چگونه بفهمیم مردی عاشقمان است یا فقط به دنبال رابطه جنسی؟

چگونه بفهمیم مردی عاشقمان است یا فقط به دنبال رابطه جنسی؟

چگونه بفهمیم مردی عاشقمان است یا فقط به دنبال رابطه جنسی؟

چگونه بفهمیم مردی عاشقمان است یا فقط به دنبال رابطه جنسی؟
چگونه بفهمیم مردی عاشقمان است یا فقط به دنبال رابطه جنسی

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که با مردی رابطه ای عاشقانه برقرار کرده باشید و ندانید که واقعاً عاشق شما است یا فقط دنبال رابطه جنسی است.

تمام عشق و علاقه ای که در یک رابطه دریافت می کنید فیزیکی است، یا شاید هم می تواند تنها برای نزدیک شدن به شما برای رابطه جنسی باشد.

شاید در این رابطه شما لذت ببرید، اما نگران این هستید که مدتی فقط مورد سوء استفاده قرار بگیرید.

خانم ها از این موضوع متنفر هستند که بفهمند عشقی که آقایان به آن ها دارند، فقط از روی شهوت است.

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید خانم ها به اندازه ی آقایان نیز وارد رابطه می ‌شوند.

تا به حال تصور جمعی بدین صورت بود که تنها آقایان به خاطر رابطه جنسی وارد رابطه های مختلف می شوند، اما این غلط است خانم ها هم به همان اندازه از این روابط لذت می برند.

محققان تفاوت های جنسیتی که بین خانم ها و آقایان است و ایده های آن ها درباره ی رابطه های عاشقانه شان، در رابطه ی جنسی را مورد بررسی قرار دادند.

آن ها از نتایج این تحقیقات دریافتند که آقایان در برقراری رابطه ی جنسی راحت تر با موضوع برخورد می ‌کنند؛ خانم ها و آقایان به طور یکسان، جنبه های دیگری از جنسیت مثلا رابطه جنسی به عنوان تجربه ای احساسی تایید می کنند.

..

خانم ها و آقایان از نظر متغیرها با یکدیگر تفاوت های بسیاری دارند، خانم‌ها معمولاً به دنبال عشقی بر مبنای دوستی هستند و آقایان بیشتر به دنبال عشق بر مبنای بازی!

همچنین بخوانید :
نکات مهم زیبایی دست ها

چگونه بفهمیم مردی عاشقمان است یا فقط دنبال رابطه جنسی؟ در پاسخ باید بگوییم که خانم و آقا تفاوتی در این زمینه با یکدیگر ندارند.

محققان بیان می کنند که آقایان در برخورد با رابطه ی جنسی خیلی راحت تر از خانم ها برخورد دارند

خانم هایی که در رابطه ی فاقد دوستی هستند در یک رابطه ی سکس محور قرار دارند و اگر آقایان در یک رابطه ی فاقد بازی و سرگرمی باشند، مطمئناً در یک رابطه ی عشق محور قرار گرفته اند.

بنابراین به راحتی می توانید تشخیص دهید که طرف شما رابطه ی با شما را فقط برای سکس می خواهد، یا از نظر عاطفی نیز به شما علاقه دارد.

ما در این مقاله می ‌خواهیم خصوصیات آقایان و خانم‌ها هایی را بررسی کنیم که در رابطه دنبال عشق هستند نه فقط رابطه جنسی! لطفاً تا پایان ما را همراهی کنید.

ویژگی های افرادی که در رابطه به دنبال رابطه جنسی

هستند

در گذشته اهل تعهد در رابطه نبوده‌اند

آیا قبل از این که با شما رابطه برقرار کند رابطه های کوتاه مدت زیادی را پشت سر گذاشته است؟ آیا در رابطه ی شما او کسی است که همیشه در حال ترک کردن شما است؟

این ها نشان دهنده ی این هستند که او نمی ‌تواند در یک رابطه ی طولانی مدت متعهدانه پیش شما بماند، مطمئن باشید که قصد او هم تنها برقراری رابطه ی جنسی است.

چگونه بفهمیم مردی عاشقمان است یا فقط به دنبال رابطه جنسی؟
آقایانی که برای رابطه ی جنسی سراغ شما می آیند افرادی هستند که در روابط گذشته ی خودشان هم متعهد نبوده اند

برای ابراز کردن احساسات خود با شما راحت نیست

اگر برای ابراز دلتنگی ها، ناراحتی ها، نگرانی ها و همچنین خستگی هایش، نمی تواند به راحتی با شما صحبت کنند و نمی تواند آن ها را ابراز کند شاید به این معنی باشد که نمی داند چگونه این کار را انجام دهد؟

همچنین بخوانید :
رژیم لاغری دخترانه

بر اساس گفته های دیوید ام.باس حسادت به اندازه ی عشق و رابطه ی جنسی دارای اهمیت است.

