چگونه عشق خود را به همسرمان نشان دهیم

چگونه عشق خود را به همسرمان نشان دهیم

چگونه عشق خود را به همسرمان نشان دهیم
چگونه عشق خود را به همسرمان نشان دهیم

یکی از مهم ترین و اساسی ترین موضوعاتی که در یک زندگی زناشویی باید به آن توجه داشت این است که چگونه عشق خود را به همسرمان نشان دهیم. معمولا  این موضوع برای مردان سخت تر است، زیرا آن ها خانم ها را موجوداتی پیچیده می دانند که درک احساسش مشکل و سخت خواهد بود.

چگونه عشق خود را به همسرمان نشان بدهیم

زیرا خانم ها روزی شاد و خندان هستند و فردای آن روز احساس ناراحتی و افسردگی می کنند. در این مقاله قصد داریم مطالبی را بیان کنیم که با توجه به آن کاری می کنید که خانم ها در همان لحظه احساس دوست داشته شدن کنند و مطمئن باشید که این مسئله برای حفظ و بهتر شدن رابطه شما حیاتی است.

در ابتدا به این موضوع بسیار مهم توجه داشته باشید که دلیل ناراحتی خانم شما در 99% مواقع این است که احساس می کند علاقه ای به او ندارید. محبت و عشق شما به همسرتان بهترین دارو برای او به حساب می آید. همسر شما با قدرت عشق همیشه سر حال و سرزنده خواهد بود، زیرا احساس مفید و خاص بودن دارد.

*

برای آن که بدانید چگونه عشق خود را به همسرمان نشان دهیم، به این مثال توجه کنید؛ درون هر زن یک تانکر تصور کنید که تانکر عشق نام دارد، هنگامی که شما به همسر خود عشق می ورزید، تانکر عشق او پر می شود و او هم از محبت درونی خود به دیگران می بخشد، در چنین حالتی خانم ها شاد هستند، محبت می کنند و لبخند بی دریغ خود را نثار اهل خانه می کنند. در مقابل اگر تانکر وجودی آن ها از عشق و محبت خالی شود، پس آن ها هم هیچ چیز برای نثار به دیگران ندارند.

همچنین بخوانید :
توصیه هایی درباره عشق برای دختران

گاهی ممکن است فراموش کردن موضوع بسیار ساده ای مانند بیرون گذاشتن کیسه زباله برای خانمتان این تصور را ایجاد کند که او را دوست ندارید! بله درست خواندید موضوع به همین سادگی است. هنگامی که شما کیسه زباله را فراموش می کنید این تصور را دارید که فقط کیسه زباله فراموش شده است، در صورتی که خانم شما به این صورت فکر می کند که شما نسبت به نیازهای او بی تفاوت هستید، پس او را دوست ندارید!

چگونه عشق خود را به همسرمان نشان دهیم
گاهی موضوع بسیار ساده ای مانند بیرون گذاشتن کیسه زباله ممکن است برای خانمتان این تصور را ایجاد کند که او را دوست ندارید

*

هنگامی که خانم شما تماس می گیرد و به او می گویید خودم بعدا زنگ می زنم و البته فراموش می کنید، برداشت خانمتان به این صورت است؛ او مرا فراموش کرد، پس مرا دوست ندارد. فراموش کردن تاریخ تولد به عنوان یک فاجعه به حساب می آید و برداشت خانم شما این است که برایش هیچ ارزش و اهمیتی قائل نیستید.

شاید به این موضوع فکر کنید که موارد ذکر شده در بالا پیش پا افتاده هستند، اما به این موضوع بسیار مهم توجه داشته باشید، برای آن که بدانید چگونه عشق خود را به همسرمان نشان دهیم، دقت کنید که توجه به همین مواردی که به نظر شما پیش پا افتاده است سبب می شود خانمتان احساس کند که او را دوست دارید و برایش ارزش قائل هستید.

