تعبیر خواب ادرار از نظر حضرت یوسف

تعبیر خواب ادرار از نظر حضرت یوسف

تعبیر خواب ادرار از نظر حضرت یوسف

تعبیر خواب ادرار از نظر حضرت یوسف
تعبیر خواب ادرار از نظر حضرت یوسف

خواب یکی از نشانه های خداوند برای هدایت انسان ها است زمانی که انسان به خواب می رود روح از بدن جدا شده و به عالم مجردات عروج می کند.

در سیر و سیاحتی که روح در آسمان دارد، ممکن است وقایعی را مشاهده کند که چندی بعد در زندگی روزمره به به صورت شفاف مشاهده کند ؛ این خواب ها  را ” رویاهای صادقه ”  می گویند.

خداوند پیام هایی به صورت هشدار  در خواب به انسان می‌ دهد که یکی از ویژگی ‌های این خواب ها این است که به طور واضح و کاملاً شفاف در ذهن افراد می ماند؛ اما خواب های پریشان به این صورت نیستند خواب های پریشان گنگ و نامفهوم هستند.

..

انسان به دلیل وجود مشغله ها و احساساتی که در طول روز تجربه می‌ کند، ممکن است که هنگام استراحت شبانه خواب ببیند زیرا ذهن انسان شب هنگام و زمان استراحت شروع به ثبت وقایع ورودی روز می کند.

به همین دلیل خواب هایی که بر اساس افکار روزانه شکل می ‌گیرند معمولاً تعبیر ندارند، به این خواب ها ” رویا کاذب ” می گویند؛ این رویا ها از  حواس انسان نشأت می گیرند.

حضرت یوسف علیه السلام از آن دسته از پیامبرانی بودند که علم تعبیر خواب می دانستند؛ خوابی که ایشان در زمان کودکی دیدند حدوداً بعد از ۲۰ سال به واقعیت تبدیل شد.

ایشان در کودکی خواب سجده ی ماه ، خورشید و یازده ستاره را دیده بودند که تعبیر آن در سجده پدر، مادر و ۱۱ برادر خود بود.

همچنین بخوانید :
تعبیر خواب حضرت یوسف

ما در این مقاله می ‌خواهیم ” تعبیر خواب ادرار از نظر حضرت یوسف علیه السلام ” را مورد بررسی قرار دهیم. لطفاً تا پایان ما را همراهی کنید، امید است که این مقاله مورد توجه شما همراهان عزیز قرار بگیرد.

بررسی تعبیر خواب ادرار

اگر کسی در خواب ببیند که در حال ادرار کردن است در جایی که موضع آن باشد، تعبیر آن به این صورت است که از غم ها رها می شود؛ اگر غمگین و وام دار است، شاد و وام او پرداخت می ‌شود.

تعبیر خواب ادرار در جای مجهول

اگر کسی در خواب ببیند که در حال ادرار کردن در جای مجهول است، تعبیر آن به زن و یا کنیزه کوچک باز می گردد.

تعبیر خواب بیرون آمدن خون به جای ادرار

اگر در خواب ببیند که به جای ادرار خون از بدن او می رود، نشانه ی این است که برای او فرزندی در راه است، اما اگر به جای ادرار خون و چرک همزمان باشد؛ نشانه ی وجود یک فرزند معلول است.

تعبیر خواب ادرار از نظر حضرت یوسف
اگر در خواب ببیند که به جای ادرار خون از بدن او می رود، نشانه ی این است که برای او فرزندی در راه است

تعبیر خواب خوردن ادرار

اگر کسی در خواب ببیند که در حال خوردن ادرار است، تعبیر آن به این صورت است که او مال حرام می خورد.

تعبیر خواب ادرار در چاه

اگر کسی در خواب ببیند که در یک چاه در حال ادرار کردن است، تعبیر آن به این صورت است که او مال حلال به دست می ‌آورد.

تعبیر خواب حمل کردن ادرار

اگر کسی در خواب ببیند که ادرار خود را با خود حمل می کند، تعبیر آن این گونه است که افرادی مال او را می برند و در جایی دیگر نشان از بردن غم و اندوه زندگی این فرد است.

همچنین بخوانید :
علت خیانت مردان متاهل

تعبیر خواب مسح کشیدن با ادرار

اگر کسی در خواب ببیند که افرادی از ادرار او مسح می کشند، تعبیر آن به دنیا آمدن فرزند عالم و دانا است که مردم از او تبعیت می کنند.

تعبیر خواب ادرار در مسجد

اگر کسی خواب ببیند که در یک مسجد در حال ادرار کردن است، مفهوم آن خرج کردن مال خود است.

تعبیر خواب آلوده شدن لباس به ادرار

اگر در خواب ببیند که لباس او آلوده به ادرار می شود، نشانه ی این است که برای اهل منزل و فرزندان خود مالی را خرج می کند.

