چگونه در خواب کالری بسوزانیم

چگونه در خواب کالری بسوزانیم

چگونه در خواب کالری بسوزانیم

چگونه در خواب کالری بسوزانیم
چگونه در خواب کالری بسوزانیم

اگر از کسانی هستید که قصد دارید وزن خود را کم کنید به شما توصیه می کنیم برنامه غذایی خود را به صورتی تنظیم کنید که در خواب هم وزن کم کنید، برای این کار به شما یاد می دهیم که چگونه در خواب کالری بسوزانیم. بعضی از غذاها متابولیسم بدن را به طرز عجیبی بالا می برند و سبب می شوند که حتی در خواب هم کالری بسوزانیم. با ما همراه باشید تا لیستی از این مواد خوراکی ارائه دهیم.

لیست خوراکی های کالری سوز

1. ماهی

ماهی متابولیسم بدن را فعال می کند و البته پروتئین های موجود در گوشت ماهی این کار را انجام می دهند. پس اگر برای شام ماهی را انتخاب کنید در هنگام خوابیدن هم کالری می سوزانید.

2. کیوی

کیوی از آن دسته میوه هایی است که کالری کمی دارد، اما میزان فیبر آن تقریبا بالا می باشد. کیوی سرشار از ویتامین C است و همین موضوع سبب می شود که متابولیسم بدن را افزایش دهد. کیوی در کاهش استرس اکسیداتیو هم نقش مهمی دارد. به شما توصیه می کنیم کیوی را در وعده عصرانه میل کنید.

کیوی سرشار از ویتامین C است و همین موضوع سبب می شود که متابولیسم بدن را افزایش دهد

3. زنجبیل

زنجبیل همواره نقش مهمی در افزایش متابولیسم داشته است. این ریشه کمک می کند که کالری های روزانه در شب به آسانی سوزانده شوند.

4. گوشت قرمز

گوشت قرمز از آن مواد غذایی است که برای هضم شدن باید انرژی زیادی را به کار گرفت. اگر قبل از خواب گوشت قرمز مصرف کنید، بدن برای هضم آن ناخواسته متابولیسم را افزایش می دهد و این کار موجب کاهش وزن خواهد شد. یکی از بهترین راه ها برای آن که بدانیم چگونه در خواب کالری بسوزانیم مصرف گوشت قرمز (البته نه بیشتر از 200 گرم) است.

چگونه در خواب کالری بسوزانیم
. اگر قبل از خواب گوشت قرمز مصرف کنید بدن برای هضم آن ناخواسته متابولیسم را افزایش می دهد

5. جوز بویا

جوز بویا را می توان در غذاهایی مانند سوپ و انواع سس به کار برد و با این کار متابولیسم بدن را در هنگام خواب هم افزایش داد.

6. دارچین

خواص دارچین بسیار زیاد است که در این جا مجالی برای توضیح در رابطه با همه آن ها نیست. نکته ای که در این قسمت باید به آن توجه داشته باشید این است که دارچین متابولیسم بدن را به شدت افزایش می دهد. از مصرف این ادویه در وعده شام غافل نشوید.

چگونه در خواب کالری بسوزانیم
دارچین متابولیسم بدن را به شدت افزایش می دهد از مصرف این ادویه در وعده شام غافل نشوید

7. تخم مرغ

تخم مرغ حاوی مقدار زیادی پروتئین است که سبب افزایش سوخت و ساز بدن می شود. لازم به ذکر است که در هفته فقط 8 عدد تخم مرغ مصرف کنید تا از خطر افزایش کلسترول هم در امان باشید.

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on email
Share on linkedin

امتیاز شما ؟      ستاره ها از راست به چپ

[ratings]
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.