تعبیر خواب سیب حضرت یوسف

تعبیر خواب سیب حضرت یوسف

تعبیر خواب سیب حضرت یوسف

تعبیر خواب سیب حضرت یوسف
تعبیر خواب سیب حضرت یوسف

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که خوابی را دیده باشید و درگیر پیدا کردن تعبیر آن باشید؟! شاید به این موضوع فکر کنید که آیا تعبیر خواب  واقعی است یا خیر؟!

در پاسخ به این سوال ها باید ابتدا معنا و مفهوم خواب را بدانید، خواب یکی از نشانه های خداوند برای انسان است که در آیات و روایات بسیاری از آن یاد شده است.

قرآن خواب را با نام های : منام،  حلم، احلام، رویا و خواب های خوب را به نام مبشرات در آیات خود آورده است.

پاسخ سوال آیا تعبیر خواب واقعی است یا خیر؟! باید بگوییم که  بله تعبیر خواب ها واقعی هستند.

در قرآن کریم از حضرت یوسف علیه السلام یاد شده که در زندان، خواب دو جوان زندانی را تعبیر کرده بود و در آیه ی دیگر به خواب پادشاه مصر اشاره کرده که یک رویای صادقه بود که حضرت یوسف آن را تعبیر کرد و مردم را از قحطی نجات داد.

..

حضرت یوسف علیه السلام از آن دسته از پیامبرانی است که علم تعبیر خواب می دانست، به طور کلی تعبیر خواب علمی خدادادی است که نمی‌ توان آن را آموزش داد.

زمانی که انسان به خواب می رود روح از بدن جدا می شود و به آسمان ها و عالم مجردات عروج می کند.

اتفاقاتی که در آسمان می افتد به صورت خواب در ذهن انسان تجسم پیدا می ‌کند، این خواب ها معمولاً رویای صادقه هستند که باید آن ها را جدی گرفت.

البته این موضوع را نیز در نظر بگیرید که خواب هایی که تعبیر دارند، شرایط خاص خود را دارند که در این مقاله به این موضوع نمی پردازیم.

ما در این مقاله می خواهیم ” تعبیر خواب سیب حضرت یوسف علیه السلام ” را مورد بررسی قرار دهیم. خواهشمندیم که تا پایان با ما همراه باشید امیدواریم که این مقاله مورد توجه نگاه گرم شما دوستان عزیز قرار بگیرد.

بررسی تعبیر خواب سیب

از نظر حضرت یوسف علیه السلام به طور کلی دیدن سیب در خواب نشانه ی عظمت و شکوه است، اما سیب نوع های متفاوتی دارد که هر کدام تعبیر خاص خود را دارند که در ادامه به آن اشاره می کنیم.

تعبیر خواب سیب حضرت یوسف
از نظر حضرت یوسف علیه السلام به طور کلی دیدن سیب در خواب نشانه ی عظمت و شکوه است

تعبیر خواب درخت سیب

اگر کسی خواب ببیند که یک درخت سیب در حال رشد کردن است، تعبیر آن به این صورت است که آن درخت نشانه ی دانش، خرد و رونقی بزرگ برای فرد بیننده خواب است.

تعبیر خواب سیب گاز زده

اگر کسی  یک ‌سیب  گاز زده را در خواب ببیند، مفهوم آن به این صورت است که او فردی  بی دقت و غافل است و ممکن است برای شما مضر باشد.

تعبیر خواب سیب فاسد

اگر در خواب یک سیب فاسد ببینید و از آن تناول کنید، تعبیر آن خوب نیست باید در معامله و رسیدن به سود دقت لازم را داشته باشید.

تعبیر خواب سیب خوردن

اگر کسی خواب ببیند که در حال خوردن یک سیب است، تعبیر آن به این صورت است که او فردی سخت کوش و فداکار است.

تعبیر خواب سیب قرمز

اگر کسی در خواب یک سیب قرمز همراه با برگ های سبز ببیند، تعبیر آن بسیار خوب خواهد بود و به هر آرزویی که دارد می رسد.

تعبیر خواب سیب حضرت یوسف
اگر کسی در خواب یک سیب قرمز همراه با برگ های سبز ببیند، تعبیر آن بسیار خوب خواهد بود و به هر آرزویی که دارد می رسد

تعبیر خواب سیب رسیده روی شاخه

اگر کسی خواب ببیند که سیبی رسیده بر روی شاخه ببیند، هر آن چه را که بخواهد با موفقیت و پیروزی به دست می ‌آورد.

تعبیر خواب سیب زرد

به طور کلی دیدن سیب زرد در خواب نشانه ی مال و ثروت فراوان است، رنگ سیب هر چقدر زرد باشد، میزان آن مال و ثروت برای فرد بیننده خواب بیشتر است.

تعبیر خواب سیب سیاه

تعبیر خواب سیب سیاه به هیچ عنوان خوب نیست و نشانه ی به وجود آمدن بیماری های جدی است که سلامت افراد را به خطر می ‌اندازد.

تعبیر خواب سیب سرخ

تعبیر خواب سیب حضرت یوسف علیه السلام به این صورت است که اگر کسی خواب ببیند که یک سیب سرخ از درخت می چیند و می خورد، مفهوم آن  دختر دار شدن است.

تعبیر خواب سیب سفید

اگر کسی سیب سفید در خواب ببیند نشانه ی رسیدن سود و منفعت از طرف یک بازرگان است و اگر این سیب سفید را به دو نیم تقسیم کرد، نشانه ی جدایی از شریک کاری خود است.

تعابیر متفاوتی درباره ی سیب از دیگر ما معبران وجود دارد، ما در این مقاله سعی کردیم ” تعبیر خواب سیب حضرت یوسف علیه السلام ” را مورد بررسی قرار دهیم.

اگر شما نتوانستید تعبیر خواب خود را از مطلب بالا برداشت کنید، بهتر است در قسمت نظرات و کامنت ها خواب خود را برای ما و سایر کاربران تعریف کنید که افراد متخصص در این زمینه به شما کمک کنند. در پایان از همراهان عزیز سپاسگزاریم که ما را همراهی کردید.

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on linkedin
لینکدین
4 پاسخ
 1. آسیه می گوید:

  خواب دیدم خانه مادر بزرگ بودم ک همه فامیل بودند و آش دوغ درست کرده بودند سر سفره بودیم ک من یک لیوان دوغ خوردم بعد داخل دوغ آب ریختم ک زیاد شه…بعد دیدم شب شده همه خوابیدند و مادر بزرگم ک فوت کرده منو بیدار کرد و سیبی بهم داد و من هم آن سیب را خوردم…لطفا بگید این خواب چه تعبیری دارد

  پاسخ
 2. اکبر می گوید:

  سلام ودرود
  در خوابم خانواده ای با دو فرزند از باغ دیگران امدندودر دستان سطل های پر از سیب روی سر سینی پر از سیب زرد و سبز بود

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.