می توانید پیشنهادات و نظرات خود را برای ما در زیر همین مطلب ارسال کنید با سپاس.

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on linkedin
لینکدین
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.