هنگامی که تاریخ تولد همسرتان، بیرون گذاشتن کیسه زباله و زنگ زدن را فراموش نمی کنید، خانم شما به این موضوع مهم پی می برد که او را دوست دارید، پس تانکر عشقی که در درون وی وجود دارد مملو از عشق و محبت می شود و به آسانی آن را به دیگران هم نثار می کند. اگر چه ممکن است از فراموش کردن مواردی این چنینی هیچ قصد و غرضی نداشته باشید، اما خانم ها حساس هستند و به نکات بسیار کوچکی هم توجه می کنند.

همچنین بخوانید :
نکات مهم شوهرداری

*

اگر از آن دسته افرادی هستید که تا به حال موارد بسیاری را فراموش کرده اید و باعث ناراحتی خانمتان شده اید، بدانید که برای جبران همیشه وقت است و خانم ها معمولا مهربان تر از چیزی هستند که نتوانند همسر خود را ببخشند، کافی است اعمال گذشته خود را جبران کنید، اما چگونه؟ با چه کارهایی می توانید گذشته را جبران کنید؟

اولین کاری که باید انجام دهید این است که او را دوست داشته باشید. به همسر خود نهایت عشقتان را بدهید و ببینید که تا چه اندازه رفتار او متفاوت خواهد بود. خانم ها شوخی و بازیگوشی را دوست دارند، پس سعی کنید کمی شوخ طبع باشید. بابت اتفاق های گذشته از او عذر خواهی کنید و قول دهید که تکرار نشود. بعد از همه ی این ها او را در آغوش بگیرید، مطمئن باشید تاثیر فوق العاده ای خواهد داشت.

برای جبران اتفاقات گذشته می توانید همسرتان را در اغوش بگیرید

گاهی ممکن است همسر شما کمی مقاومت کند، اما مطمئن باشید با کمی اصرار شما او هم کوتاه می آید و رابطه عاشقانه دو نفره شما رنگ و بوی دیگری به خود می گیرد.

*

یکی از بهترین راه ها برای آن که یاد بگیریم چگونه عشق خود را به همسرمان نشان دهیم این است که تانکر عشق او را مملو از محبت کنیم. اگر توجه به کارهای کوچک برای شما دشوار است به این موضوع فکر کنید که همسر شما به چه میزان از انجام چنین کارهایی خوشحال خواهد شد.

 اگر از آن دسته افرادی هستید که طاقت دیدن حالت های مختلف خانم ها را ندارید، پیشنهاد می کنیم با یک زن بی احساس ازدواج کنید، اما مطمئن باشید در این حالت احساس می کنید که با یک تکه سنگ ازدواج کرده اید.

همچنین بخوانید :
اشتباهات آرایشی که شما را پیر و زشت می کنند

همین محبت ها و توجه به مسائل کوچک سبب می شود که خانم شما احساس سر زنده بودن کند. توجه داشته باشید که زن ها معمولا موجوداتی احساسی هستند و اگر از نظر محبت تامین شوند دیگر مشکلات بر روی آن ها تاثیری نخواهد داشت. تانکر درونی خانم خود را همیشه پر کنید تا ببینید زندگی برای شما چقدر لذت بخش خواهد بود.

اشتراک گذاری 

همچنین ببینید

آموزش بزرگ کردن چشم با آرایش

آموزش بزرگ کردن چشم با آرایش

معمولا خانم هایی که چشمانی کوچک دارند، به دنبال آرایشی هستند که مقداری چشم های خود را با آن بزرگ تر کنند. حتی این اتفاق گاهی اوقات برای خانم های چشم درشت هم می‌ افتد، آن ها دوست ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


جذب همسر دلخواه + افزایش جذابیت زنانه با کمک قانون جذب!!!

اشتباهات دختران در ازدواج
افزایش جذابیت زنانه و جذب همسر دلخواه با فایل تاثیر گذار بر ناخودآگاه
سابلیمینال جذابیت زنانه

 
برای آشنایی بیشتر کلیک کنید
close-link
Click Me


جذب عشق و یا بازگشت عشق با قانون جذب و ناخودآگاه !!!

زنان از چه مردانی خوششان می آیند
جذب رابطه عاشقانه و یا بازگشت عشق با فایل تاثیر گذار بر ناخودآگاه
سابلیمینال عشق

 
برای آشنایی بیشتر کلیک کنید
close-link
Click Me