چگونه رابطه پایداری داشته باشیم

چگونه رابطه پایداری داشته باشیم

چگونه رابطه پایداری داشته باشیم

چگونه رابطه پایداری داشته باشیم
چگونه رابطه پایداری داشته باشیم

بدون شک بسیاری از افراد عقیده دارند عشق و حس دوست داشتن یک نفر یکی از بهترین حس های موجود در دنیا است. حال تصور کنید به کسی که شما را دوست دارد عشق بورزید و این رابطه با دوام باشد. در این مقاله قصد داریم مطالبی را بیان کنیم که با رعایت آن یاد می گیریم چگونه رابطه پایداری داشته باشیم، پس پیشنهاد می کنم تا انتها با ما همراه باشید.

موارد مختلف برای داشتن رابطه ای پایدار

1. معشوق خود را سورپرایز کنید:

برای آن که عشق بین شما دو نفر همیشه زنده باشد، سعی کنید آن را زنده نگه دارید. معشوق خود را با انجام کارهای غیر معمول سورپرایز کنید، می توانید او را به یک شام دعوت کنید یا نامه ای عاشقانه در جیب او قرار دهید که با دیدنش خوشحال شود. با انجام چنین کارهایی عشق شما سرزنده خواهد ماند.

2. کاری خاص را هر روز انجام دهید:

برای انجام این کار لازم نیست حتما کارهای غیر معمولی انجام دهید. به عنوان مثال هر روز با معشوقتان تماس بگیرید و آخر هفته ها غذای مورد علاقه وی را درست کنید تا بدانید به او اهمیت می دهید.

3. تماس چشمی را فراموش نکنید:

چشم ها همیشه بیش از زبان و دهان حرف برای گفتن دارند. برای آن که بتوانید از طریق چشمتان به معشوقه خود نشان دهید که به او اهمیت می دهید کافی است تماس چشمی داشته باشید. مطمئنا چشم ها صداقت بیشتری از زبان دارند.

با معشوق خود تماس چشمی داشته باشید

4. به فانتزی ها و علاقه مندی شریک زندگی خود در رابطه جنسی

اهمیت دهید

مسلما رابطه جنسی نقش بسیار مهمی در زندگی شما دارد، هنگامی که به نیازهای او توجه می کنید و برای لذت بردنش وقت می گذارید، عشق بین شما دو نفر بیشتر خواهد شد.

5. از علاقه مندی های خود با او صحبت کنید:

رابطه جنسی یک رابطه دو طرفه است که زن و مرد به یک میزان باید در آن لذت ببرند، همانطور که به دنبال بر طرف کردن نیازهای معشوقتان هستید، علاقه مندی های خود را هم با او در میان بگذارید.

6. تازگی در رابطه جنسی احتمال پایداری عشق را افزایش

می دهد :

اگر با گذشت زمان احساس می کنید که رابطه جنسی شما شور و شوق گذشته را ندارد و عادی شده است، نگران نباشید. با کمی خلاقیت می توانید تازگی را به رابطه جنسی خود برگردانید، تغییر محل می تواند شروع خوبی برای این خلاقیت باشد.

با کمی خلاقیت به رابطه جنسی خود تازگی ببخشید

7. موضوعات هیجان آور را در برنامه های خود قرار دهید:

هیجان سبب بالا رفتن ضربان قلب می شود و در این هنگام هورمون هایی ترشح می شود که او نسبت به شما علاقه بیشتری خواهد داشت. کارهای هیجان انگیز مانند سوار ترن هوایی شدن را در برنامه خود قرار دهید و بدانید که هیجان سبب تداوم رابطه عاشقانه شما خواهد شد.

8. اگر معشوق شما شخص خاصی را دوست دارد، برایش کاری

انجام دهید

با این کار به همسر خود ثابت می کنید که اگر کسی برای او مهم باشد، برای شما هم با اهمیت خواهد بود، یکی از بهترین راه هایی که با استفاده از آن می توان یاد گرفت چگونه رابطه پایداری داشته باشیم، این است که برای افراد مهم زندگی او ارزش قائل باشید و این ارزش را به حالت های مختلف نمایان کنید.

9. لحظات دوست داشتنی زندگی خود را جاودانه کنید:

با نوشتن یادداشت یا صحبت کردن با معشوقتان باعث می شوید که عشق شما جاودانه و همیشگی باشد.

چگونه رابطه پایداری داشته باشیم
با صحبت کردن یا نوشتن یادداشت برای معشوقتان باعث عشقی جاودانه می شوید

10. مواد شیمیایی مفید برای عشق را بالا برید:

نکته نهایی که به شما کمک می کند تا بدانید چگونه رابطه پایداری داشته باشیم، این است که ترشح اکسی توسین را افزایش دهید. اکسی توسین را هورمون عشق می دانند، با انجام کارهایی مانند بوسیدن، دیدن فیلم های عاشقانه به صورت دو نفره، آغوش و نوازش می توانید ترشح اکسی توسین را افزایش دهید. شاید برای شما جالب باشد بدانید که در مردهای عاشق اکسی توسین 500 برابر بیشتر ترشح خواهد شد.

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on linkedin
لینکدین
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.