کاهش غب غب

کاهش غب غب

کاهش غب غب

کاهش غب غب
کاهش غب غب

بعضی از افراد دارای غب غب هستند  و این مسئله آن ها را آزار می‌دهد تا حدی که از رفتن به جلوی آینه و عکس گرفتن خودداری می کنند و با خود دوست نیستند.

راه حل های مختلفی برای از بین بردن غب غب وجود دارد، با پیشرفت تکنولوژی دیگر احتیاجی به عمل جراحی برای کاهش غب غب نیست؛  شما می توانید با انجام ورزش هایی ساده جوانی  را دوباره به چهره ی خودتان برگردانید.

روش های کم کردن مشکل غب غب در افراد

چرا پوست استحکام و سفتی خود را از دست می دهد؟

کلاژن و الاستین از ترکیبات اصلی پوسته های جوان هستند، همین موارد باعث می ‌شوند پوست انسان نرم و لطیف شود.

با افزایش سن، تولید کلاژن در بدن کاهش پیدا می کند و این موضوع باعث می شود الاستین شکسته شود و پوست دیگر به حالت اولیه خودش باز نگردد؛ همچنین با شکست کلاژن، پوست استحکام و سفتی خودش را از دست می‌دهد.

کاهش غب غب
با افزایش سن، تولید کلاژن در بدن کاهش پیدا می کند و این موضوع باعث می شود پوست به حالت اولیه اش باز نگردد

این موضوع باعث به وجود آمدن چین و چروک هایی بر روی پوست صورت افراد می شود؛ هم زمان زیر درم پوست نازک می شود و باعث ایجاد غب غب می شود، ما می خواهیم ۵ نکته ی اصلی در کاهش مشکل غب غب را با شما بررسی کنیم.

استفاده از اشعه ی مادون قرمز نزدیک برای سفت کردن پوست

می توان برای سفت کردن پوست از اشعه ی مادون قرمز سطح پایین استفاده کرد که معمولاً بر روی چانه اعمال می شود؛ با انجام این کار نتایجی عالی می بینید.

همچنین استفاده از اشعه ی مادون قرمز برای کاهش غب غب بسیار کمک می‌کند، با این روش پوست شما می‌تواند کلاژن سازی دوباره ای داشته باشد.

در این روش گرما وقتی به لایه‌های عمیق ‌تر پوست نفوذ می کند و در حالی که لایه های زیرین پوستی  سرد می باشند پوست شروع به ساختن کلاژن می کند.

بیمار پس از این روش تغییرات مشهودی در ضخامت و کشش در پوستش  و سفتی  آن را مشاهده خواهد کرد؛ این روش به صورت سرپایی انجام می شود و معمولاً درد آن هم بسیار کم می باشد، مفید ترین روش برای کاهش مشکل غب غب با استفاده از اشعه ی مادون قرمز نزدیک است.

می توان برای سفت کردن پوست از اشعه ی مادون قرمز سطح پایین استفاده کرد

استفاده کردن از دستگاه کول مینی cool mini coolscuplting

استفاده از این دستگاه یکی از موثرترین روش ها برای کاهش غب غب است، این دستگاه باعث می شود چربی های زیر پوست سرد و منجمد شوند؛ معمولاً با این دستگاه پوست را ماساژ می دهند تا چربی هایش شکسته شوند.

این نکته را نیز در نظر بگیرید که تاثیر این روش بصورت سریع و آنی نمی باشد، بیمار باید حدود ۱۲ هفته این کار را انجام دهد تا تغییرات را در ناحیه چانه اش مشاهده کند.

استفاده کردن از دستگاه ولا شیپ Vela shape III

دستگاه ولا شیپ برای موارد درمان سلولیت در افراد کاربرد دارد، اما برای کاهش مشکل غب غب  نیز بسیار موثر است؛ این دستگاه لایه ی  چربی زیر پوست را ذوب می کند و ذوب شدن چربی نیز باعث به وجود آمدن بافت پوستی نرم و سفت می شود.

روش دیگر کاهش غب غب ذوب کردن چربی های زیر پوست با دستگاه ولا شیپ می باشد

استفاده از پپتید ها

استفاده از کرم های ضد پیری یکی دیگر از راه های کاهش شل شدگی در پوست زیر چانه دارد؛ این کرم ها اثرات قابل توجه  و متفاوتی بر روی سفت کردن پوست دارند.

در مطالعات انجام گرفته  که بر روی پپتیدها مجموعه ای از ترکیبات قابل نفوذ در پوست  را شناسایی کرده اند که باعث کاهش غب غب می شود؛ syn- ake یکی از پپتیدهای مهم می باشد که تاثیرات مناسبی همچون بوتاکس کردن بر روی پوست باقی می گذارد؛ این نوع پپتید غیر طبیعی  و طبیعی برای این منظور مورد آزمایش قرار گرفته است.

تمرینات ورزشی

برای کاهش مشکل غب غب شما می توانید از تمرینات ورزشی هم استفاده کنید، مثلاً یکی از این ورزش ها این است که سر خودتان را به سمت بالا گرفته و چانه ی خودتان را بلند کنید و با نوک زبان های پایین را لمس کنید و به آن فشار وارد کنید تا حدود ۱۰ ثانیه این حالت را حفظ کنید و مکررا آن را انجام دهید.

از شما همراهان عزیز کمال تشکر را برای خواندن این مقاله  داریم؛  شما هم اگر برای  کاهش مشکل غب غب راه های دیگری می دانید در زیر همین مطلب برای استفاده  ما  و سایر بازدید کنندگان وبسایت گلسانه به اشتراک بگذارید با سپاس.

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.