چگونه برای دختران جذاب باشیم

چگونه برای دختران و زنان جذاب باشیم؟

چگونه برای دختران جذاب باشیم

چگونه برای دختران جذاب باشیم
چگونه برای دختران و زنان جذاب باشیم

عشق احساسی مقدس است که نیاز به مراقبت کردن دارد، آقایان زیاد به مسائل ریز توجهی ندارند و در عین حال می خواهند که در زمینه ی جذابیت در بین خانم ها نیز موفق عمل کنند.

معمولاً این سوال در ذهن آقایان پیش می آید که چگونه برای دختران جذاب باشیم ؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال لطفاً تا پایان با ما همراه باشید. 

چگونه برای دختران جذاب باشیم :

در برنامه ی تناسب اندام خانم ها اظهار نظر نکنید!

آقایانی که در برنامه ی تناسب اندام خانم ها دخالت می کنند و آن ها را در این مسئله راحت نمی گذارند، جذابیت خودشان را به کل از دست می دهند.

زیرا خانم ها معتقد هستند برنامه ی تناسب اندام تنها به خود آن ها مربوط است و آقایان نباید دخالتی در این زمینه داشته باشند.

هر خانمی می تواند غذاهایی سالم بخورد و ورزش کند و عکس این قضیه نیز صادق است، برنامه ی تناسب اندام خانم ها به آقایان ربطی ندارد و فقط باید بین خانم ها و دکترشان تنظیم شود.

از هیکل خانم ها ایرادی نگیرید!

همان طور که شما دوست ندارید که خانم ها ویژگی های منفی تان را به شما گوشزد کنند، قطعاً خانم‌ها آقایانی که از هیکل شان انتقاد کنند را، جذاب نمی دانند.

آقایان می توانند درباره ی رنگ مو، خالکوبی و دیگر تغییرات ظاهری در وجود خانم ها نظرشان  را اعلام کنند، اما نمی توانند خانم ها را از داشتن ظاهر مطلوب خودشان منع کنند.

چگونه برای دختران جذاب باشیم
آقایان برای جذابیت بیشتر چندان در مورد هیکل و برنامه ی تناسب اندام خانم ها دخالت نکنند

به نوعی می توان گفت تغییراتی که تمام انسان ها بر روی بدن خودشان اعمال می ‌کنند، به نوعی ابراز نمودن شخصیت مختص آن ها می باشد.

همچنین بخوانید :
چگونه زندگی خود را متحول کنیم

وقتی که آقایان درباره ی تغییرات در اندام خانم ها نظر می دهند، در حقیقت از ابراز شخصیت وجودی آن ها جلوگیری می‌ کنند؛ بنابراین اگر می خواهید در نظر خانم ها جذاب باشید دست از هرگونه قضاوتی درباره ی اندام آن ها بردارید.

در آرایش و پیرایش خانم ها دخالت نکنید!

خانم ها استانداردهای موجود در جامعه  را در خصوص زیبایی به خوبی می ‌دانند، اما گاهی اوقات به دلیل مشغله های فکری و کاری نمی‌ توانند به خودشان رسیدگی کنند.

همان طور که آقایان نیز گاهی اوقات از رسیدگی کردن به خودشان طفره می روند،  بنابراین می بایست آقایان خانم ها را نیز درک کنند و از سوی دیگر نباید با رفتارهای دخترانه ی خانم ها مخالفت کنند؛ زیرا این کار باعث می شود آقایان از چشم خانم ها بیفتند.

در هر شرایطی حمایت خودتان را اعلام کنید!

چگونه برای دختران جذاب باشیم : به این نکته توجه کنید که خانم ها همیشه به دنبال تکیه گاهی در زندگی شان هستند.

سعی کنید خودتان را با او برابر بدانید و به هیچ عنوان  او  را کنترل نکنید، زیرا کنترل کردن آقایان باعث ایجاد عدم امنیت  خانم ها در برابر جنس مخالف می شود.

چگونه برای دختران جذاب باشیم
برای جذابیت بیشتر در نظر خانم ها سعی کنید خیلی خانم ها را کنترل نکنید و آزادی عمل بیشتری به آن ها بدهید

با این کار آقایان احساس سرد مزاجی را به خانم ها القا می کنند، آقایان برای اثبات مردانگی خودشان می‌ خواهند که خانم ها زیر سلطه ی آن ها باشند و مدام آن ها را کنترل می کنند.

هیچ چیزی بدتر از مردی کنترل گر برای خانم ها نیست، سعی کنید او را راحت بگذارید و در هر شرایطی به همسرتان اطمینان دهید که از او حمایت می کنید.

همچنین بخوانید :
چگونه کمتر غذا بخوریم

زن ستیز نباشید!

جایگاه خانم ها را در اجتماع حفظ کنید و تنها به چشم کسی که باید مدام پخت و پز و رفت  و روب کند، به او نگاه نکنید؛ جایگاه اجتماعی خانم ها بسیار والا می باشد، با رعایت شأن خانم ها احترام خودتان را نیز حفظ می کنید.

