چگونه با کفش پاشنه بلند راحت راه برویم

چگونه با کفش پاشنه بلند راحت راه برویم

چگونه با کفش پاشنه بلند راحت راه برویم

چگونه با کفش پاشنه بلند راحت راه برویم
چگونه با کفش های پاشنه بلند راحت راه برویم

به طور کلی پوشیدن کفش های پاشنه بلند برای خانم ها کاری دشوار است، خانم ها باید اصولی را رعایت کنند تا حتی در زمان برخورد با یک سطح ناهموار هم در استفاده از این کفش ها راحت باشند.

بیشتر خانم ها به دلیل راحت نبودن این کفش ها از آن ها استفاده نمی کنند؛ اما واقعیت این است که راه رفتن با این کفش ها چندان هم سخت نیست، تنها در انتخاب آن ها نکاتی را رعایت  کنیم که  از آن ها به راحتی بتوانیم استفاده کنیم.

پوشیدن این کفش ها باعث بالا رفتن سطح اعتماد به نفس و همین طور زیبایی و ظرافت زنانه می شود.

ما در این مقاله می خواهیم در یافتن پاسخ به سوال ” چگونه با کفش پاشنه بلند راحت راه برویم ” و همین طور در پیدا کردن کفشی مناسب ؛ اصلاح وضعیت بدن و راه رفتن به شما کمک کنیم. لطفاً ما را تا پایان همراهی کنید ؛ امید است که این مقاله مورد توجه شما دوستان عزیز قرار بگیرد.

چگونه کفش مناسب خود را پیدا کنیم؟

اولین قدمی که در راحت راه رفتن با کفش های پاشنه بلند در نظر گرفت این است که کفش های مناسبی را انتخاب کنیم.

راه رفتن با کفش های پاشنه تخت بسیار راحت تر است حتی  گاهی ممکن است بتوانیم با کفش هایی با سایزهای بزرگ تر است راه برویم و  شاید راحت باشیم؛ اما این مورد در باره کفش های پاشنه بلند صدق نمی کند و ممکن است ناراحتی هایی از قبیل : تاول ؛ درد کمر را نیز به همراه داشته باشد.

اگر کفش های پاشنه بلند سایز دقیق پای شما نباشد، به سختی می توانید با آن ها حتی یک قدم بردارید . به همین دلیل است که به افرادی که می خواهند از کفش های پاشنه بلند استفاده کنند توصیه می ‌کنیم که قبل از خرید حتما این کفش ها را بپوشید و با آن ها راه بروید و راحتی خود را با آن کفش را بسنجید و بعد برای خرید آن تصمیم گیری کنید.

چگونه با کفش پاشنه بلند راحت راه برویم
اگر کفش های پاشنه بلند سایز دقیق پای شما نباشد، به سختی می توانید با آن ها حتی یک قدم بردارید

در پاسخ به سوال ” چگونه با کفش های پاشنه بلند راحت  راه برویم ” باید بدانید که اگر همیشه از کفش های اسپرت و یا پاشنه تخت استفاده می کردید و به پوشیدن کفش های پاشنه بلند عادت ندارید؛ به شما توصیه می ‌کنیم که کفش‌ های پاشنه بلندی را خریداری کنید که بند دار هستند و بند آن به دور مچ پا بسته می‌ شود.

این کفش ها در پا ثابت می مانند به همین دلیل است که نسبت به دیگر کفش های پاشنه بلند راحت تر هستند.

کیفیت مهمتر است تا قیمت

بعضی از افراد با دیدن کفش های پاشنه بلند زیبا در ویترین که قیمتی ارزان  دارند وسوسه خرید به سراغ آن ها می ‌آید، اما باید این نکته را در نظر بگیرید که اولین چیزی که در خرید کفش های پاشنه بلند حائز اهمیت است کیفیت آن هاست.

استفاده از کفش های بی کیفیت  و ارزان قیمت باعث به وجود آمدن درد پا و فشار بر روی زانو ها و کمر  در هنگام استفاده می شود.

کفش های پاشنه بلندی که کیفیت بالایی دارند ، باعث بالا رفتن احساس اعتماد به نفس  و راحتی در افراد می شوند.

در پاسخ  به سوال ” چگونه با کفش های پاشنه بلند راحت  راه برویم ” باید به این نکته توجه کنید که این کفش ها باید  کفه محکم و پاشنه ایی متعادل داشته باشند . معمولا کفش های پاشنه بلند، مجلسی هستند و بیشتر در مراسمات از آن ها استفاده می شود.

