راهنمای ریمل مژه

راهنمای ریمل مژه

راهنمای ریمل مژه

راهنمای ریمل مژه
راهنمای ریمل مژه

اغلب خانم ها از ریمل برای زیبایی بیشتر چشمان خود استفاده می کنند و بیشتر خانم ها بدون استفاده از ریمل تا دم در منزل نیز نمی روند ریمل پرکاربردترین وسیله در لوازم آرایش است شاید هنوز خانم هایی طرز استفاده از آن را به طور صحیح یاد نگرفته باشند به شما توصیه می‌کنیم که از راهنمای ریمل مژه استفاده کنید با ما همراه باشید.

راهنمایی در مورد ریمل مژه

بعضی از خانم ها هنوز نحوه استفاده کردن از ریمل را یاد نگرفته اند به طوری که در بعضی از خانم‌ها دیده شده ۲۰ تا ۳۰ لایه ریمل روی مژه های خود می زنند که اصلاً جلوه  جالبی ندارد.

نحوه ی صحیح ریمل زدن

نحوه ی صحیح ریمل زدن به این صورت است که تنها یک تا دو لایه از ریمل مژه استفاده کنید و برای بهتر شدن و فر شدن مژه های خود توصیه می‌کنیم که از مژه فر کن همراه با ریمل استفاده کنید، به این صورت که ابتدا موفرکن را در ریشه مژه ها بگذارید و ۵ ثانیه صبر کنید مجدداً مژه فر کن را در قسمت وسط مژه ها قرار داده و ۳۰ ثانیه دیگر صبر کنید؛ در مرحله آخر آن را،  نوک مژه ها قرار داده و سه ثانیه صبر کنید و بعد یک تا دو لایه ریمل بر روی مژه ها بزنید. 

ریمل را به صورت زیگزاگی از قسمت ریشه به سمت نوک مژه حرکت دهید و به قسمت وسط، داخل و خارج مژه ها بزنید.

برای این که ریمل اضافی بر روی مژه های شما هر دفعه که می خواهید مواد ریمل را بردارید پاک شود؛  ابتدا فرچه را با لبه ریمل پاک کنید هرچه فرچه ریمل تمیز تر باشد باعث می شود که ریمل بیشتری به آن بچسبد.

راهنمای ریمل مژه
هرچه فرچه ریمل تمیز تر باشد باعث می شود که ریمل بیشتری به آن بچسبد.

به نظر شما آیا این شیوه ی ریمل زدن مناسب افراد می باشد یا خیر؟ لطفا تمامی نظرات و تجربیات خود را در این مورد در زیر همین مقاله برای استفاده ی بازدید کنندگان وبسایت به اشتراک بگذارید ممنون.

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on linkedin
لینکدین
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.