کودکان را دوست داشته باشید

اگر با بچه ها میانه ی خوبی ندارید، به شما توصیه می کنیم که با کسی که بچه دارد ازدواج نکنید؛ اما اگر فرزند دارد و شما هم خانواده دوست هستید هیچ اشکالی ندارد که چنین کاری انجام دهید.

ازخودگذشتگی آقایان در برابر کودکان برای خانم ها بسیار جذاب است، مخصوصاً اگر آن کودک فرزند شما نباشد.

خانم ها را آشپز مخصوص خود ندانید!

چگونه برای دختران جذاب باشیم ؟ برخلاف گذشته ها که خانم ها بیشتر وقت خودشان را در آشپزخانه ها می گذراندند، این مورد را به یاد داشته باشید که توقع آشپزی کردن صرف و تمام وقت از خانم تان دیگر کار صحیحی نیست؛  زیرا اگر رابطه ای سالم باشد باید هر دو طرف برای خوشحالی یکدیگر تلاش کنند.

چگونه برای دختران جذاب باشیم
برای جذابیت بیشتر در نظر خانم ها، به آن ها به چشم آشپز مخصوص خانه نگاه نکنید و شما هم به آن ها کمک کنید

عکس های تکی و عکس غذاهای او را مسخره نکنید!

گاهی اوقات خانم ها در استفاده ی از شبکه های اجتماعی افراط می کنند و از هر چیزی عکس می ‌گیرند، اما باید این موضوع را بدانید که به هیچ عنوان نباید آن ها را مسخره کنید عکس هایی که هر فردی از خودش می ‌گیرد نوعی ابراز احساسات و تلاش برای دیده شدن به این شکل است.

اگر فکر کنید که این کارهایش  را برای جلب توجه انجام می دهد، به او اهانت کرده اید؛ عکس گرفتن برای خود شناسی بسیار مهم است.

همچنین بخوانید :
آداب معاشرت را چگونه به کودک مان بیاموزیم

خانم ها از لحظاتی که در آن خوشحال هستند عکس می گیرند، اگر غیر از این می بود عکسی هم در کار نبود؛ پس سعی کنید به هیچ عنوان آن ها را مسخره نکنید و حمایت خودتان  را اعلام کنید.

چگونه برای دختران جذاب باشیم
عکس گرفتن هر کسی نحوه ا ی از ابراز شخصیت او است

با دوستان او به خوبی رفتار کنید!

در نظر خانم ها آقایانی که دوستان همسر خودشان را رقیبی برای خود می دانند، شکاک و بی اعتماد هستند؛ دوستان خانم تان حتی قبل از ازدواج  شما با همسرتان با او در ارتباط بوده اند، پس به هیچ عنوان فعالیتی در جدا کردن آن ها از همسرتان نداشته باشید.

به دقت به سخنان او گوش دهید!

تمام خانم ها از مورد توجه قرار گرفتن بسیار لذت می برند، آقایانی که با خانم ها تعامل می‌ کنند  و علاوه بر گوش کردن به صحبت های او پاسخش را نیز می دهند از نظر خانم ها بسیار جذاب هستند.

خانم ها در این زمینه بسیار زیرک هستند، تنها با سر تکان دادن و بله گفتن نمی توانید آن ها را گول بزنید که به صحبت های آن ها گوش می دهید.

خانم ها درباره ی تمام موضوعات بحث می‌ کنند، اما اگر زبان بدن آقایان به آن موضوع بی علاقگی نشان دهد، قطعاً حرفی نمی زنند؛ زیرا می دانند که واکنش مناسبی در موقع بحث ها دریافت نمی‌کنند.

چگونه برای دختران جذاب باشیم
برای جذابیت بیشتر سعی کنید هنگام صحبت های او به درستی و به دور از نقش بازی کردن به او گوش دهید

اول فکر کنید و بعد صحبت کنید!

وقتی می دانید با زدن حرفی  مشکلی بروز می کند، بهتر است از گفتن آن حرف خودداری کنید؛ قبل از گفتن هر چیزی فکر کنید معمولا خانم ها از آقایانی که خود آگاهی بالایی دارند و روی حرف های خودشان تسلطی کافی دارند قدر دانی می کنند.

همچنین بخوانید :
در زندگی مشترک مردها بیشتر خیانت می کنند یا زنان

اگر از بین دوستان تان شخصی سخن نژاد پرستانه  و یا زن ستیزانه ای دارد، حتماً به او تذکر دهید با این کار نزد خانم تان بسیار محبوب می مانید.

بدانید که چه صحبتی و در کجا اثر گذار است، خانم ها اگر کسی را دوست داشته باشند هرگز سخنان او را فراموش نمی کنند.

نظرات مختلفی درباره ی فرمول های جذابیت آقایان برای دختران و زنان وجود دارد، سعی ما بر آن بود که نکاتی درباره ی چگونه برای دختران جذاب باشیم ؟  را در این مقاله بررسی کنیم.

شما می توانید ما  و همچنین کاربران دیگر را از نظرات و پیشنهادات خودتان مطلع سازید، برای تبادل نقطه نظرات خودتان زیر همین مطلب کامنت بگذارید، از شما ممنونیم که تا پایان ما  را همراهی کردید.

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on linkedin
لینکدین
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.