آموزش بزرگ کردن چشم با آرایش

آموزش بزرگ کردن چشم با آرایش

آموزش بزرگ کردن چشم با آرایش

آموزش بزرگ کردن چشم با آرایش
آموزش بزرگ کردن چشم با آرایش

معمولا خانم هایی که چشمانی کوچک دارند، به دنبال آرایشی هستند که مقداری چشم های خود را با آن بزرگ تر کنند. حتی این اتفاق گاهی اوقات برای خانم های چشم درشت هم می‌ افتد، آن ها دوست دارند چشمانی مانند پرنسس های داستان والت دیزنی داشته باشند.

روش های مختلفی برای انجام این آرایش ها وجود دارد. ما می خواهیم در این مقاله ” آموزش بزرگ کردن چشم با آرایش”  را به شما عزیزان آموزش دهیم، با استفاده از این تکنیک ها چشمان خود را به گونه ای آرایش کنید که بازتر و درشت تر به نظر برسد، بنابراین لطفاً تا پایان ما را همراهی کنید.

آرایش های مخصوص بزرگ کردن چشم

1. از خط چشم های بی رنگ استفاده کنید

میکاپ آرتیست ها معمولاً به افراد توصیه می کنند که برای این که چشمانی درشت داشته باشند خط پایین چشم را با رنگ سفید یا بژ بکشند.

استفاده از این دو رنگ باعث خطای دید می شود و کسی که به چشمان شما می‌ نگرد احساس می کند که آن خط ، قسمتی از چشم شما است علاوه بر زیبایی مطمئناً به خواسته خود می رسید.

آموزش بزرگ کردن چشم با آرایش
برای این که چشمانی درشت داشته باشید خط پایین چشم را با رنگ سفید یا بژ بکشند

2. ریمل زدن به مژه های پایین را فراموش نکنید

به شما توصیه می کنیم که قبل از هر کاری برای درشت نشان دادن چشم های خود؛ ابتدا زیر چشم ها را کانسیلر بزنید. این کار باعث درخشان تر شدن پوست زیر چشم می شود ، سپس می توانید با استفاده از یک ریمل مخصوص ؛ مژه های پایین چشم خود را زیباتر کنید.

این دوگانگی رنگ تیره ریمل و پوست روشن به چشم ها حالتی زیبا می بخشد. برای زیبایی بیشتر سعی کنید از ریمل‌ های ضد آب استفاده کنید که زیر چشم را سیاه نکند.

3. از سایه سفید استفاده کنید

در ” آموزش بزرگ کردن چشم با آرایش ”  باید این نکته را بدانید که اگر از سایه نقره ای رنگ و یا سفید برای گوشه های داخل چشم استفاده کنید. مطمئناً چشمان شما درشت تر به نظر می رسد این سایه ها باعث برق انداختن چشمان شما خواهد شد.

این تکنیک یکی دیگر از روش های باز کردن چشم های کوچک است. حتی می توانید از دو رنگ روشن به جای یک رنگ بهره بگیرید و مطمئن باشید که نتیجه حاصل مطابق میل شما خواهد بود.

آموزش بزرگ کردن چشم با آرایش

4. از مژه مصنوعی غافل نشوید

جالب است بدانید که یکی از راه های درشت کردن چشم ها ؛ استفاده از مژه مصنوعی است. مژه مصنوعی به بیشتر برای مژه های پلک بالایی استفاده می شود، اما برای درشت تر کردن چشم ها می توانید از  مژه مصنوعی های دانه ای بهره بگیرید و تعداد کمی را در قسمت پلک پایینی نصب کنید.

حتی اگر مژه مصنوعی دانه ای در اختیار نداشتید؛ می توانید مژه مصنوعی کامل را به دو نیم تقسیم کرده و از نصب آن استفاده کنید.

آموزش بزرگ کردن چشم با آرایش
جالب است بدانید که یکی از راه های درشت کردن چشم ها ؛ استفاده از مژه مصنوعی است

5. معجزه خط چشم های دو خطی را ببینید

در ” آموزش بزرگ کردن چشم با آرایش ” باید از خط چشم های دو خطی استفاده کنید. برای دادن تغییرات بزرگ آرایشی برای چشم ها ؛ از خط چشم های دو خطی استفاده می کنند. این کار را در قسمت آخر آرایش انجام می دهند.

ابتدا باید با استفاده از یک مداد مشکی یک خط چشم گربه ای به سمت بالا بکشید، سپس باید با استفاده از یک رنگ روشن خط باریکی زیر انتهای چشم در پلک پایینی ایجاد کنید. برای این کار و زیبایی بیشتر این خط چشم های رنگی نیز بهره ببرید.

گاهی اوقات رنگ سفید با آرایش مورد نظر شما هماهنگ نمی شود، بنابراین سعی کنید از رنگ‌های مختلف روشن بهره بگیرید و بهترین نتیجه را بر روی چشمان خود مشاهده کنید.

روش های بسیاری برای بزرگ کردن چشم ها وجود دارد، ما در این مقاله سعی کردیم ” آموزش بزرگ کردن چشم با آرایش ” را برای شما دوستان عزیز بگوییم.

اگر شما هم نظر؛ پیشنهاد و یا تجربه ای درباره بزرگ کردن چشم ها دارید می‌توانید آن را با ما و سایر کاربران زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید. در پایان از شما سپاس گذاریم که ما را همراهی کردید.

اشتراک گذاری 

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.