آقایان و خانم ها انتظارات متفاوتی از یکدیگر دارند آن ها احساسات و وفاداری خود را به نحوی متفاوت بروز می دهند.

خانم ها از خیانت احساسی بیشتر عصبانی و ناراحت می شوند، از طرف دیگر آقایان عدم وفاداری احساسی برایشان زیاد اهمیتی ندارد و در واقع عدم وفاداری جنسی به حساب می آید.

این را بدانید که بی وفایی احساسی مسئله ای کاملاً واقعی است و اگر طرف مقابل شما درباره ی احساساتش با شما حرفی نزند، ممکن است صمیمیت خودش را با فرد دیگری در یک رابطه ی دیگر تجربه می کند.

صمیمیت یکی از موارد مهم در یک رابطه ی عاشقانه است، اگر طرف شما از رابطه ی احساسی دوری می کند و یا احساسات خودش را سرکوب می‌ کند، ممکن است نشان دهنده ی این موضوع باشد که او شما را فقط برای رابطه ی جنسی می خواهد.

چگونه بفهمیم مردی عاشقمان است یا فقط به دنبال رابطه جنسی؟
خانم ها از خیانت احساسی بیشتر عصبانی و ناراحت می شوند، از طرف دیگر آقایان عدم وفاداری احساسی برایشان زیاد اهمیتی ندارد

خیلی وقت ها با این که نمی خواهید با هم رابطه جنسی برقرار می کنید

چگونه بفهمیم مردی عاشقمان است یا فقط به دنبال رابطه جنسی؟ در پاسخ باید این را بدانید که اگر فرد مقابل شما بیش از مقدار نیاز می خواهد با شما رابطه برقرار کند، مطمئنا عشقی در کار نیست.

حتی اگر شما اعلام کرده باشید که مایل به انجام این کار نیستید با اصرارهای پی ‌در پی شما را راضی به این کار می کنند. بهتر است مرزهای جنسی خود را حفظ کنید. این موضوع در کشورهای دیگر نوعی تجاوز محسوب می شود.

همچنین بخوانید :
زنان چه مردانی را بیشتر دوست دارند

در برنامه‌های تفریحی شما شرکت نمی‌ کند

آقایانی که تنها خانم ها را برای رابطه ی جنسی می خواهند، برای برنامه‌های تفریحی بهانه‌ تراشی می ‌کنند و هر جایی غیر از منزل را با شما دوست ندارند.

اگر تولد و مناسبت ها را در کنار این موضوع فراموش می کنند باید این را بدانید که شما در یک رابطه ی عمیق عاطفی نیستید و کم کم متوجه خواهید شد که یک جای کار شما می لنگد و شما تنها قسمتی از زندگی او هستید.

چگونه بفهمیم مردی عاشقمان است یا فقط به دنبال رابطه جنسی؟
آقایانی که تنها خانم ها را برای رابطه ی جنسی می خواهند، برای برنامه‌های تفریحی بهانه‌ تراشی می ‌کنند

مکالمات شما منجر به مسافت های جنسی می شود یا طرف شما

سکوت می کند

چگونه بفهمیم مردی عاشقمان است یا فقط دنبال رابطه جنسی؟ در پاسخ باید این را بدانید که اگر از صحبت کردن با شما امتناع می کند و حتی اگر شما هم صحبتی به غیر از مسائل جنسی با او کنید درباره ی هیچ چیزی بحث نمی کند.

چون این فرد فقط به دنبال رابطه جنسی بهتر است، از این آقایان به شدت دوری کنید تا ضربه ی بیشتری به شما وارد نکنند.

ما در این مطلب سعی کردیم که ویژگی های آقایانی را بیان کنیم که تنها به دنبال رابطه جنسی هستند.

اگر شما هم در چنین رابطه ای قرار دارید به شما توصیه می‌ کنیم که هرچه زودتر خودتان را از چنین رابطه ای رها کنید، این نوع آقایان به جز آسیب رساندن به شما هیچ سود دیگری ندارند.

شما همراهان عزیز هم می توانید نظرات و پیشنهادهای خودتان را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید و زیر همین مطلب برای ما کامنت کنید. از شما ممنونیم که با ما تا پایان همراه بودید.

همچنین بخوانید :
طالع بینی ازدواج بر اساس ماه تولد

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on linkedin
لینکدین
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.