روش های مردان برای جلب توجه زنان

روش های مردان برای جلب توجه زنان

روش های مردان برای جلب توجه زنان

روش های مردان برای جلب توجه زنان
روش های مردان برای جلب توجه زنان

گاهی اوقات آقایان تصورات دیوانه وار و احمقانه ای درباره جلب نظر خانم ها دارند، اگر شما هم تصمیم به جذب کردن زنان دارید به شما توصیه می کنیم که رفتارهای از مد افتاده و بی معنا را کنار بگذارید.

معمولا آقایان درباره رفتارهایی که خانم ها دوست دارند اشتباه فکر می کنند. ما در این مقاله می خواهیم  ” روش های مردان برای جلب توجه زنان ” را مورد بررسی قرار دهیم.

اگر می ‌خواهید خانمی را به خود جذب کنید باید کارهایی که در ادامه می گویم را کنار بگذارید، زیرا ما در سال ۲۰۲۰ زندگی می کنیم اما این حرکات و رفتار ها مناسب ۲۰ سال پیش بوده بنابراین برای جلوگیری از خطا لطفاً تا پایان ما را همراهی کنید.

راه های جلب توجه زنان

1. نقش آدم های خوب را بازی نکنید

خانم ها بسیار باهوش تر از آن هستند که آقایان می پندارند، آن ها در تشخیص رفتار واقعی و غیر واقعی تبحر خاصی دارند.

اگر آقایان رفتاری غیر واقعی برای خوب جلوه دادن خود بروز بدهند مطمئناً به جای جذب کردن خانم ها را دور تر می کنند. خانم ها خنده های تو خالی و مصنوعی آقایان را به خوبی تشخیص می دهند.

اگر برای خوب نشان دادن و متقاعد کردن او تلاش کنید مطمئناً نتیجه عکس دریافت می کنید به طور کلی خود را کاملاً لو می دهید.

گاهی اوقات آقایان برای نشان دادن رفتار طبیعی خود در پاسخ به هر سوالی لبخند می‌ زنند که گیجی و هیجان خود را پشت این لبخند پنهان کنند، جالب است که بدانید اگر مردی چنین رفتاری داشته باشد مطمئنا وحشت زده شده است ؛ خانم ‌ها با زیرکی تمام این موضوع را می فهمند و بی درنگ از او فاصله می گیرند.

همچنین بخوانید :
تهیه دنت

از نظر خانم ها آقایانی که نتوانند رفتار و احساسات خود را کنترل کند به هیچ عنوان جذاب نبوده و مورد قبول خانم ها قرار نمی گیرد.

خانم ها خنده های تو خالی و مصنوعی آقایان را به خوبی تشخیص می دهند

2. بی توجهی به علامت ها

 یکی از غلط ترین ” روش های مردان برای جلب توجه زنان ” بی توجهی کردن به علائم و نشانه ها است. زمانی که خانم و آقایی به طور مشترک در یک سمت قرار بگیرند مطمئناً رابطه اتفاق خواهد افتاد.

اگر دو نفر خواهان چیزی باشند راهی برای به دست آوردن خواسته خود پیدا می کنند ، اما اگر یک نفر تنها برای برقراری رابطه تلاش کند مطمئن باشید که آن ارتباط شکل نخواهد گرفت. بنابراین آقایان باید به علامت هایی که از سمت خانم ها دریافت می ‌کنند بسیار توجه کنند.

به شما توصیه می کنیم که اگر برای به دست آوردن یک خانم تلاش کردید و در این زمینه پاسخی دریافت نکردید بدانید که شما در تله گیر افتاده اید.

در این زمان خونسردی و آرامش خود را حفظ کنید و کنترل موقعیت را به دست بگیرید؛ در صورت عدم توجه و کنترل کافی این مشکل ممکن است برای شما مخاطره‌ آمیز شود و به زودی به دلیل داشتن نیازهای زیاد خود طرف مقابل را دور کنید.

3. بیش از اندازه هیکلی بودن

یکی دیگر از غلط ترین ” روش های مردان برای جلب توجه زنان ” توجه بیش از اندازه به هیکل است.

