تعبیر خواب ادرار از نظر حضرت یوسف

تعبیر خواب ادرار از نظر حضرت یوسف

تعبیر خواب ادرار از نظر حضرت یوسف

تعبیر خواب ادرار از نظر حضرت یوسف
تعبیر خواب ادرار از نظر حضرت یوسف

خواب یکی از نشانه های خداوند برای هدایت انسان ها است زمانی که انسان به خواب می رود روح از بدن جدا شده و به عالم مجردات عروج می کند.

در سیر و سیاحتی که روح در آسمان دارد، ممکن است وقایعی را مشاهده کند که چندی بعد در زندگی روزمره به به صورت شفاف مشاهده کند ؛ این خواب ها  را ” رویاهای صادقه ”  می گویند.

خداوند پیام هایی به صورت هشدار  در خواب به انسان می‌ دهد که یکی از ویژگی ‌های این خواب ها این است که به طور واضح و کاملاً شفاف در ذهن افراد می ماند؛ اما خواب های پریشان به این صورت نیستند خواب های پریشان گنگ و نامفهوم هستند.

..

انسان به دلیل وجود مشغله ها و احساساتی که در طول روز تجربه می‌ کند، ممکن است که هنگام استراحت شبانه خواب ببیند زیرا ذهن انسان شب هنگام و زمان استراحت شروع به ثبت وقایع ورودی روز می کند.

به همین دلیل خواب هایی که بر اساس افکار روزانه شکل می ‌گیرند معمولاً تعبیر ندارند، به این خواب ها ” رویا کاذب ” می گویند؛ این رویا ها از  حواس انسان نشأت می گیرند.

حضرت یوسف علیه السلام از آن دسته از پیامبرانی بودند که علم تعبیر خواب می دانستند؛ خوابی که ایشان در زمان کودکی دیدند حدوداً بعد از ۲۰ سال به واقعیت تبدیل شد.

ایشان در کودکی خواب سجده ی ماه ، خورشید و یازده ستاره را دیده بودند که تعبیر آن در سجده پدر، مادر و ۱۱ برادر خود بود.

همچنین بخوانید :
تعبیر خواب چاه از حضرت یوسف

ما در این مقاله می ‌خواهیم ” تعبیر خواب ادرار از نظر حضرت یوسف علیه السلام ” را مورد بررسی قرار دهیم. لطفاً تا پایان ما را همراهی کنید، امید است که این مقاله مورد توجه شما همراهان عزیز قرار بگیرد.

بررسی تعبیر خواب ادرار

اگر کسی در خواب ببیند که در حال ادرار کردن است در جایی که موضع آن باشد، تعبیر آن به این صورت است که از غم ها رها می شود؛ اگر غمگین و وام دار است، شاد و وام او پرداخت می ‌شود.

تعبیر خواب ادرار در جای مجهول

اگر کسی در خواب ببیند که در حال ادرار کردن در جای مجهول است، تعبیر آن به زن و یا کنیزه کوچک باز می گردد.

تعبیر خواب بیرون آمدن خون به جای ادرار

اگر در خواب ببیند که به جای ادرار خون از بدن او می رود، نشانه ی این است که برای او فرزندی در راه است، اما اگر به جای ادرار خون و چرک همزمان باشد؛ نشانه ی وجود یک فرزند معلول است.

تعبیر خواب ادرار از نظر حضرت یوسف
اگر در خواب ببیند که به جای ادرار خون از بدن او می رود، نشانه ی این است که برای او فرزندی در راه است

تعبیر خواب خوردن ادرار

اگر کسی در خواب ببیند که در حال خوردن ادرار است، تعبیر آن به این صورت است که او مال حرام می خورد.

تعبیر خواب ادرار در چاه

اگر کسی در خواب ببیند که در یک چاه در حال ادرار کردن است، تعبیر آن به این صورت است که او مال حلال به دست می ‌آورد.

تعبیر خواب حمل کردن ادرار

اگر کسی در خواب ببیند که ادرار خود را با خود حمل می کند، تعبیر آن این گونه است که افرادی مال او را می برند و در جایی دیگر نشان از بردن غم و اندوه زندگی این فرد است.

همچنین بخوانید :
تعبیر خواب دعوا حضرت یوسف

تعبیر خواب مسح کشیدن با ادرار

اگر کسی در خواب ببیند که افرادی از ادرار او مسح می کشند، تعبیر آن به دنیا آمدن فرزند عالم و دانا است که مردم از او تبعیت می کنند.

تعبیر خواب ادرار در مسجد

اگر کسی خواب ببیند که در یک مسجد در حال ادرار کردن است، مفهوم آن خرج کردن مال خود است.

تعبیر خواب آلوده شدن لباس به ادرار

اگر در خواب ببیند که لباس او آلوده به ادرار می شود، نشانه ی این است که برای اهل منزل و فرزندان خود مالی را خرج می کند.

تعبیر خواب ادرار کردن در خانه

اگر کسی در خواب ببیند که در خانه ی خود در حال ادرار کردن است، مفهوم آن به این صورت است که برای همسر خود مالی را خرج می ‌کند اما عوض آن دوباره باز می گردد.

تعبیر خواب نوشیدن ادرار

اگر کسی در خواب ببیند که درحال نوشیدن ادرار خود است، تعبیر آن نجات پیدا کردن از بیماری ها است.

تعبیر خواب ادرار از نظر حضرت یوسف
اگر کسی در خواب ببیند که درحال نوشیدن ادرار خود است، تعبیر آن نجات پیدا کردن از بیماری ها است

تعبیر خواب ادرار از نظر حضرت یوسف علیه السلام در جای دیگر به این صورت است که اگر کسی در بند باشد، آزاد می ‌شود. اگر کسی بیمار باشد، شفا پیدا می ‌کند. کسی که ناراحت باشد، گشایش در کار او ایجاد می ‌شود، کسی که مسافر باشد، باز می‌ گردد. کسی که علتی باشد،معلول آن پیدا می ‌شود. اگر خلیفه باشد، فوت می ‌کند. اگر قاضی باشد، از کار خود عزل می‌ شود. اگر بازرگان باشد، در تجارت خود زیان می بینند.

سخن آخر

تعبیر متفاوتی از دیگر معبران در باره ی ادرار کردن در خواب وجود دارد، ما در این مقاله سعی کردیم ”  تعبیر خواب ادرار از نظر حضرت یوسف علیه السلام ” را برای شما دوستان عزیز بیان کنیم.

همچنین بخوانید :
تعبیر خواب روسری سفید حضرت یوسف

اگر شما هم  چنین خوابی دیده اید  و نتوانستید تعبیر خواب خود را از مطلب بالا برداشت کنید، به شما توصیه می ‌کنیم که در قسمت کامنت ها و نظرات خواب خود را برای ما تعریف کنید تا افراد متخصص در این زمینه به شما در پیدا کردن تعبیر خواب کمک کنند. در پایان از شما سپاسگزاریم که ما را همراهی کردید.

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on linkedin
لینکدین