تعبیر خواب بوسیدن مرده حضرت یوسف

تعبیر خواب بوسیدن مرده حضرت یوسف

تعبیر خواب بوسیدن مرده حضرت یوسف

تعبیر خواب بوسیدن مرده حضرت یوسف
تعبیر خواب بوسیدن مرده حضرت یوسف

برسی تعبیر خواب بوسیدن مرده

تعبیر خواب واقعیت دارد و در آیات و روایات بسیار به آن اشاره شده است، یکی از آیه هایی که در قرآن درباره ی تعبیر خواب مطرح شده است، داستان دو جوان است که همراه حضرت یوسف در زندان بودند و خواب دیدند و  حضرت یوسف علیه السلام خواب آن ها را تعبیر کرده بود.

در آیه ی دیگر به خواب پادشاه مصر اشاره شده که هفت گاو چاق هفت گاو لاغر را می خوردند و همین طور خوشه های خشکیده خوشه های سبز را از بین می برند.

حضرت یوسف علیه السلام توانست این خواب های پریشان را تعبیر کند، همین تعبیر خواب باعث شد که حضرت یوسف از زندان آزاد شود.

هر کسی از علم تعبیر خواب آگاه نیست و افرادی این علم را می دانند که خداوند به آن ها نظر کرده باشد.

خواب به طور کلی ممکن است نشانه و یا پیامی از آینده برای افراد باشد، اگر شما هم به دنبال تعبیر خواب بوسیدن مرده حضرت یوسف علیه السلام هستید به شما توصیه می کنیم که این مطلب را با دقت مطالعه کنید و تا پایان با ما همراه باشید.

تعبیر خواب مردن

اگر خواب ببینید که مرده اید و یا کسی از نزدیکان شما فوت کرده است، تعبیر آن به این صورت است که عمر شما طولانی می شود.

اگر مرده ای به خواب شما بیاید، تعبیر این خواب به اینصورت است که دوستی صمیمی را ملاقات می کنید و یا میهمانی دارید.

اگر مرده ای به خواب شما بیاید، تعبیر این خواب به اینصورت است که دوستی صمیمی را ملاقات می کنید و یا میهمانی دارید

تعبیر بوسیدن مرده

تعبیر خواب بوسیدن مرده حضرت یوسف علیه السلام به این صورت است که اگر ببینید مرده ای را می بوسید، تعبیر آن بدین صورت است که شما به حاجت خود می ‌رسید، اگر بدهکار هستید قرض خود را ادا می کنید، اگر بیماری دارید به زودی زود شفا پیدا می کنید، اگر فقیر هستید غنی می شوید و اگر زندانی هستید به آزادی می رسید.

اگر شما پیشانی مرده ای را ببوسید

اگر در خواب ببینید که مرده ای را می بوسید، دلیل بر آن است که طول عمر شما زیاد است و از آن مرده دور هستید.

تعبیر خواب بوسیدن پیشانی توسط مرده

اگر در خواب ببینید که یک مرده پیشانی شما را می بوسد، نشانه ی آرامش و سعادت روح او در محیط است و یا برای شما دعای خیر می کند و از کردار و رفتار شما راضی است.

تعبیر هدیه گرفتن از مرده

اگر در خواب ببینید که  از مرده ای هدیه می گیرید، این را بدانید که خواب خوبی  دیده اید رزق و روزی شما  زیاد می شود.

اگر در خواب ببینید که  از مرده ای هدیه می گیرید، این را بدانید که خواب خوبی  دیده اید رزق و روزی شما  زیاد می شود

تعبیر غذا دادن به مرده

اگر در خواب ببینید که به یک مرده غذا می دهید، به معنای آن است که آن میت به خیرات شما نیازمند است و باید برای او خیرات کنید.

خواب دنیای عجیبی دارد که در آن از مسئولیت‌ های جسمانی و زمانی دنیای واقعی خبری نیست، بیشتر تصاویری که انسان در خواب می بیند باز خورد اتفاقاتی است که در طول روز برای او رخ می دهد.

رویاها از وقایع روزمره ی انسان به وجود می آیند و بیشتر مواقع طبق رویکرد های روانکاوی سرنخ هایی از موضوعاتی است که در حال فراموش شدن هستند و یا ذهن، آن ها را انکار می کند.

ما در این مقاله  تعبیر خواب بوسیدن مرده حضرت یوسف  علیه السلام را برای شما همراهان عزیز بیان کردیم.

اگر شما هم چنین خوابی دیده اید و نمی توانید تعبیر خواب خود را در مطلب بالا پیدا کنید، به شما توصیه می کنیم که خواب خود را در قسمت نظرات برای ما و سایر کاربران تعریف کنید.

با این کار افرادی که از علم تعبیر خواب آگاهی دارند می توانند به شما کمک کنند که به تعبیر خواب خود برسید، در پایان از شما متشکریم که با ما همراه بودید.

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on linkedin
لینکدین
10 پاسخ
 1. ندا می گوید:

  خواب دیدم بابا بزرگم که پارسال فوت شده اومده به خوابم ،تو باغش همه دنبال مردش میگردن که یهو دیدم از درش اومد تو من و نوه هاش بدو بدو رفتیم سمتش بغل گرفتیم و بوسش کردیم اونم ما رو بوسید و میخندید و حالش خیلی خوب بود .تعبیرش چی میشه!

