چگونه دستانی زیبا داشته باشیم

چگونه دستانی زیبا داشته باشیم

چگونه دستانی زیبا داشته باشیم

چگونه دستانی زیبا داشته باشیم
چگونه دستانی زیبا داشته باشیم

دست های خانم ها معمولاً بیش از نقاط دیگر بدن آن ها در مرز دید قرار دارند، بنابراین خانم ها باید در حفظ و مراقبت پوست دست بسیار کوشا باشند.

گاهی اوقات به دلیل مشغله های زیاد کاری نمی ‌توانند به مانیکوریست مراجعه کنند. خانم‌ها به طور متوسط بیش از آقایان مشغول کار با دستان خود هستند و به نظر می رسد که فرصتی برای استراحت کردن ندارند، اما نباید نگران این موضوع باشید؛ حتی اگر نمی توانید به مانیکوریست ها مراجعه کنید.

ترفندهایی وجود دارند که در منزل می توانید از آن ها بهره ببرید و دستانی زیبا داشته باشید، ممکن است با وجود مشغله های زیاد خانم ها  این سوال برای آن ها به وجود بیاید که ” چگونه دستانی زیبا داشته باشیم “.

در ادامه ما در این مقاله می خواهیم به پاسخ این سوال بپردازیم و اگر  شما هم می خواهید دستانی زیبا داشته باشید تا پایان ما را همراهی کنید.

ترفندهای زیبا کردن دست ها

1. از لایه بردارها استفاده کنید

می ‌توانید از اسکراب های مخصوص پوست دست برای لایه برداری استفاده کنید و یا حتی در منزل خود با مواد طبیعی مثل عسل و شکر اسکراب تهیه کنید.

استفاده از اسکراب های خانگی باید یک الی دو بار در هفته باشد ، مطمئن باشید که با استفاده از این اسکراب های خانگی نتیجه بسیار جالبی از آن دریافت خواهید کرد.

چگونه دستانی زیبا داشته باشیم
می ‌توانید از اسکراب های مخصوص پوست دست برای لایه برداری استفاده کنید

2. استفاده مداوم از مرطوب کننده

استفاده از آب داغ و صابون باعث می شود که چربی پوست دست ها از بین برود و پوست دست خشک شود.

باید این موضوع را بدانید که اگر از خشکی پوست دست جلوگیری نکنید مطمئناً تغییراتی در آن ایجاد خواهد شد و پوست دست حالت شکننده خواهد گرفت، بنابراین به شما توصیه می کنیم که هر بار که از آب داغ و صابون استفاده می کنید و دست های خود را شستشو می دهید از کرم های مرطوب کننده و لوسیون ها  هم در کنار آن بهره ببرید.

اگر دستان شما کمی چربی داشته باشد مطمئن زیباتر نشان داده می شود، سعی کنید همیشه یک کرم مرطوب کننده را در کیف خود داشته باشید.

چگونه دستانی زیبا داشته باشیم
اگر دستان شما کمی چربی داشته باشد مطمئن زیباتر نشان داده می شود

3. ناخن های خود را کوتاه کنید

بیشتر خانم ها از داشتن ناخن بلند بسیار استقبال می کنند؛ اما باید این موضوع را بدانید که مراقبت کردن از ناخن های بلند شرایط خاصی دارد و نیاز به مراقبتی ویژه است، زیرا آلودگی های بیشتری زیر ناخن های بلند جمع خواهد شد.

بنابراین در پاسخ به سوال ” چگونه دستانی زیبا داشته باشیم  ” باید بگوییم که اگر فرصت مراقبت مداوم از ناخن های بلند خود را ندارید آن ها را کوتاه کرده و لاک مناسبی زیباتر کردن آن ها استفاده کنید تا دستانی زیبا تر داشته باشید.

4. برق ناخن و رنگ های پایه را فراموش نکنید

به شما توصیه می کنیم که اگر زمان کافی برای انتخاب رنگ لاک مورد علاقه ی خود را ندارید از رنگ های پایه یا به اصطلاح فرنچ ها استفاده کنید.

حتی می توانید برای زیبایی بیشتر یک لایه برق ناخن بزنید تا کمی ناخن های شما براق تر و درخشان تر شود. ناخن ها در زیبایی دست ها بسیار موثر هستند، بنابراین برای جلوگیری از شکستن آن ها از برق ناخن استفاده کنید.

چگونه دستانی زیبا داشته باشیم
می توانید برای زیبایی بیشتر دست ها یک لایه برق ناخن بزنید تا کمی ناخن های شما براق تر و درخشان تر شود

5. اگر در لاک زدن خطا کردید تنها گوشه های ناخن را پاک کنید!

معمولا خانم ها برای رسیدگی به خود همیشه عجله می ‌کنند، اگر این موضوع در هنگام لاک زدن  پیش آمد و گوشه‌های ناخن را نیز رنگی کردید؛ تنها کافی است که با لاک پاک کن گوشه‌های ناخن را پاک کنید.

سعی کنید لاک پاک کن را به آرامی در آن قسمت قرار داده و از پخش شدن آن جلوگیری کنید. پاک کردن ناخن به طور کلی رنگ را در روی پوست پخش کرده و باعث می ‌شود زمانی که می ‌خواهید دوباره از لاک استفاده کنید، دستان شما ظاهری نامرتب داشته باشد.

ما در این مقاله سعی کردیم به سوال ” چگونه دستانی زیبا داشته باشیم ” پاسخ دهیم. اگر شما هم نظر، پیشنهادی و یا تجربه در زمینه محافظت از دست ها دارید می توانید آن را با ما و سایر کاربران زیر همین مطلب در میان بگذارید. در پایان از شما سپاسگزاریم که ما را همراهی کردید.

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on linkedin
لینکدین
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.