دلایل رابطه زنان متاهل با پسران و مردان متاهل

دلایل رابطه زنان متاهل با پسران و مردان متاهل

دلایل رابطه زنان متاهل با پسران و مردان متاهل

دلایل رابطه زنان متاهل با پسران و مردان متاهل
دلایل رابطه زنان متاهل با پسران و مردان متاهل

 دلایل رابطه زنان متاهل با پسران و مردان متاهل به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد و متاسفانه امروزه رابطه زنان متاهل با پسران و مردان متاهل افزایش پیدا کرده است که باعث شده مشکلات بسیار زیادی به وجود آید.

 در رابطه با دلایل رابطه زنان متاهل با پسران و مردان متاهل می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

دلایل رابطه زنان متاهل با پسران و مردان متاهل

عبارتند از

عدم محبت و صمیمیت در رابطه زناشویی:

یکی از مهمترین عواملی که باعث می شود زن به همسر خود خیانت کند این است که در زندگی آن ها هیچ گونه عشق و صمیمیتی وجود ندارد، در واقع هنگامی که در روابط آن ها استحکام وجود نداشته باشد زن با مردان دیگری رابطه برقرار می کند.

از جمله دلایلی که باعث این خیانت ‌ها می شود این است که بعضی از مردها پس از مدتی دچار اختلالات جنسی می شوند و این مشکل به اخلاق و رفتار او آسیب می زند، در نتیجه به همسر خود محبت و عشق نشان نمی دهد و روابط صمیمانه بین آن ها از بین می رود.

دلایل رابطه زنان متاهل با پسران و مردان متاهل
سرد شدن در روابط زناشویی و صمیمیت شوهر با همسر یکی از دلایل خیانت بعضی زنان است

سابقه بی بند و بار همسر:

 از دیگر دلایلی که موجب خیانت می شود این است که زن قبل از ازدواج در خانواده‌ خوبی بزرگ نشده است و این امر باعث می شود تربیت غلط او و کار هایی که در  دوران مجردی انجام داده است بعد از ازدواج ادامه پیدا کند، زیرا ترک این عادت ها برای او دشوار است و نمی تواند در دوران ازدواج آن ها را کنترل و مدیریت کند در نتیجه موجب خیانت می شود.

همچنین بخوانید :
چگونه چهره خود را تغییر دهیم ؟

احساس تنهایی می کنند:

 در واقع هنگامی که مرد سرکار است و به دلیل مشغله زیاد نمی تواند ساعات زیادی را در خانه بگذارند، در این مواقع زن احساس تنهایی می کند و برای اینکه از این تنهایی در بیاید و خودش را مشغول کند با مردانی دیگر وقت می گذراند.

دلایل رابطه زنان متاهل با پسران و مردان متاهل
دلیل دیگر خیانت بعضی زنان احساس تنهایی بسیار زیاد در نبود همسر است

ویژگی های فردی و اختلالات شخصیتی خانم ها:

 یکی دیگر از عواملی که باعث می شود زن به همسر خود خیانت کند ویژگی های فردی و اختلالات شخصیتی او می باشد، هنگامی که این روابط نامشروع در جامعه افزایش پیدا می کند زن تمایل دارد آن را تجربه کند.

 حتی محیط خانه و خانواده تاثیر زیادی در خیانت می گذارد مثلاً وجود ماهواره، الگوهای غلط فرهنگی، تهاجم فرهنگی و … همگی باعث خیانت می شوند و مرز های اخلاقی و حرمت خانوادگی را از بین می برند، در نتیجه در خانواده حریم ها شکسته می شود و برای  همدیگر ارزش قائل نیستند.

محدود بودن در دوران قبل از ازدواج:

 بعضی از خانم ها به دلیل این که در دوران قبل از ازدواج زندگی خوبی نداشته اند و محدودیت آن ها زیاد بوده است  عقده ای می شوند و در دوران بعد از ازدواج برای اینکه محدودیت های خود را جبران کنند، به همسر شان خیانت می کنند. یکی از مهمترین دلایلی که باعث خیانت زن ها می شود این است که با دوستان ناباب حتی در دوران بعد از مجردی ارتباط خود را حفظ می کنند.

مسائل اقتصادی:

 امروزه در بسیاری از زندگی های زناشویی مشکلات اقتصادی وجود دارد ولی  این امر نمی تواند تنها دلیل خیانت زنان باشد چراکه در خیلی از روابط زناشویی مشکل مالی وجود دارد ولی به دلیل اینکه به ارزش های اخلاقی پایبند هستند به هیچ عنوان به خیانت تن نمی دهند، برخی از زن ها برای مصرف بیش از اندازه، مد گرایی یا تجملاتی بودن با جنس مخالف ارتباط برقرار می کنند تا نیاز هایشان برطرف شود.

همچنین بخوانید :
زنان از چه مردانی خوششان می آید
دلایل رابطه زنان متاهل با پسران و مردان متاهل
اوضاع اقتصادی بد شوهر یکی دیگر از دلایل خیانت بعضی زنان می باشد

زن هایی که به دلیل اینکه همسرشان معتاد، مریض یا بی پول است  به او خیانت می کنند، این افراد فحشا هستند به این معنا بخاطر پول خودشان را به جنس مخالف دیگری می فروشند.

وجود تنوع طلبی در زن:

 برخی از خانم ها تنوع طلب هستند و نمی توانند فقط با یک نفر زندگی خود را ادامه بدهند، به همین دلیل چندین بار ازدواج می کنند، برای جلوگیری از این امر باید به یک روانشناس رجوع کنند.

در این حالت امکان دارد زن مشکل اختلالات شخصیتی داشته باشد یا میل به روابط چندگانه در او وجود داشته باشد، این مسئله باعث می شود زن تنها به یک نفر وفادار نباشد، علاوه براین  در شخصیت او رفتار ها و اخلاق های ناهنجار و ضد اجتماعی دیده می شود.

 توجه داشته باشید که بیشتر خانواده ها باید برای تربیت فرزندان خود آموزش های لازم را دیده باشند، این موضوع بسیار در آینده دختران اهمیت دارد.

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on linkedin
لینکدین
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.