تعبیر خواب حاملگی از نظر حضرت یوسف

تعبیر خواب حاملگی از نظر حضرت یوسف

تعبیر خواب حاملگی از نظر حضرت یوسف

تعبیر خواب حاملگی از نظر حضرت یوسف
تعبیر خواب حاملگی از نظر حضرت یوسف

تعبیر خواب بارداری

خواب  یکی از نشانه ‌های بزرگ پروردگار برای انسان است، همان طور که می دانید خوابیدن برابر با مردن است و این دو با یکدیگر شباهت های بسیاری دارند.

وقتی که انسانی به خواب می رود، روح از بدنش جدا می شود، همان طور که وقتی کسی می میرد رو ح از جسم او جدا می شود و به آسمان می رود.

به خاطر این موضوع است که همه ی انسان ها خواب می بینند، گاهی اوقات این خواب ها واقعی هستند و به آن ها ” رویای صادقه ” می گویند.

در قرآن کریم نیز به خواب با نام  ” حولم  ” یاد شده است، گاهی اوقات هم به صورت جمع یعنی احلام و گاهی مونام و رویا نیز اشاره شده است.

خواب های خوب در قرآن کریم نامشان ” مبشرات ” هستند، ما در این مقاله می خواهیم تعبیر خواب حاملگی از نظر حضرت یوسف را بررسی کنیم، لطفاً با ما همراه باشید.

تعبیر خواب حاملگی

به طور کلی دیدن حاملگی در خواب برای خانم ها نشانه ی خوبی است، حضرت یوسف علیه السلام حاملگی برای خانم ها را به مال و ثروت تعبیر کرده‌اند؛ اما برای آقایانی که  خواب دیده اند حامله هستند به معنی رفتن آبرو و شرف آن ها است.

اگر خانمی خواب ببیند که حامله است و بلافاصله یک پسر به دنیا آورده و مشاهده نماید با او شروع به حرف زدن می کند، این را باید بداند که لحظه مرگ نزدیک است و از دنیا می رود.

همچنین بخوانید :
افسردگی و شبکه های اجتماعی

تعبیر دختری که خواب حاملگی ببیند

اگر دختری این خواب را ببیند به معنی آن است از او فرزندی به وجود می ‌آید که بزرگ خاندان آن ها می ‌شود.

تعبیر خواب حاملگی از نظر حضرت یوسف
به طور کلی دیدن حاملگی در خواب برای خانم ها نشانه ی خوبی است

اگر از منظر دیگر که خواب حاملگی را تعبیر کنیم، گاهی اوقات به معنی ثروت و خیر و برکت است.

اگر کسی ببیند که شکم او بزرگ شده است و همان اندازه که شکمش بزرگ باشد، خیر و نعمت به همان اندازه به او می رسد.

اگر خانمی خواب ببیند باردار است و فرزند پسر به دنیا آورده، به این معنی است که در واقعیت صاحب دختر می شود و اگر ببیند فرزند دختر به دنیا آورده است بدان معنی است که در واقعیت صاحب فرزند پسر می شود.

تعبیر خواب حاملگی از نظر بزرگان تعابیر مختلفی دارد،  اما ما در این مقاله سعی کردیم تعبیر خواب از نظر حضرت یوسف علیه السلام را برای شما بگوییم.

از شما سپاسگزاریم که ما را همراهی کردید، اگر نظر یا پیشنهادی در زمینه ی تعبیر خواب دارید می توانید آن را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید و زیر همین مطلب برای ما کامنت کنید.

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on linkedin
لینکدین
3 پاسخ
 1. ناشناس می گوید:

  سلام ،من دختری 18 ساله هستم خواب دیدم حامله بودم و تقریبا 6 ماهه ولی فهنیدم تو خواب بدون اینکه بکارت خودمو از دست بدم حامله شدم و اینکه از خودم مطمئن بودم که گناهیی انجام ندادم و خانواده هم درباره این موضوع عصبانی نیودن و خودم هم سوره های مختلف میخواندم برای اینکه فرزند خوش چهره و صالحی به دنیا بیارم،میخواستم بدونم تعبیرش چی میشه مننون میشم بگید

  پاسخ
  • ناشناس می گوید:

   سلام من دختری ۱۵ ساله ای وخواب دیدم حامله هستم تقریبا شکم بزرگ بود تعبیر چیه

   پاسخ
 2. ناشناس می گوید:

  سلام من خواب دیدم که بار دار هستم یک دو قلو که اول پسر به دنیا امد که صورت طلایی داشت گفت بعدا خواهرم به دنیا می اید ولی قبل از اینکه به بچه ها خواب ببینم خواب دیدم دکتر دو تا تخم من دادن گفتن این دوتا بچه های تو هستن وقتی درش را باز کردم دیدم دوتا توله سگ هست

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.