  پاسخ
 2. الهام می گوید:

  خواب دیدم زن عموم ک چند ماه است مرده من را بر لپ و چانه ام بوسید چه تعبیری دارد مرسی

  پاسخ
 3. کاملیا می گوید:

  سلام .وقت بخیر .من خواب برادر زاده ی بی همتام که ۲۱سالش بود و دی ماه لعنتی پارسال تصادف کرد و از میان ما رفت رو دیدم که برگشته بود و از دور بهم نگاه کردیم بعد همزمان دستامونو باز کردیم بعد حمیدنازنینم اومد سمتم و بغلم کردم خیلی خوب بود چون ۱۱ماهه حسرت بغل کردن و بوسیدنش ب دلم مونده ولی تو ۱۱ماه چندبار خوابای اینجوری دیدم .دیشب کلی بوسم کرد و میگفت عمه من پیشتم ببین زنده ام .عمه زمانی ک من تو بیداری میام پیشت ب هیچکسی نگو.سری قبل منو بغل کرد تو همون امامزاده ای که هست جفتمون افتادیم و قل خورد تا رسیدیم ب منزل جدیدش دقیقا همونجایی ک خوابیده .نمیدونم تعبیر این خوابام چیه میشه بهم بگید .از روی دلتنگی و بیقراریم این خوابارو میبینم یا میخواد چیزی بهم بگه .۱۹آذر هم تولد خودشه .شاید میخواد بگه منم تا اونروز برم پیشش .

  پاسخ
 4. Mahan می گوید:

  سلام وقت بخير. خواب ديدم همراه خانواده مادري سر سفره نشستيم پدر بزرگم كه خيلي سال پيش فوت كردند هم بودند اما از ايشون از غذا نخوردند غذا هم چلو كباب بود من كنارشون نشستم شقيقه اس رو بوسيدم و باهاش صحبت كردم تو خواب ميدونستم كه فوت شده و راجع به خوب بودن دنيا و آخرت ازشون پرسيدم ميشه تعبيرش رو بفرماييد لطفا

  پاسخ
 5. امیرحسین رضایی می گوید:

  سلام
  برادرم را ۱۰روز پیش از دادم.
  دیشب در خواب دیدم که با پسر عمه ام رفتیم سر قبرش شب هنگام، و هنوز سنگ قبر نگذاشته ایم.مرده داخل تابوت بود وخاک نریخته بودیم.و مرده را در داخل تابوت جابه جا کردیم و صورتش را دیدم.
  و بعد رفتیم.
  در همان خواب یک باره دیگر دیدم که با به زور پدرم را مجبور کردم که با هم سر قبر برادرم برویم.
  تعبیرش چیست

  پاسخ
 6. سيده ليا می گوید:

  سلام
  خسته نباشيد
  ديشب خواب ديدم بابامو تو خيابون ديدم و ايشون دستمو محكم گرفته و من با خودش داره ميبره . من باهاش صحبت ميكردم و اون جوابمو ميداد ( البته بدون صدا ولي من ميفهميدم) وهمينطور كه دست راستمو گرفته بود من هي دستشو ميبوسيدم تند تند و گريه ميكردم (خيييلي دلتنگش بودم)
  لطفا بهم بگيد تعبير خوابم چيه؟؟

  پاسخ
 7. ناشناس می گوید:

  سلام خواب دیدم که دختر خاله ام که چند ماه است در خواب همدیگر را می بوسیم ومانند چی صدایش می زدم

  پاسخ
 8. رقیه می گوید:

  سلام
  خداقوت
  چندروز پیش صبح بعد از خواندن زیارت عاشورا خواب دیدم که همسرم که به تازگی فوت کردن به خوابم اومد ودیدم که دم در خونه هستن از شدت خوشحالی از حال رفتم زمانی که به هوش اومدم در بغل همسرم بودم و داشت لبهام و می بوسیدلطف میکنید تعبیرش و بهم بگیدممنون از لطف شما .

  پاسخ
 9. مسافر می گوید:

  سلام شرمنده من خواب دیدم علی انصاریان اومده خونمون و من رفتم بغلش کردم اونم منو گرف با شهوت بوسید و خیلی اونطور موندیم ،خاستم ببینم تعبیرش چیه ممنون.

  پاسخ
 10. سعید شیرمحمدی می گوید:

  سلام.من درست در موقع اذان صبح خواب دیدم که پدرم که فوت کرده در یک فضای مه آلود انگار از دود بیرون آمد به صورت خسته وانگار شاد بود که اومده .من هم میدونستم مرده ولی با این حال داد زدم ببین پدرم اومده ولی در مغازه دیدم کسی اونو به غیر من ندید فهمیدم که فقط خودم میبینم دیگه داد نزدم من نمیدونم نتونستم بلند شوم یا اینکه بهت زده بودم از فرط هیجان بلند نشدم اومد صورتشو به من نزدیک کرد که بوسش کنم و من داشتم بوسش میکردم که محو شد (در ضمن چند روز پیش سالگردش بود و من برای پدرم احسان کردم)

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.