تشخیص چرم طبیعی از مصنوعی

تشخیص چرم طبیعی از مصنوعی

تشخیص چرم طبیعی از مصنوعی

برای تشخیص چرم طبیعی از مصنوعی لازم به انجام دادن کار های خاص و پیچیده ای نمی باشد و از طریق چند روش ساده می توان به راحتی به طبیعی بودن ویا مصنو عی بودن آن پی برد.

چند روش برای تشخیص دادن چرم طبیعی از مصنوعی

مردم کشور ایران همواره به دلیل علاقه ی شدیدی که به محصولات چرمی الخصوص کیف و کفش دارند هر ساله پول زیادی را در این راه برای خرید محصولات چرمی صرف می کنند اما آنها مطمئن نیستند که آیا پول خود را برای خرید چرم طبیعی صرف کرده اند یا نه به دلیل اینکه فروشندگانی وجود خواهند داشت که چرم مصنوعی را به قیمت چرم طبیعی به فروش برسانند.

راهکاره های تشخیص چرم طبیعی از مصنوعی

1.چرم طبیعی در مقایسه با چرم مصنوعی از انعطاف و نرمی بیشتری برخورداراست این در حالی است که چرم مصنوعی دارای الیافی به صورت خشک و پلاستیکی می باشد بنابراین می توان از طریق دست زدن چرم طبیعی را ازچرم مصنوعی به راحتی تشخیص داد.

2.همچنین کسانی که اقدام به خرید چرم طبیعی از فروشگاه های معتبر می کنند می توانند در هنگام خرید شناسنامه ی آن کالای چرمی را که خریداری نموده اند را از فروشنده در خواست کنند.

تشخیص چرم طبیعی از مصنوعی

تشخیص مرغوب وبا کیفیت بودن چرم در مقابل نا مرغوب بودن آن

1.یکی دیگر ازنکاتی مهمی که همواره می توان در خرید کالای چرمی از آن استفاده کرده این است که چرم طبیعی دارای طرح های غیر قابل تکراری در مقایسه با چرم مصنوعی می باشد که دارای طرح های منظم و تکراری است توجه نمود.

همچنین بخوانید :
راهنمای خرید کفش

2.همچنین می توان با بو کردن چرم  نیز به طبیعی بودن آن پی برد زیرا چرم مصنوعی با بو کردن دارای بوی مشابه با پلاستیک می باشد.

 

3.یکی دیگر از تفاوت های مهم چرم طبیعی با چرم مصنوعی در پشت آن ها می باشد زیرا چرم های طبیعی  در پشت چرم دارای خاصیتی به صورت پرزی می باشند و این در حالی است که پشت چرم های مصنوعی به صورت نخ های توری و رشته ای مشخص گردیده است.

4.از دیگر ویژگی  های می توان به این مورد اشاره کرد که چرم طبیعی در برابر حرارت دادن نمی سوزد اما این در حالی است که چرم مصنوعی با حرارت دادن می سوزد و بوی پلاستیک خواهد داد.

 

ویژگی چرم اصل کدامند؟

1ز مهمترین ویژگی های چرم طبیعی این است که هنگامی که بر روی آن آب ریخته شود در چند ثانیه آب را در خود جذب خواهد نمود اما هنگامی که بر روی چرم مصنوعی آب ریخته شود آب بر روی آن جابجا خواهد شد و جذب نمی گردد.

 

اشتراک گذاری 

امتیاز شما ؟      ستاره ها از راست به چپ

[ratings]

همچنین ببینید

چرا زنان لباس جذاب می پوشند

چرا زنان لباس جذاب می پوشند

به طور کلی خانم ها بر روی پوشش خود بسیار حساس هستند، همیشه بهترین ها را برای خود انتخاب می کنند. گاهی اوقات خانم هایی که در خیابان هستند که لباس آن ها بدن نما است؛ اگر آقایان به آن ها نگاه کنند این مسئله مشکل ساز می شود ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


جذب عشق و یا بازگشت عشق با قانون جذب و ناخودآگاه !!!

زنان از چه مردانی خوششان می آیند
جذب رابطه عاشقانه و یا بازگشت عشق با فایل تاثیر گذار بر ناخودآگاه
سابلیمینال عشق

 
برای آشنایی بیشتر کلیک کنید
close-link
Click Me