مطمئناً آقایان همیشه به دنبال به دست آوردن هیکلی زیبا هستند؛ زیرا معتقدند که هیکلی بودن باعث جذب خانم ها می شود. این موضوع درست است ؛اما باید این مورد را مورد توجه خود قرار دهید که اندازه بزرگ شدن هیکل آقایان بسیار حائز اهمیت دارد.

همچنین بخوانید :
تفاوت سنی در ازدواج

خانم ها معمولاً از آقایانی که بیش از اندازه هیکلی هستند استقبال نمی کنند. خانم‌ها معمولاً عقیده دارند که آقایانی که هیکلی بیش از حد بزرگ دارند؛ شبیه پروتئین های انسانی جنبان هستند. طبق افکار پیشین و به علت عدم اعتماد به نفس و یک باور اشتباه راه رسیدن به جذابیت هیکل بزرگ نیست؛ بلکه اخلاق آقایان است که بسیار حائز اهمیت است. احترام آقایان نسبت به خانم ها شخصیت آن ها را نشان خواهد داد.

روش های مردان برای جلب توجه زنان
خانم ها معمولاً از آقایانی که بیش از اندازه هیکلی هستند استقبال نمی کنند

4. پایین آوردن حس اعتماد به نفس

گاهی اوقات آقایان برای بدست آوردن خانم ها سعی می کنند که اعتماد به نفس آن ها را پایین آورده و خود را بالا بکشند. باید به شما درباره این موضوع بگوییم که شاید این مسئله در زمان‌های قدیم کارساز بوده است ؛ اما امروزه چنین روشی به طور کلی منسوخ شده است.

هیچ دلیلی وجود ندارد که اعتماد به نفس طرف مقابل را پایین بیاورید که خود را بالاتر از او نشان دهید.

در دنیای امروز این کار بسیار غیر اخلاقی و سبک خواهد بود؛ به علاوه امروزه خانم ها نسبت به گذشته اعتماد به نفس بسیار بالاتری دارند؛ ممکن است با چنین کاری تنها ارزش خود را از دست بدهید این مشکل نیز از غلط ترین ” روش های مردان برای جلب توجه زنان ” است.

5. دعوا راه انداختن

جالب است بدانید که دعوا کردن آقایان برای خانوم ها هیچ جذابیتی ندارد؛ گاهی اوقات آن ها برای جلب توجه خانم ها سعی می کنند که به ظاهر با یکدیگر دعوا کنند؛ شروع به کتک کاری می کنند و خود را روی زمین غلت می دهند که دعوا آن ها طبیعی جلوه کند؛ در این زمان خانم ها تنها احساس شرم و خجالت دارند.

همچنین بخوانید :
نحوه اصلاح نقطه ضعف

به شما توصیه می کنیم که به هیچ عنوان چنین کاری را انجام ندهید در واقعیت احساس خانم ها درباره دعوا کردن آقایان بسیار منفی است. خانم ها از این کار آقایان خجالت می کشند؛ دعوا کردن به هیچ عنوان نشانه داشتن قدرت و مردانگی نیست.

جالب است بدانید که دعوا کردن آقایان برای خانوم ها هیچ جذابیتی ندارد

6. آزار فروشنده های زیبا

معمولا خانم هایی که ظاهری زیبا دارند وقتی برای کار به جایی مراجعه می‌ کنند به احتمال زیاد به علاوه قابلیت ها و تجارب خود؛ زیبایی آن ها نیز در استخدام دخیل است.

آقایان باید این موضوع را بدانند که آزار دادن این فروشنده ها بسیار کاری ضد اجتماعی است؛ آن ها به دلیل  سرکار بودن نمی ‌توانند هیچ اقدام دیگری علیه شما انجام دهند؛ بنابراین بهتر است بیخیال این موضوع باشید و بر فروشگاهی که وارد می شوید فکر نکنید که فروشنده به شما نظری دارد؛ تنها شما باید با یکدیگر همکاری کنید. این روش یکی دیگر از غلط ترین روش های مردان برای جلب توجه زنان است.