تعبیر خواب ادرار کردن در خانه

اگر کسی در خواب ببیند که در خانه ی خود در حال ادرار کردن است، مفهوم آن به این صورت است که برای همسر خود مالی را خرج می ‌کند اما عوض آن دوباره باز می گردد.

تعبیر خواب نوشیدن ادرار

اگر کسی در خواب ببیند که درحال نوشیدن ادرار خود است، تعبیر آن نجات پیدا کردن از بیماری ها است.

تعبیر خواب ادرار از نظر حضرت یوسف
اگر کسی در خواب ببیند که درحال نوشیدن ادرار خود است، تعبیر آن نجات پیدا کردن از بیماری ها است

تعبیر خواب ادرار از نظر حضرت یوسف علیه السلام در جای دیگر به این صورت است که اگر کسی در بند باشد، آزاد می ‌شود. اگر کسی بیمار باشد، شفا پیدا می ‌کند. کسی که ناراحت باشد، گشایش در کار او ایجاد می ‌شود، کسی که مسافر باشد، باز می‌ گردد. کسی که علتی باشد،معلول آن پیدا می ‌شود. اگر خلیفه باشد، فوت می ‌کند. اگر قاضی باشد، از کار خود عزل می‌ شود. اگر بازرگان باشد، در تجارت خود زیان می بینند.

سخن آخر

تعبیر متفاوتی از دیگر معبران در باره ی ادرار کردن در خواب وجود دارد، ما در این مقاله سعی کردیم ”  تعبیر خواب ادرار از نظر حضرت یوسف علیه السلام ” را برای شما دوستان عزیز بیان کنیم.

همچنین بخوانید :
ستاره ماه تولد

اگر شما هم  چنین خوابی دیده اید  و نتوانستید تعبیر خواب خود را از مطلب بالا برداشت کنید، به شما توصیه می ‌کنیم که در قسمت کامنت ها و نظرات خواب خود را برای ما تعریف کنید تا افراد متخصص در این زمینه به شما در پیدا کردن تعبیر خواب کمک کنند. در پایان از شما سپاسگزاریم که ما را همراهی کردید.

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on linkedin
لینکدین
14 پاسخ
 1. فریبا می گوید:

  سلام روزتون بخیر
  من دیشب نزدیک صبح خواب ادرار دیدم.یعنی خواب دیدم یه جایی که فکر میکردم خونمونه در یه جایی که نمیدونم کدوم قسمت خونه بود همینطور سر پا ادرار کردم که خیلی زیاد بود.وقتی ادرارم تموم شد دو سه تا چیز شبیه پشگل ازم دفع شد که حس کردم چرک و چیزی مثل عفونته.الان تعبیر خواب ادرار رو میدیم که اگه در خواب چرک از مجرای ادرار دفع بشه یعنی فرزند معلول خیلی ناراحت شدم.من که فعلا مجردم و احتمالا حالا حالا هم باشم والانم 35 سالمه و این که یه روز ازدواج کنم و صاحب بچه معلول باشم عذابم میده.خواستم بپرسم تعبیر بهتری برای خوابم نیست؟
  بعد در ادامه هم دیدم میخوام روی میز تلویزیرون خونه ادرار کنم که خواهرام میگن اونجا ادرار نکن.منم میرم توی آشپزخونه که یه پنجره رو به خیابون داره و میشینم روی سینک و توی اون ادرار میکنم.
  خواستم خواهش کنم خوابم رو تعبیر کنید.
  خیلی ممنون
  من یکدختر خانم سیده هستم و خیلی خیلی هم فرد عصبی و پرخاشگری هستم.الانم هم مجردم هم بیکار.به خاطر همین به نظر نمیاد بخوام بچه ای داشته باشم که معلول باشه یا کارم جور خاصی باشه

  پاسخ
 2. 09141868103 رحمان می گوید:

  سلام، دوست گرامی و عالی مقام، من رؤیاهای زیادی میبینم، این بار دیدم ادرارم سیاه است دو نفر بودیم اما خون نبود (دنبال وام بودم،که بعد از خواب کارهای وام گرفتم بانک کامل ردیف شد)
  سپاس خدای …..

  پاسخ
 3. زیبا می گوید:

  سلام خواب دیدم دخترم که ۴سال دارد در خانه ای بودیم که نمیشناختم صدایم کرد که دستشویی دارد وقتی رسیدم کلی ادرار کرد و بیشترش به لباس ها وموهایم ریخت وکمی هم به روی صورتم ، درخواب هرچه دنبال حمام میگشتم که خودم رو تمییز کنم نتوانستم

  پاسخ
 4. ناشناس می گوید:

  سلام خواب دیدم پسر یچه ای رو بغل کردم بعد ار اینکه راه افتادیم رو شلوار من ادرار کرد بعد من رفتم نزدیک شیر ابی ک شلوار خودم و ان بچه رو با اب تمیز. کنم…

  پاسخ
 5. خانمی می گوید:

