تعبیر خواب روزهای ماه قمری حضرت یوسف

تعبیر خواب روزهای ماه قمری حضرت یوسف

تعبیر خواب روزهای ماه قمری حضرت یوسف

تعبیر خواب روزهای ماه قمری حضرت یوسف
تعبیر خواب روزهای ماه قمری حضرت یوسف

برسی تعبیر خواب روزهای ماه قمری

علم تعبیر خواب علمی است که در قرآن و حدیث از آن یاد شده است و صحت هم دارد، البته باید به این نکته توجه کنید هرکسی نمی تواند خواب ها را تعبیر کند و این که همه ی خواب ها هم تعبیر ندارند.

تعبیر خواب علمی بسیار پیچیده است و بدون عنایت خداوند  کسی نمی ‌تواند به این مهم دست پیدا کند، یقیناً افرادی که تعبیر خواب می کنند با لطف و عنایت خداوند به این علم دست پیدا کرده اند.

ما در این مقاله می ‌خواهیم  تعبیر خواب روزهای ماه قمری حضرت یوسف علیه السلام را بررسی کنیم، لطفاً تا پایان با ما همراه باشید.

مشخص کردن روز خواب دیدن برای تعبیر کردن خواب

حضرت یوسف معتقد است که قبل از هر چیزی باید مشخص شود که چندمین روز از ماه قمری خواب را دیده اید، اگر روز اول دوم و سوم باشد، خواب شما صحیح است و تعبیر دارد.

اگر کسی که خواب می بیند در چهارم و پنجمین روز از ماه قمری باشد، تعبیر خواب آن خوب است اما  یک سال بعد نتیجه ی تعبیر این خواب را خواهد دید.

از نظر حضرت یوسف دیدن خواب در روزهای دهم، یازدهم و دوازدهم هم مبارک است؛ اما در روزهای سیزدهم و چهاردهم  خواب دیدن زیاد مناسب نیست.

خواب هایی که در روزهای پانزدهم، شانزدهم، هفدهم، هجدهم و نوزدهم دیده می‌شوند بسیار صحیح هستند و تعبیر آن ها به زودی زود مشخص می شوند.

تعبیر خواب روزهای ماه قمری حضرت یوسف
خواب هایی که در روزهای پانزدهم، شانزدهم، هفدهم، هجدهم و نوزدهم دیده می‌شوند بسیار صحیح هستند و تعبیر آن ها به زودی زود مشخص می شوند

تعبیر خواب روزهای بیست و بیست و یکم

خواب هایی که در روزهای بیستم و بیست و یکم دیده می‌ شوند نادرست و باطل هستند، اما در روز بیست و دوم خواب دیدن بسیار مناسب  و صحیح است و تعبیر آن به زودی مشخص می شود.

همچنین بخوانید :
تعبیر خواب پرواز حضرت یوسف

خواب هایی که در روزهای بیست و سوم، بیست و چهارم، بیست و پنجم و بیست  و ششم ماه قمری دیده می ‌شود مناسب نیستند و تعبیر مناسبی نیز ندارند.

تعبیر خواب روزهای ماه قمری حضرت یوسف علیه السلام به این گونه است که روز بیست و نهم و سی ام، دیدن خواب بسیار نیکو و مناسب است.

حضرت یوسف علیه سلام معتقد هستند که ماه ربیع الاول، ماه برکت و شادی است و هر کس در این ماه ها خوابی ببیند تعبیر خواب او خوب است.

همین طور ایشان تعبیر خواب ماه ربیع الثانی را نیز خوب تعبیر کردند و معتقدند که در این ماه اگر کسی خواب ببیند تعبیر خواب  او خوب می باشد ولی دیر به تعبیر آن می ‌رسد.

اما اگر کسی در این ماه خواب بدی ببیند خیلی زود تعبیر می شود، ایشان به افراد توصیه می ‌کنند که در ماه جمادی الاول خرید و فروش نکنند.

تعبیر خواب ماه قمری
خواب هایی که در روزهای بیست و سوم، بیست و چهارم، بیست و پنجم و بیست  و ششم ماه قمری دیده می ‌شود مناسب نیستند و تعبیر مناسبی نیز ندارند

سخن آخر

ما در این مقاله سعی کردیم تعبیر خواب روزهای ماه قمری حضرت یوسف علیه السلام  را مورد بررسی قرار دهیم.

اگر شما هم تعبیر خواب خود را در مطلب بالا پیدا نکردید، می توانید نظرات سایر کاربران را بخوانید و اگر باز هم نتوانستید تعبیر خواب خود را بیابید می توانید در قسمت نظرات خواب خودتان را برای سایر کاربران تعریف کنید تا با نظرات جدید به جمع‌ بندی درباره ی خواب خودتان برسید، از شما سپاسگزاریم که تاپایان ما را همراهی کردید.

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
همچنین بخوانید :
تعبیر خواب گاو حضرت یوسف
تلگرام
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on linkedin
لینکدین