7. به یک خانم تصادفی نگویید که به او علاقه دارید!

تعقیب کردن خانمی که با شما هیچ آشنایی ندارد و شما را نمی شناسد کاری بسیار اشتباه و غیر انسانی است، زیرا در او باعث به وجود آمدن حس ناامنی می گردد.

اگر به طور اتفاقی کسی را دوست داشتید ابتدا باید سعی کنید که زمینه های آشنایی را فراهم کنید و بعد با در نظر گرفتن شرایط مناسب علاقه خود را مطرح کرده و منتظر پاسخ باشید.

روش های مردان برای جلب توجه زنان
به یک خانم تصادفی نگویید که به او علاقه دارید

8. شوالیه سوار بر اسب سفید بودن

گاهی اوقات آقایان برای بازی کردن نقش شوالیه ها در شبکه ‌های اجتماعی پرسه می زنند. جالب است که بدانید فیسبوک یکی از مکان های مناسب برای انجام این کار است.

همچنین بخوانید :
محلول خانگی برای جرم گیری دندان ها

آقایانی که خواهان جذب خانم ها هستند به هیچ عنوان نباید بی‌ درنگ به دفاع از خانم ها بپردازند. این موضوع درباره افرادی که می شناسید با یکدیگر متفاوت است؛ اما درباره کسی که کاملاً غریبه است نباید انجام شود چون باعث به وجود آمدن سو تفاهم می شود.

باید سعی کنید که خود را کنترل کرده و این کار احمقانه را انجام ندهید، قبل از صحبت کردن با خود فکر کنید و از خود بپرسید که چرا می خواهید این کار را انجام دهید؟! دفاع بی حد و مرز از خانم ها تنها شما را یک فرد سوء  استفاده چی نشان می دهد که می‌ خواهد با سو استفاده کردن از موقعیت بد خانم ها آن ها را به خود جذب کند.

خانم ها بسیار باهوش تر از این موضوع هستند و قطعاً آن را در ابتدای صحبت ها تشخیص خواهند داد. یکی دیگر از بدترین ” روش های مردان برای جلب توجه زنان ” همین بازیگری در نقش شوالیه سوار بر اسب سفید است.

9. بی احترامی و داد زدن از درون ماشین

از زمان قدیم بعضی از آقایان عادت دارند وقتی  که سوار بر ماشین خود هستند و خانم زیبا را مشاهده می کنند؛ فریاد بزنند و او را بترسانند. به طور قطع ما باید به شما بگویم که این کار بسیار اشتباه است و نتیجه ای مثبت در حدود ۰ درصد را به دنبال دارد. آقایان گاهی اوقات فکر می کنند که انجام این کار باعث برد قطعی آن ها می شود ؛ اما به طور کامل درباره این موضوع اشتباه می‌کنند.

همچنین بخوانید :
حرف های دوران نامزدی
بی احترامی و فریاد زدن از داخل ماشین باعث فراری شدن خانم ها از شما خواهد شد

10. سوت زدن

گاهی اوقات آقایان برای جلب توجه خانم ها شروع به سوت زدن می کنند؛ هیچ وقت در طول تاریخ بشریت سوت زدن به عنوان یک کمک برای به دست آوردن قلب یک خانم چاره ساز نبوده است ؛ با این حال آقایان دست از این کار برنداشته و به این امید واهی خاتمه نمی دهند.

خانم ها معمولاً از آقایانی که سوت می زنند به عنوان یک مرد چشم هیز که هیچ ایده ای درباره جذب خانم ها نمی داند یاد می کنند، مطمئناً آقایانی که خواهان جذب خانم ها هستند نمی خواهند که این گونه به نظر بیایند.

ما در این مقاله سعی کردیم ” روش های مردان برای جلب توجه زنان ” را مورد بررسی قرار دهیم، اگر شما هم نظر و یا پیشنهادی دارید می ‌توانید آن را با ما و سایر کاربران زیر همین مطلب را به اشتراک بگذارید، پایان از شما سپاسگزاریم تا پایان ما را همراهی کردید.

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on linkedin
لینکدین
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.