چگونه چهره خود را تغییر دهیم ؟

چگونه چهره خود را تغییر دهیم

چگونه چهره خود را تغییر دهیم
چگونه چهره خود را تغییر دهیم

معمولا خانم ها یک نوع آرایش و مدل مو را به صورت روزانه برای خودشان استفاده می‌ کنند، اما بعد از مدتی یکنواختی بر آن ها غلبه می کند و به دنبال تغییراتی هستند؛ اما چگونه چهره خود را تغییر دهیم ؟

این موضوع بسیار ساده است افرادی که خواستار تغییر هستند، می توانند با رعایت کردن یک سری نکات ریز چهره ی خودشان را به راحتی تغییر دهند و تغییرات شگفت انگیزی را در چهره ی خودشان مشاهده کنند.

می توان لیستی طولانی از تغییراتی که در چهره می شود انجام داد ارائه کرد، ما می‌ خواهیم ۶ راه ساده که باعث تغییراتی اساسی در چهره ی شما می شود را در این مقاله به شما ارائه دهیم، خواهشمندیم تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

برای تغییر چهره چه باید کرد : 6 راه ساده

موهای خود را دست کم نگیرید

چگونه چهره خود را تغییر دهیم ؟ یکی از راهکارهای ایجاد تغییرات استفاده از موها است، اگر از یکنواختی چهره ی خودتان خسته شده اید و تمایل به ایجاد تغییراتی در موهایتان دارید پس سعی کنید از اتو مو و بیگودی استفاده کنید.

شما می توانید برای ایجاد تغییرات مو های خودتان را فر کنید و ساده ترین راهکار هم استفاده از بیگودی است؛  اطمینان داشته باشید که با این کار ساده تغییر و تحول زیادی در چهره ی شما ایجاد می شود.

چگونه چهره خود را تغییر دهیم
یکی از راه های تغییر چهره ایجاد تغییرات در موها است

از رنگ های متفاوت در آرایش خودتان استفاده کنید

معمولا خانم ها بر اساس رنگ هایی که دوست دارند لوازم آرایش خودشان را انتخاب می کنند و با توجه به طیف رنگ های موجود، انتخاب خودشان را انجام می دهند.

همچنین بخوانید :
نکات مهم شوهرداری

خانم ها در آرایش کردن ریسک پذیر نیستند و تغییرات جدید را نمی پذیرند، اما باید در استفاده کردن از لوازم آرایش ریسک کرد و رنگ ‌های مختلف را نیز امتحان نمود.

تا زمانیکه رنگ های مختلف را امتحان نکنید قطعاً نمی توانید در خودتان تغییراتی ایجاد کنید، به شما توصیه می کنیم که طیف رنگ های براق، مات، روشن و تیره را امتحان کنید.

بی شک رنگ های دیگری نیز هستند که با پوست شما بیشتر سازگاری داشته باشند و می توانید با همین تغییرات کوچک  و ساده چهره ی خودتان  را متفاوت تر کنید.

تغییر قاب چشم ها

ابروها، قاب چشم ها به حساب می آیند و تاثیر بسیار زیادی بر روی چهره افراد دارند؛ به طور متوسط در سال‌های اخیر مدل ابروهای بسیار متفاوتی طراحی شده است.

اما خانم ها گاهی از پیاده کردن این مدل ها بر روی ابروهای خودشان می ترسند و همان طور که گفتیم باید ترس خودتان را کنار بگذارید و برای ایجاد تغییرات سعی کنید مدل ابروهای خودتان را نیز تغییر دهید.

به شما توصیه می کنیم که این کار را در منزل تان انجام ندهید و به آرایشگاه مراجعه کنید تا آرایشگر بتواند ابرویی متناسب با چهره ی شما را پیاده کند؛ سعی کنید مطابق استایل روز ابرو های خودتان را تغییر دهید.

