چگونه عشق خود را به همسرمان نشان دهيم

چگونه عشق خود را به همسرمان نشان دهيم

چگونه عشق خود را به همسرمان نشان دهيم

چگونه عشق خود را به همسرمان نشان دهيم
چگونه عشق خود را به همسرمان نشان دهيم

يكي از مهم ترين و اساسي ترين موضوعاتي كه در يك زندگي زناشويي بايد به آن توجه داشت اين است كه چگونه عشق خود را به همسرمان نشان دهيم. معمولا  اين موضوع براي مردان سخت تر است، زيرا آن ها خانم ها را موجوداتي پيچيده مي دانند كه درك احساسش مشكل و سخت خواهد بود.

چگونه عشق خود را به همسرمان نشان بدهیم

زيرا خانم ها روزي شاد و خندان هستند و فرداي آن روز احساس ناراحتي و افسردگي مي كنند. در اين مقاله قصد داريم مطالبي را بيان كنيم كه با توجه به آن كاري مي كنيد كه خانم ها در همان لحظه احساس دوست داشته شدن كنند و مطمئن باشيد كه اين مسئله براي حفظ و بهتر شدن رابطه شما حياتي است.

در ابتدا به اين موضوع بسيار مهم توجه داشته باشيد كه دليل ناراحتي خانم شما در 99% مواقع اين است كه احساس مي كند علاقه اي به او نداريد. محبت و عشق شما به همسرتان بهترین دارو برای او به حساب می آید. همسر شما با قدرت عشق همیشه سر حال و سرزنده خواهد بود، زیرا احساس مفید و خاص بودن دارد.

*

برای آن که بدانید چگونه عشق خود را به همسرمان نشان دهیم، به این مثال توجه کنید؛ درون هر زن یک تانکر تصور کنید که تانکر عشق نام دارد، هنگامی که شما به همسر خود عشق می ورزید، تانکر عشق او پر می شود و او هم از محبت درونی خود به دیگران می بخشد، در چنین حالتی خانم ها شاد هستند، محبت می کنند و لبخند بی دریغ خود را نثار اهل خانه می کنند. در مقابل اگر تانکر وجودی آن ها از عشق و محبت خالی شود، پس آن ها هم هیچ چیز برای نثار به دیگران ندارند.

همچنین بخوانید :
اشتباهات آرایشی که شما را پیر و زشت می کنند

گاهی ممکن است فراموش کردن موضوع بسیار ساده ای مانند بیرون گذاشتن کیسه زباله برای خانمتان این تصور را ایجاد کند که او را دوست ندارید! بله درست خواندید موضوع به همین سادگی است. هنگامی که شما کیسه زباله را فراموش می کنید این تصور را دارید که فقط کیسه زباله فراموش شده است، در صورتی که خانم شما به این صورت فکر می کند که شما نسبت به نیازهای او بی تفاوت هستید، پس او را دوست ندارید!

چگونه عشق خود را به همسرمان نشان دهيم
گاهی موضوع بسیار ساده ای مانند بیرون گذاشتن کیسه زباله ممکن است برای خانمتان این تصور را ایجاد کند که او را دوست ندارید

*

هنگامی که خانم شما تماس می گیرد و به او می گویید خودم بعدا زنگ می زنم و البته فراموش می کنید، برداشت خانمتان به این صورت است؛ او مرا فراموش کرد، پس مرا دوست ندارد. فراموش کردن تاریخ تولد به عنوان یک فاجعه به حساب می آید و برداشت خانم شما این است که برایش هیچ ارزش و اهمیتی قائل نیستید.

شاید به این موضوع فکر کنید که موارد ذکر شده در بالا پیش پا افتاده هستند، اما به این موضوع بسیار مهم توجه داشته باشید، برای آن که بدانید چگونه عشق خود را به همسرمان نشان دهیم، دقت کنید که توجه به همین مواردی که به نظر شما پیش پا افتاده است سبب می شود خانمتان احساس کند که او را دوست دارید و برایش ارزش قائل هستید.

هنگامی که تاریخ تولد همسرتان، بیرون گذاشتن کیسه زباله و زنگ زدن را فراموش نمی کنید، خانم شما به این موضوع مهم پی می برد که او را دوست دارید، پس تانکر عشقی که در درون وی وجود دارد مملو از عشق و محبت می شود و به آسانی آن را به دیگران هم نثار می کند. اگر چه ممکن است از فراموش کردن مواردی این چنینی هیچ قصد و غرضی نداشته باشید، اما خانم ها حساس هستند و به نکات بسیار کوچکی هم توجه می کنند.

همچنین بخوانید :
علت نازک شدن موی سر

*

اگر از آن دسته افرادی هستید که تا به حال موارد بسیاری را فراموش کرده اید و باعث ناراحتی خانمتان شده اید، بدانید که برای جبران همیشه وقت است و خانم ها معمولا مهربان تر از چیزی هستند که نتوانند همسر خود را ببخشند، کافی است اعمال گذشته خود را جبران کنید، اما چگونه؟ با چه کارهایی می توانید گذشته را جبران کنید؟

اولین کاری که باید انجام دهید این است که او را دوست داشته باشید. به همسر خود نهایت عشقتان را بدهید و ببینید که تا چه اندازه رفتار او متفاوت خواهد بود. خانم ها شوخی و بازیگوشی را دوست دارند، پس سعی کنید کمی شوخ طبع باشید. بابت اتفاق های گذشته از او عذر خواهی کنید و قول دهید که تکرار نشود. بعد از همه ی این ها او را در آغوش بگیرید، مطمئن باشید تاثیر فوق العاده ای خواهد داشت.

برای جبران اتفاقات گذشته می توانید همسرتان را در اغوش بگیرید

گاهی ممکن است همسر شما کمی مقاومت کند، اما مطمئن باشید با کمی اصرار شما او هم کوتاه می آید و رابطه عاشقانه دو نفره شما رنگ و بوی دیگری به خود می گیرد.

*

یکی از بهترین راه ها برای آن که یاد بگیریم چگونه عشق خود را به همسرمان نشان دهیم این است که تانکر عشق او را مملو از محبت کنیم. اگر توجه به کارهای کوچک برای شما دشوار است به این موضوع فکر کنید که همسر شما به چه میزان از انجام چنین کارهایی خوشحال خواهد شد.

 اگر از آن دسته افرادی هستید که طاقت دیدن حالت های مختلف خانم ها را ندارید، پیشنهاد می کنیم با یک زن بی احساس ازدواج کنید، اما مطمئن باشید در این حالت احساس می کنید که با یک تکه سنگ ازدواج کرده اید.

همچنین بخوانید :
چگونه دستانی زیبا داشته باشیم

همین محبت ها و توجه به مسائل کوچک سبب می شود که خانم شما احساس سر زنده بودن کند. توجه داشته باشید که زن ها معمولا موجوداتی احساسی هستند و اگر از نظر محبت تامین شوند دیگر مشکلات بر روی آن ها تاثیری نخواهد داشت. تانکر درونی خانم خود را همیشه پر کنید تا ببینید زندگی برای شما چقدر لذت بخش خواهد بود.

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on linkedin
لینکدین
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.