به پوشیدن کفش های پاشنه بلند عادت کنید

اگر می خواهید از کفش های پاشنه بلند جدیدی استفاده کنید، بهتر است قبل از استفاده طولانی مدت آن را در اطراف خانه و در داخل خانه استفاده کنید که پاها به آن عادت کنند که در استفاده طولانی مدت پاهای شما تاول نزند.

کفش های پاشنه بلندی که جنس آن ها از چرم است بهتر هستند، زیرا می توان با سشوار آن ها را گرم کرد و به اصطلاح قالب پای خود درآورید.

برای کفش هایی که گشاد هستند، به شما توصیه می ‌کنیم که از کفه کفش استفاده کنید که بیشتر متناسب با پای شما باشند.

چگونه با کفش پاشنه بلند راحت راه برویم
برای کفش هایی که گشاد هستند، به شما توصیه می ‌کنیم که از کفه کفش استفاده کنید که بیشتر متناسب با پای شما باشند

به ‌طور صحیح گام بردارید

استفاده از کفش های پاشنه بلند در راه رفتن افراد تاثیر می گذارند به نوعی راه رفتن را کنترل می کنند.

در پاسخ به سوال ” چگونه با کفش های پاشنه بلند راحت  راه برویم ” باید بدانید که اولین چیزی که در استفاده از کفش های پشت بلند باید در نظر گرفت، اصول صحیح گام برداشتن است.

سعی کنید در ذهن خود یک خط راست را تجسم کنید و روی آن متمرکز شوید و راه بروید . مدل راه رفتن یکی از نکات بسیار مهم در پوشیدن کفش های پاشنه بلند است، بهتر است اول پاشنه پا و بعد پنجه پا را بر روی زمین قرار دهید؛ اگر برعکس این کار را انجام دهید تعادل شما بهم می خورد و ممکن است آسیب ببینید.

به وضعیت بدن خود توجه کنید

زمانی که از کفش های پاشنه بلند استفاده می کنید ، بدن شما به سمت جلو متمایل می شود و ظاهر افراد را نامناسب می ‌کند و همین طور این موضوع باعث به هم خوردن تعادل و فشار بر روی پاها می شود.

برای جلوگیری از این حالت سعی کنید که راست بایستید و وزن خود را بیشتر بر روی پاشنه پا بیاندازید.

در هنگام راه رفتن دست های خود را به بدن خود نزدیک کنید و بسیار کم آن ها را تاب دهید؛ شانه ها بهتر است عقب باشد و گردن کاملاً راست باشد. وضعیت مناسب و صحیح باعث ایجاد حس تعادل و اعتماد به نفس و کنترل بر روی بدن می شود.

ریتم راه رفتن خود را تنظیم کنید

ریتم راه رفتن خود را تنظیم کنید ؛ بهتر است ریتمی طبیعی را دنبال کنید. هنگام راه رفتن راحت باشید و هماهنگ  و یک اندازه گام بردارید. این کار را باید تمرین کنید تا به کنترل بیشتر بدن خود  دست پیدا کنید.

وقتی که با پوشیدن کفش های پاشنه بلند احساس راحتی کردید؛ می توانید آن را به صورت مداوم استفاده کنید و دیگر هیچ استرسی را در پوشیدن این کفش را به خود راه ندهید.

چگونه با کفش پاشنه بلند راحت راه برویم
وقتی که با پوشیدن کفش های پاشنه بلند احساس راحتی کردید؛ می توانید آن را به صورت مداوم استفاده کنید

به موقع استراحت و قوای خود را بازیابی کنید

اگر بخواهید که ساعت های طولانی مدت از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید، هر از چند گاهی به پای خود استراحت دهید.

اگر در طول روز احساس درد کردید ؛ حتماً بنشینید و مدتی را استراحت کنید و بعد از آن دوباره کفش ها را به پا کنید.

اگر جای مناسبی را برای استراحت انتخاب کردید می توانید پاهای خود را به نوبت بالا بگیرید که ورم در پاها اتفاق نیفتد. بعد از استفاده طولانی مدت از این کفش ها؛ پاهای خود را ماساژ دهید و آن ها را در آب بگذارید که استراحت کنند. پا های انسان مثل دیگر اعضای بدن نیز به استراحت احتیاج دارند.

راهکارهای متفاوتی درباره پوشیدن کفش های پاشنه بلند وجود دارد؛ ما در این مقاله سعی کردیم به سوال ” چگونه با کفش پاشنه بلند راحت راه برویم ” پاسخ دهیم .

اگر شما پیشنهاد بهتری درباره استفاده از کفش های پاشنه بلند دارید آن را با ما و سایر کاربران در قسمت نظرات و کامنت ها در میان بگذارید. از شما سپاسگزاریم که ما را همراهی کردید.

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on linkedin
لینکدین
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.