زنان چگونه مردانی را دوست دارند

زنان چگونه مردانی را دوست دارند

زنان چگونه مردانی را دوست دارند
زنان چگونه مردانی را دوست دارند

وقتی که تصمیم به ازدواج گرفته اید و یا حتی بعد از آن هم باید همیشه به دنبال جلب رضایت همسر خود باشید و بدانید که خواسته های واقعی او چیست؟!

اگر از خانم ها بپرسید که  توقع آن ها از یک مرد  در زندگی چیست؟ قطعاً با پاسخ یکسان رو به رو خواهید شد. همه خانم‌ ها بر این باورند که مردها بسیار با یکدیگر متفاوت هستند.

جالب است بدانید که آقایان از طریق چشم های خود و خانم ها از طریق گوش های خود عاشق می شوند، موضوع  به این صورت است که مردان هر آن چه را که می بینند و زنان هر آن چه را که  گوش می‌ دهند برای آغاز عشق خود  به کار می برند.

خانم ها همیشه تصور می کنند که یک مرد رویایی وجود دارد که با تمام خصوصیاتی که در ذهن آن هاست مطابقت دارد.

..

این خصوصیات مطمئناً با آقایان کمی سنخیت دارد، اما رسیدن به این جایگاه کار دشواری نیست و تنها باید از ویژگی هایی که زنان به آن علاقه ‌مند هستند آگاه بود که خانم ها به خود این اجازه را بدهند که زندگی خود را با او شریک شوند.

شاید شما هم بارها این موضوع را شنیده باشید که مردهای متاهل و به مردهای مجرد توصیه می کنند که برای داشتن یک زندگی موفق تنها از کلمه ” چشم عزیزم ” استفاده کنند.

اما راز و رمز هایی دیگر نیز وجود دارد که برای رسیدن به مقصود به آن ها کمک می کند. ما در این مقاله می خواهیم به سوال ” زنان چگونه مردانی را دوست دارند ” پاسخ دهیم و ۵ نکته را برای هموار کردن مسیر آقایان بگویم.

همچنین بخوانید :
عوارض کاشت ناخن

اگر شما هم برای رسیدن  به پاسخ این سوال مشتاق هستید تا پایان ما را همراهی کنید ؛ امید است که این مقاله مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

ویژگی های مردان ایده آل

مسئولیت پذیری

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که افرادی در زندگی شما وجود داشته باشند که مسئولیت کارهای خویش را نمی پذیرند و آن را به گردن دیگران می ‌اندازند.

آقایان باید این موضوع را بدانند که برای جذاب بودن از نظر خانم ها باید مسئولیت کارهای خود را بپذیرند. اگر اشتباهی از شما سر زد تنها راه پیش روی شما  پذیرفتن مسئولیت آن است.

یکی از معنی های کلمه همسر این است که مرد باید توانایی کنترل مهارت های خانه و خانواده خود را داشته باشد.

هیچ چیزی بدتر از این نیست که مردی همسر خود را به خاطر مشکل به وجود آمده مقصر جلوه دهد؛ بنابراین خانم ها نباید این اجازه را به آقایان بدهند.

زنان چگونه مردانی را دوست دارند
هیچ چیزی بدتر از این نیست که مردی همسر خود را به خاطر مشکل به وجود آمده مقصر جلوه دهد

به آقایان توصیه می کنیم که هوشیار باشند و کنترل خوب و بد اوضاع زندگی را در دست بگیرند؛ این موضوع یکی از کلیدهای موفقیت و پیدا کردن راه به دل خانم ها است.

رهبری

در پاسخ به سوال ” زنان چگونه مردانی را دوست دارند ” باید این نکته را بدانید که خانم ها به آقایانی که رهبری کردن را به خوبی یاد گرفته ‌اند جذب می شوند.

اگر آقایی بخواهد قدرتمند و با ارزش جلوه کند و رابطه خوبی را با همسر خود داشته باشد؛ باید رهبری خود را به آن ها ثابت کنند و زمانی که نیاز به تصمیم گیری و کنترل است آقا پیش قدم شده و بنابر موقعیت امور را در دست بگیرد و موضوع را حل کند.

