فال چاي سريع

فال چای سریع

فال چای سریع

فال چای سریع
فال چای سریع

به طور کلی فال چای حدوداً از سه هزار سال پیش تاکنون رواج پیدا کرده است Tافرادی که به آینده نگری علاقه خاصی دارند از فال چای سریع استفاده می کنند.

بر اساس طینت فال ها روش هایی وجود دارد که ضمیر ناخودآگاه با کنترل ارتعاشات شکل ها و علائمی را به وجود می ‌آورد.

نحوه ی انجام دادن این فال به این صورت است  که باید یک فنجان که دهانه بازی دارد و به رنگ سفید و یک زیر فنجانی به همان رنگ انتخاب کرد.

برای مشاهده ی بهتر علائم که در فنجان شکل می گیرد باید از استکان های خاصی استفاده کرد، زیرا استکان های معمولی برای انجام این کار مناسب نیستند؛این فنجان ها باید شیب ملایمی داشته باشند که تفاله های چای بتوانند بر روی دیواره ی آن ها نقشه ها،  حروف و یا علائمی را ایجاد کنند.

همچنین باید از چایی استفاده شود که درشت باشد و چای شکسته و به اصطلاح خاکه در آن نباشد، برای این کار می ‌توانید از یک صافی برای  جدا کردن چای درشت از ریز استفاده کنید.

بهتر است که از کتری برای دم کردن چای استفاده کنید، قوری ها معمولاً تفاله های چای را می‌ گیرند و اجازه نمی‌ دهند که وارد فنجان شوند.

ما در این مقاله می خواهیم ” فال چای سریع ” را  بررسی کنیم لطفا تا پایان ما را همراهی کنید، امید است که این مقاله مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

بررسی فال چای سریع

برای انجام فال چای  باید بعد از این که چای را نوشیدید فرد دیگری برای شما فال بگیرد، اگر آن فرد راست دست است، باید این کار را با دست چپ انجام دهد و اما اگر چپ دست است، باید  از دست راست استفاده کند.

همچنین بخوانید :
چگونه سخنرانی کنیم

بعد از این کار باید استکان را موافق عقربه های ساعت بچرخانید و بعد از آن با دقت تمام استکان را روی زیر فنجانی واژگون کنید؛ به غیر از تفاله چای مقداری چای نیز ته فنجان می ماند.

فال چاي سريع
برای انجام فال چای  باید بعد از این که چای را نوشیدید فرد دیگری برای شما فال بگیرد

هنگامی که طرحی ایجاد می شود چای و تفاله ها کاملا پخش و پراکنده می شود. از کسی که برای شما فال می‌ گیرد بخواهید که زمانی که یک استکان چای را می چرخاند به نیت مربوط به خود فکر کند.

..

بعد از یک دقیقه می ‌توانید فنجان را به آرامی برگردانده و با دقت علائم درون آن را مشاهده و ترجمه کنید.

ممکن است در فنجان چای نقش هایی از اشیا ؛ حیوان ؛ گیاه ؛ گل ؛ درخت ؛ اشکال هندسی مانند : دایره ، مثلث ، مربع ، حروف ، اعداد و … به وجود بیاید؛ اهمیت این شکل ها بستگی به اندازه و محل قرار گرفتن آن ها دارد.

برای مثال اگر  طرح یک پرنده در فنجان افتاده باشد، نشان دهنده ی خبر است؛ جالب است که بدانید اندازه ی این پرنده است که اهمیت و بی‌ارزشی خبر را مشخص می کند.

در فال چای سریع محل و قرار گرفتن اشکال در فنجان بسیار اهمیت دارد اگر شکل مورد نظر در دهانه ی فنجان قرار گرفته باشد، نشانه ی تعبیر خیلی نزدیک است ؛ اما اگر میانه فنجان باشد، آینده دورتر ؛ اگر ته فنجان قرار گرفته باشد، تعبیر آن خیلی دورتر است.

به شما توصیه می ‌کنیم که برای به دست آوردن اطلاعاتی دقیق تر از محتوایی که در زیر فنجانی به وجود آمده است،  کمک بگیرید و اطلاعات تکمیلی را از آن برداشت کنید.

همچنین بخوانید :
چگونه یخچال را تعمیر کنیم

برای این کار باید حتما سه بار زیر فنجانی را دقیقاً همانند فنجان بچرخانید و به آرامی آن را واژگون کنید و بعد از یک دقیقه که مایع کاملا خارج شد، آن را به آرامی برگردانده و آن را تفسیر کنید؛ تفسیر آن  دقیقا مانند فنجان است.

قواعد فال چای سریع

اگر حروف بزرگی در استکان پدیدار شود، نشانه ی مکان  و اگر حروف کوچک باشد، معرف اسم یک فرد خواهد بود.

برای مثال اگر حرف “س” مشخص شده باشد، منظور شهر ساری است، اما اگر  ” س” کوچک باشد می تواند اول اسم شخصی باشد.

به طور کلی اعدادی که در استکان مشخص می شوند، نشانه ی تاریخ هستند و محل قرار گیری آن ها، به تخمین این زمان بسیار کمک می کند.

فال سریع چای
اگر حروف بزرگی در استکان پدیدار شود، نشانه ی مکان  و اگر حروف کوچک باشد، معرف اسم یک فرد خواهد بود

برای مثال اگر عدد “8  ” در قسمت دهانه فنجان قرار دارد، نشانه ی ۸ روز است یا می تواند علامت ۸ هفته یا 8 ماه باشد؛ این بستگی به جای گیری این عدد در فنجان است.

اگر اشکالی مثل :  مثلث ؛ دایره ؛ مربع در استکان به وجود بیاید ؛ هر کدام به ترتیب نشانه ی مثبت بودن، موفقیت  و اخطار است.

..

اگر تعدادی نقطه در یک قسمت جمع شوند، مفهوم آن به دست آوردن پول و سود است که بستگی به تعداد و جای این تفاله ها دارد.

اگر تفاله های چای یک خط ممتد را تشکیل دهند، نشانه ی در پیش داشتن یک سفر است.

به شما توصیه می کنیم که اگر در فنجان و زیر فنجانی علامتی وجود نداشت، سعی کنید که دوباره اقدام به گرفتن فال چای سریع کنید.

همچنین بخوانید :
تعبیر خواب خرس حضرت یوسف

اشکال حیواناتی مثل : گربه و مار و همین طور تقاطع‌ ها، اسلحه، علامت پیک ورق بازی نشانه ی غم و اندوه است ؛ اما در عوض گل ؛ درخت ؛ میوه ؛ ماه ؛ ستاره ؛ دایره ؛ لنگر کشتی نشان دهنده به دست آوردن موفقیت و شادی است.

ما در این مقاله سعی کردیم فال‌ چای سریع را برای شما توضیح دهیم لطفا کامنت ها، نظرات و پیشنهادات خود را برای ما بنویسید. از شما سپاسگزاریم که ما را همراهی کردید.

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on linkedin
لینکدین
1 پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.