تفاوت عمل کوچک کردن و لیفت سینه

تفاوت عمل کوچک کردن و لیفت سینه

تفاوت عمل کوچک کردن و لیفت سینه
تفاوت عمل کوچک کردن و لیفت سینه

امروز می خواهیم تفاوت عمل کوچک کردن و لیفت سینه که یکی از انواع عمل های زیبایی به شمار می آیدرا برای شما بررسی کنیم.

دلایل مختلفی برای انجام این عمل وجود دارد، که از جمله آن ها می توان به افتادگی سینه، بهبود دادن نیمرخ سینه، بزرگ یا کوچک کردن اندازه سینه اشاره کرد.

عمل کوچک کردن سینه(ماموپلاستی)

قبل از بررسی تفاوت عمل کوچک کردن و لیفت سینه بهتر است اول عمل ماموپلاستی را تشریح کنیم و سپس لیفت سینه را مورد بررسی قرار دهیم تا بتوانیم تفاوت آنها را بهتر درک کنیم.

در عمل کوچک کردن سینه جراح مقداری از بافت و پوست سینه را برای کوچک کردن سینه بر می دارد، برای این کار ابتدا یک یا چند برش بر روی سینه ایجاد می کنند، سپس بافت و پوست اضافه را برمی دارند و در آخر جای برش ها را بخیه می کنند.

اگر حجم بافت های اضافی سینه بزرگ باشد لیپوساکشن انجام می دهند یا به زبان ساده تر با استفاده از لوله هایی بافت های اضافی را بیرون می کشند.

همچنین این روش کمک می کند اندازه هاله های سینه نیز کاهش پیدا کند. گاهی اوقات و در صورت نیاز جای نوک وهاله سینه را تغییر می دهند.

لازم به ذکر است که در جراحی کوچک کردن سینه بیهوشی عمومی انجام می شود، اما در صورت کاهش و یا کوچک کردن جزئی اندازه سینه نیاز به بیهوشی نیست و فقط با بی حسی موضعی این عمل را انجام می دهند.

همچنین بخوانید :
بهترین ورزش های دوران بارداری
تفاوت عمل کوچک کردن و لیفت سینه
اگر حجم بافت های اضافی سینه بزرگ باشد لیپوساکشن انجام می دهند

عمل لیفت سینه (ماستوپکسی یا بالا کشیدن سینه)

عمل لیفت سینه برای بالا بردن سینه های شل و آویزان انجام می شود. در این عمل به سینه ها شکل می دهند و همچنین جای نوک و هاله های سینه را نیز تغییر می دهند.

باید توجه کرد که عمل لیفت سینه اندازه سینه را کوچک یا بزرگ نمی کند ولی به زیبایی آن بسیار کمک خواهد کرد. باید افزود که عمل لیفت سینه نیاز به بیهوشی عمومی دارد.

معمولا این عمل را همراه با بزرگ کردن قسمت بالایی سینه انجام می دهند. همچنین عدم تقارن سینه ها را نیز اصلاح می کنند. این عمل تنها برای افراد بزرگسال در تمامی سنین انجام می شود. بهترین کاندید برای این عمل خانم هایی می باشند که در سن باروری هستند.

بالا کشیدن سینه در عمل ما ستو پکسی

تفاوت عمل کوچک کردن و لیفت سینه

عمل کوچک کردن و لیفت سینه تا حدودی به هم شبیه می باشند چرا که در هر دوی این عمل ها ، سینه ها بالا می روند و به آنها دوباره شکل می دهند.

اما تفاوت عمل کوچک کردن و لیفت سینه در این است که در لیفت سینه نیازی به برداشتن بافت سینه نیست و در نتیجه اندازه سینه تغییری نمی کند.

اما در عمل کوچک کردن سینه قسمتی از بافت و پوست سینه برداشته می شود؛ که تقریبا سایز سینه 2 تا 3 کاپ کاهش پیدا می کند.

عمل لیفت سینه برای کسانی که سینه های آویزانی دارند موثر و مفید است. اما در صورتی که حجم سینه به قدری بزرگ باشد که در زندگی روزمره شخص خلل و مشکلی ایجاد کند، بهترین روش عمل کوچک کردن سینه می باشد.

همچنین بخوانید :
جلوگیری از پیری پوست

زمان مورد نیاز برای بهبودی کامل بعد از عمل چقدر است؟

همچنین درمورد تفاوت عمل کوچک کردن و لیفت سینه برای مدت بهبود باید بگوییم تفاوت چندانی ندارند و هردو نوع یک سال برای بهبودی کامل زمان لازم دارند. بعد از یک شب ماندن در بیمارستان باید به مدت 1 تا 2 هفته استراحت مطلق داشته باشید.

در این زمان سینه ها به شدت متورم و کبود می شوند. که بعد از چند هفته این موضوع برطرف خواهد شد. اما برای انجام فعالیت های سنگین و بلند کردن وزنه 6 هفته تا 6 ماه زمان لازم است.

همچنین داروهای تجویز شده برای بیمار باید به طور منظم مصرف شوند و در صورت وجود هر گونه مشکلی هم چون مشکل تنفسی درد در قفسه سینه ضربان قلب غیرعادی و سایرعلائم ناشی از داروهای مسکن و بیهوشی به سرعت به پزشک خود اطلاع دهید.

دوره بهبود و پس از عمل

اشتراک گذاری 

امتیاز شما ؟      ستاره ها از راست به چپ

[ratings]

همچنین ببینید

آموزش بزرگ کردن چشم با آرایش

آموزش بزرگ کردن چشم با آرایش

معمولا خانم هایی که چشمانی کوچک دارند، به دنبال آرایشی هستند که مقداری چشم های خود را با آن بزرگ تر کنند. حتی این اتفاق گاهی اوقات برای خانم های چشم درشت هم می‌ افتد، آن ها دوست ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


جذب همسر دلخواه + افزایش جذابیت زنانه با کمک قانون جذب!!!

اشتباهات دختران در ازدواج
افزایش جذابیت زنانه و جذب همسر دلخواه با فایل تاثیر گذار بر ناخودآگاه
سابلیمینال جذابیت زنانه

 
برای آشنایی بیشتر کلیک کنید
close-link
Click Me


جذب عشق و یا بازگشت عشق با قانون جذب و ناخودآگاه !!!

زنان از چه مردانی خوششان می آیند
جذب رابطه عاشقانه و یا بازگشت عشق با فایل تاثیر گذار بر ناخودآگاه
سابلیمینال عشق

 
برای آشنایی بیشتر کلیک کنید
close-link
Click Me