همچنین بخوانید :
نشانه های دوست داشتن زنان

همه مردم دنیا افرادی را تحسین می ‌کنند که در مقابله با مشکلات و موقعیت های سخت عقب نشینی نمی کنند و از خود چنگ و دندان نشان می دهند.

مردهای ایده آل خانم ها منتظر نمی ماند که دیگران برای حل مشکل به سراغ آن ها بیایند؛ بیشتر آقایان سعی می ‌کنند به دلیل انتقاد پذیر نبودن از توانایی رهبری انصراف دهند؛ آن ها تصور می‌ کنند که اگر مدیریت را در دست نگیرند محتاطانه عمل کرده اند.

اما آقایی  اگر که می خواهد در دل خانم ها جایی داشته باشد باید از کلمه “خود این کار را انجام می دهم”  استفاده کند و به دنبال  راه حل برای مشکل پیش آمده باشد.

تصمیم گیری

یکی از معنای کلمه ی مردانه ” قاطعیت” آن ها است آقایانی که تصمیم گیری می کنند و مسئولیت و عواقب تصمیم های خود را می پذیرند بسیار از نظر خانم ها قابل قبول هستند.

آقایانی که توانایی تصمیم گیری ندارند، نمی توانند طرف مقابل را درک کنند و انعطاف پذیر نیستند؛ بنابراین خانم ها به شدت از آن ها دوری می کنند.

جالب است که بدانید بخشی از تصمیم گیری آقایان مربوط به درک دیدگاه و نشان دادن انعطاف در برابر خانم ها است.

هیچ زنی دوست ندارد که از طرف همسر خود کنترل شود و همچنین نمی خواهد که تمام تصمیمات را بر عهده او بگذارد. به آقایان توصیه می‌ کنیم که از گرفتن تصمیمات اشتباه نترسند و عواقب آن را نیز بپذیرد چه چیز بهتر از این نیست که تمام بار زندگی را بر دوش خانم ها بگذارید.

همچنین بخوانید :
راهنمای شیر دادن به نوزاد
زنان چگونه مردانی را دوست دارند
یکی از معنای کلمه ی مردانه " قاطعیت" آن ها است آقایانی که تصمیم گیری می کنند و مسئولیت و عواقب تصمیم های خود را می پذیرند

قوی بودن

او در پاسخ به سوال ” زنان چگونه مردانی را دوست دارند ” باید به شما بگوییم که خانم ها همیشه به دنبال یک مرد قوی هستند، البته این موضوع را باید بدانید که قوی بودن تنها از نظر فیزیکی نیست.

از ویژگی های مردی که قوی است می ‌توان به کنترل احساسات؛ کنترل عصبانیت و پرخاشگری و… اشاره کرد. مردی که توانایی کنترل عصبانیت خود را داشته باشد بسیار جذاب تر از مردی است که از نظر جسمی قوی است و می تواند با مردم یک شهر بجنگد.

ابراز کردن احساس عصبانیت و پرخاشگری یکی از دلایل نابودی رابطه ها در دنیای امروز است، عصبانیت به این معنا نیست که رفتار نادرست دیگران را پذیرفت؛ تنها باید با آرامش مشکل را حل کرد و در قبال رفتار دیگران محدودیت گذاشت.

رفتاری مردانه داشته باشید

از خصوصیات مثبتی که خانم ها بسیار به آن علاقمند هستند ؛ رفتار مردانه است. از جمله از خصوصیات مردانگی می ‌توان به قطعیت؛ قدرت در عقاید؛ اعتماد به نفس؛ تکیه به خود؛ صداقت راستی و درستی ؛ تهذیب نفس؛ اخلاق نیکو؛ شجاعت در مقابله با مشکلات ؛ پذیرفتن درد و خطر بدون عقب نشینی اشاره کرد.

ما در این مقاله سعی کردیم به سوال ” زنان چگونه مردانی را دوست دارند ” پاسخ بگوییم. اگر شما هم نظر و یا پیشنهادی درباره این موضوع دارید می توانید آن را با ما و سایر کاربران در میان بگذارید. در پایان از شما سپاسگزاریم که ما را همراهی کردید.

اشتراک گذاری 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.