آیا نزدیکی زیاد شانس بارداری را بیشتر می‌ کند

آیا نزدیکی زیاد شانس بارداری را بیشتر می‌ کند

آیا نزدیکی زیاد شانس بارداری را بیشتر می کند

آیا نزدیکی زیاد شانس بارداری را بیشتر می‌ کند

تمامی خانم هایی که بعد از ازدواج اقدام به بارداری می ‌کنند و باردار نمی ‌شوند، به دنبال راهکاری هستند که هر چه سریع تر این اتفاق رخ دهد! بسیاری از افراد فکر می ‌کنند که با نزدیکی بیشتر احتمال بارداری نیز بیشتر خواهد بود.

ما در این مقاله می ‌خواهیم به سوال ” آیا نزدیکی زیاد شانس بارداری را بیشتر می‌ کند ” پاسخ دهیم، اگر شما هم قصد بارداری را دارید به شما توصیه می‌ کنیم که تا پایان این مطلب را دنبال کنید.

نزدیکی و شانس بارداری

بسیاری از خانم‌ ها و آقایانی که قصد فرزند آوری دارند فکر می‌ کنند که با بیشتر کردن تعداد نزدیکی ها در زمان تخمک گذاری بارداری زودتر رخ می دهد، اما متاسفانه این یک تصور غلط است.

باید بدانید که این کار تنها استرس و اضطراب را دو چندان خواهد کرد؛  وجود استرس نیز در بارداری اختلال ایجاد می کند.

زوجین باید این نکته را رعایت کنند که رابطه جنسی خود را به زمان تخمک‌ گذاری موکول نکنند. این کار باعث می شود که اسپرم ها تنبل شوند و تحرک آن ها کاهش پیدا کند، در نتیجه در زمان تخمک گذاری اسپرم به تخمک نمی رسد به همین دلیل است که بارداری رخ نمی دهد، بنابراین باید روال طبیعی نزدیکی انجام شود.

توصیه پزشک زنان و زایمان این است که به مدت یک هفته به منظور بارداری بین نزدیکی ها در روز بیشتر فاصله نیفتد، بنابراین بر اساس گفته آن ها رابطه جنسی باید کاملا منظم و متناوب به صورت یک روز در میان اتفاق بیفتد.

آیا نزدیکی زیاد شانس بارداری را بیشتر می کند
توصیه پزشک زنان و زایمان این است که به مدت یک هفته به منظور بارداری بین نزدیکی ها در روز بیشتر فاصله نیفتد

رابطه منظم و متناوب به منظور بارداری

همان طور که می دانید با افزایش نزدیکی ها تراکم اسپرم نیز افزایش خواهد یافت، بنابراین با کم کردن دفعات رابطه تراکم اسپرم هم کاهش خواهد داشت.

” آیا نزدیکی زیاد شانس بارداری را بیشتر می کند ” در پاسخ به این سوال باید بدانید که اگر مدت زمان نزدیکی مداوم و متناوب باشد ، در زمان تخمک گذاری خانم لقاح می‌ شود و به لوله فالوپ می رسد، زمانی که اسپرم به این لوله  برسد بارداری رخ می دهد.

به هیچ عنوان نباید بر روی بارداری سریع  اصرار کنید، زیرا این کار تنها فشار و استرس را بیشتر می کنند و پروژه بارداری به تعویق می اندازد؛ با این کار افراد بسیار نگران تر خواهد شد.

سعی کنید به توصیه پزشک خود عمل کرده و در هفته ۲ الی ۳ بار این کار را انجام دهید، مطمئن باشید که این تعداد نزدیکی برای بارداری کافی است.

ما در این مقاله سعی کردیم به سوال ” آیا نزدیکی زیاد شانس بارداری را بیشتر می کند ” پاسخ دهیم، اگر شما هم نظر، پیشنهاد و یا تجربه ای درباره اقدامات بارداری دارید به شما توصیه می ‌کنیم که آن را با ما و سایر کاربران زیر این مطلب را به اشتراک بگذارید. در پایان از شما سپاسگزاریم که با ما همراه بودید.

اشتراک گذاری 

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.