  من خواب دیدم که جای غریبی هستم شبیه مسافر خونه یا هتل به شدت نیاز به دستشویی دارم و کنترل ادرلرم برام سخت شده ،میخام خودمو به سوییس بهداشتی برسونم ولی نمیتونم و برام سخته ،و کمی لباسم خیس نیشه و اگر اشتباه نکنم اون مکان،
  ولی به محض اینکه خودنو به دستشویی میرسونم کنترل از دستم خارج میشه و تمام لباسم خیس،یادم نیس اونجا کارم رو انجام دادم یا کنترلمو از دست دادم همون لحظه مادرم رو نیبینم که اونجاست وضو میگیره یا دست میشوره میاد کمکم میکنه تا لباسمو ابکشی کنم، و میپرسه مسیر هم نجس شد،میگم نمیدونم میگه خوبی؟ میگم یهودل درد شدید گرفتم نتونستم خودو کنترل کنم حس میکنم میخاستیم بعدش بریم جایی برای زیارت یا نماز برای همین،من نگران نجس شدن لباسم بودم
  من با اینکه برام سخت بود پیش مامانم لخت بشم ولی انگار اون لخظه محرم تر از اون کسی نبود و من مجبور یودم برای اینکه برام لباس بیاره
  و کمکم کنه ولی همینطور که لباسامو چک میکنه میگه فقط لباس زیرت خیس شده من تعجب میکنم اخه فکر میکردم کل لباسام نجسزشدن خلاصهدهمون رو برام ابکشیرمیکنه تا من مجدد بپوشمو
  بتونم برم اتلق تا لباسامو کامل عوض کنم

  پاسخ
 6. ناشناس می گوید:

  در خاب دیدم که در داخل سرویس خونمون هستم و به شدت ادرار میکنم طوری که ادرار به سنگ روشویی میپاشه و به خاطر شدت زیادوبه صورتم برخورد میکنه اما من ناراحت نیستم و میخندم.

  پاسخ
 7. ناشناس می گوید:

  سلام من خواب دیدم تو دستشویی ادرار کردم ولی از درو دیوار مثل حالت نم ادرارم میزد بیرون……لطفا تعبیرش کنین…ممنون

  پاسخ
 8. ناشناس می گوید:

  سلام من خواب دیدم پسربچه ی همسایمون پیش من است واوادرارداشت وقتی شلوارش راکندم باشدت ادرارکردوبه دستم هم پاشیدویه دوهفته پیش هم همین خواب رادیدم

  پاسخ
 9. حسین می گوید:

  من خواب دیدم درحال سکس با معشوقه ام بودم که در هنگام ارضا شدن ادرار کردم درون واژن او کمی از ادرارم بیرون ریخت

  پاسخ
 10. مطهره می گوید:

  سلام خواب دیدم داشتم ادرار میکردم که تا چشمام را باز کردم واقعیت داشت و ادرار کردم تعبیرش چیه

  پاسخ
  • ناشناس می گوید:

   سلام خانم مطهره..شما شاشو هستید..چون وقتی از بدن به صورت واقعی بیرون بیاد خواب باطله…وشما کمتر سردی بخرین..شاشو

   پاسخ
 11. ف می گوید:

  سلام خواب دیدم درمانه دراز کشیده بودم،که پسر ۳ونیم ساله ام روی صورتم اداره کرد طوری که نمی‌توانستم دستامو حرکت بدم یا از آنجا دورش کنم تعبیرش چیه

  پاسخ
 12. مهتا می گوید:

  سلام
  میشه تعبیر این خوابو بفرمائید
  خواب دیدم جابجا تو آشپزخونه دارم کارهایی رو بصورت سرپا نشسته انجام میدهم و هر جا که سرپا می‌شینم ناخودآگاه ادرارم میاد ولی من ناراحت میشم و نگهش میدارم ولی هنوز حس فشار ادارارم میمونه! چهار جا شد تو چهار ضلع آشپزخونه. آخرین جا ادرار غلیظ بهمراه رگه های خونی و بعد خون بود که همچنان مانعش میشدم. حالا همش نگران بودم من چطور این فرشارو آب بکشم که پاک بشه و بو نگیره و مخصوصا اون جایی که خون هم بود رنگش بره و معلوم نشه. که دیدم مادر و برادرم تصمیم گرفتن بدلیل دیگه آشپزخونه رو با فرشا بشورن ولی خبر ندارن نجس شده که من شلنگو ازشون گرفتم و گفتم اینجا از پای من که نجس بوده نجس شده و باید آب بکشم و شروع کردم به شستن و صابوندن موکتها. تمیز میکردم و خیالم از پاک شدنش نسبتا راحت میشد. ولی همچنان از خودم ناراحت بودم. و فکر میکردم الان پاچه شلوارم ممکنه بخوره تو آب و دوباره نجس کنه.
  بنظرتون تعبیرش چیه؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.