فاصله گرفتن از آدمها

فاصله گرفتن از آدمها

فاصله گرفتن از آدمها

فاصله گرفتن از آدمها
فاصله گرفتن از آدمهایی که دوست نداریم

گاهی برای ما پیش می آید که روز خوبی نداشته ایم و اتفاق های بدی برای ما رخ داده است، در این حالت احتمالا نخواهیم با کسی صحبت کنیم و تنهایی را ترجیح دهیم، حتی اگر هم بخواهیم با کسی هم کلام شویم مسلما افرادی نیستند که احساس خوبی نسبت به آن ها نداریم. در این مقاله قصد داریم روش های فاصله گرفتن از آدمها را شرح دهیم، پیشنهاد می دهیم این مطالب را از دست ندهید!

روشهای فاصله گرفتن از آدم ها

1. از موقعیت خود مطمئن شوید:

اگر بودن در کنار آدم ها و به خصوص کسانی که هیچ علاقه ای به آن ها ندارید برای شما سخت و دشوار است، سعی کنید اکثر زمان های خود را تنها بگذرانید یا در اطراف خود کسانی را نگه دارید که به آن ها علاقه مند هستید، این کار باعث آرامش بیشتر شما خواهد شد.

2. در مکان های خلوت حضور داشته باشید:

یکی از بهترین راه هایی که برای فاصله گرفتن از آدم ها این است که در مکان های شلوغ حضور نداشته باشید و برای انجام امورات خود محل های خلوت را انتخاب کنید. طبیعی است که در مکان های شلوغ آدم های بیشتری هم حضور دارند.

3. در بحث های خود جدی باشید:

یکی از بهترین کارهایی که باعث می شود جدیت شما در حین صحبت کردن حفظ شود، این است که به چشمان طرف مقابل خود خیره شوید. مستقیم نگاه کردن به چشم های او جدی بودن شما را به خوبی نشان می دهد.

همچنین بخوانید :
چگونه ارتباط برقرار کنیم

4. سکوت کنید:

یک از راه هایی که برای فاصله گرفتن از آدمها می توان امتحان کرد، سکوت در جمع آن ها است. توجه داشته باشید که اگر در این جمع دوستان شما هم حضور دارند با آن ها هم صحبت نکنید. سکوت مطلق شما به همه آن ها می فهماند که از بودن در جمع ناراحت هستید و تنهایی را ترجیح می دهید.

فاصله گرفتن از آدمها
یک از راه هایی که برای فاصله گرفتن از آدمهایی که دوست نداریم سکوت است

5. قیافه ای جدی و عبوس به خود بگیرید :

هدف از این نوع قیافه گرفتن این است که به اطرافیان خود بفهمانید اگر با شما هم صحبت شوند، لذتی در انتظار آن ها نخواهد بود. برای آن که مطمئن شوید قیافه شما کاملا عبوس و زشت به نظر می رسد جلوی آینه تمرین کنید و به صورت خود مسلط شوید.

6. هرگز نخندید:

توجه داشته باشید که خندیدن یا حتی لبخند زدن باعث می شود افراد به سمت شما جذب شوند و تصور کنند که آن قیافه عبوس و جدی فقط برای شوخی بوده است. پس اگر نمی خواهیم آدم ها به ما نزدیک شوند و برای فاصله گرفتن از آدمها خندیدن را فراموش کنیم.

7. تا هنگامی که شخصی نزدیک شما است حالت جدی خود را

حفظ کنید :

به این موضوع مهم توجه داشته باشید که گاهی با همان چهره جدید و عبوس هم ممکن است کسی به طرف شما جذب شود. اگر در چنین موقعیتی قرار گرفتید تلاش کنید که حالت خود را حفظ کنید تا او دور شود. البته لازم به ذکر است که اگر شخصی این حالت شما را بیش از 2 دقیقه تحمل کرد احتمالا قصد دارد در رابطه با موضوع مهمی بحث کند و بهتر است که جواب او را با لبخند بدهید.

همچنین بخوانید :
چگونه رفتار دیگران را تحمل کنیم
فاصله گرفتن از آدمها
تا هنگامی که شخصی نزدیک شما است حالت جدی خود را حفظ کنید

8. زمانی که شخص از شما دور می شود کار خود را ادامه دهید:

اگر شخصی که به شما نزدیک شده بود بر اثر بد رفتاری شما دور شد، کار قبلی خود را ادامه دهید. این کار سبب می شود که به او ثابت کنید برای شما اهمیتی نداشته است.

در مطالب بالا 8 روش را می توان با آن ها یاد گرفت که چگونه فاصله گرفتن از آدمها را بیان کردیم. اما توجه داشته باشید که با انجام این کارها دیگران در رابطه با شخصیت شما برداشت های متفاوتی می کنند. به شما پیشنهاد می دهیم اگر طرف مقابل شما شخصی منطقی است، محترمانه به او بگویید که علاقه ای به هم صحبتی با وی ندارید و صحنه را ترک کنید و دیگر نیازی به انجام روش های فوق نیست.

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on email
Share on linkedin

امتیاز شما ؟      ستاره ها از راست به چپ

[ratings]
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.