چگونه تغییر چهره دهیم
راه بعدی برای تغییر چهره ایجاد تغییراتی در ابروها است

خط چشم های مشکی را خط بکشید

همه ی خانم ها برای یک بار هم که شده است از خط چشم مشکی استفاده کرده اند و معمولاً استفاده از این خط چشم ها زمان و مهارت بالایی را نیز می طلبد.

همچنین بخوانید :
روش های درمان ناباروری

اگر کشیدن خط چشم کار هر روزه ی شما است، باید آن را کنار بگذارید، با این کار شما می توانید به جای استفاده از خط چشم از مداد چشم بی رنگ استفاده کنید تا چشمان شما را درشت تر نشان دهد یا از خط چشم های سفید رنگ استفاده کنید.

چگونه تغییر چهره دهیم
راه دیگر ایجاد تغییر در چهره استفاده از خط چشم است

قوانینی جدید را برای آرایش کردن به کار ببندید

چگونه چهره خود را تغییر دهیم ؟ باید به شما بگوییم که در دنیای آرایش، قوانین بسیار زیادی وجود دارد که می توانید از آن ها برای تغییر چهره ی خودتان بهره بگیرید.

محصولاتی مانند کرم پودر ها، مایع ها، ژل ها، انواع رژ لب  و محصولات آرایشی چشم وجود دارند که می ‌توانید برای تغییرات مختلف از آن ها استفاده کنید و سعی کنید حداقل یک بار هم که شده است از آن ها استفاده کنید.

به شما توصیه می کنیم که حتما از محصولات و نمونه های جدید محصولات آرایشی نیز استفاده کنید.

عطر خودتان را پیدا کنید

معمولاً افراد در انتخاب عطر فقط از یک رایحه استفاده می کنند، البته این موضوع نیز امکان دارد که اگر یک رایحه برای خودتان استفاده داشته باشید افرادی که با شما ارتباط دارند می دانند این رایحه مختص  خود شما است.

اگر رایحه ی خودتان را انتخاب نکرده اید حتماً به دنبال آن باشید و به افرادی که رایحه ی خودشان را پیدا کرده‌اند هم توصیه می‌کنیم که پس از مدتی به دنبال تغییر این رایحه باشند و از رایحه های میوه ای نیز برای خودشان استفاده کنند.

برای ایجاد تغییرات در چهره از روش های مختلفی استفاده می شود، لوازم آرایش و وسیله های متفاوتی برای این کار نیز وجود دارند.

همچنین بخوانید :
نظر مردان در مورد آرایش زنان چیست

شما می توانید نظرات و پیشنهادات خودتان را برای به اشتراک گذاشتن روش های تغییر چهره با سایر کاربران زیر همین مطلب برای ما کامنت کنید، از شما ممنونیم که ما را همراهی کردید.

اشتراک گذاری 

همچنین ببینید

آموزش بزرگ کردن چشم با آرایش

آموزش بزرگ کردن چشم با آرایش

معمولا خانم هایی که چشمانی کوچک دارند، به دنبال آرایشی هستند که مقداری چشم های خود را با آن بزرگ تر کنند. حتی این اتفاق گاهی اوقات برای خانم های چشم درشت هم می‌ افتد، آن ها دوست ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


جذب همسر دلخواه + افزایش جذابیت زنانه با کمک قانون جذب!!!

اشتباهات دختران در ازدواج
افزایش جذابیت زنانه و جذب همسر دلخواه با فایل تاثیر گذار بر ناخودآگاه
سابلیمینال جذابیت زنانه

 
برای آشنایی بیشتر کلیک کنید
close-link
Click Me


جذب عشق و یا بازگشت عشق با قانون جذب و ناخودآگاه !!!

زنان از چه مردانی خوششان می آیند
جذب رابطه عاشقانه و یا بازگشت عشق با فایل تاثیر گذار بر ناخودآگاه
سابلیمینال عشق

 
برای آشنایی بیشتر کلیک کنید
close-link
Click Me