استفاده ایمن از رنگ مو

استفاده ایمن از رنگ مو

استفاده ایمن از رنگ مو

استفاده ایمن از رنگ مو
استفاده ایمن از رنگ مو

نکات مورد توجه در استفاده از رنگ موها

برای استفاده از رنگ های شیمیایی باید نکاتی را در نظر بگیریم زیرا این رنگ ها ما را با عوارضی رو به ‌رو می‌کند که شاید گاهی اوقات جبران‌ ناپذیر باشد، یا حتی ممکن است فردی که از آن استفاده می‌ کند به آن رنگ مو حساسیت پوستی داشته باشد؛ این نوع از رنگ ها باعث شکنندگی و سوختگی مو می شوند، پرانتلین دی آمین ماده ای است شناخته شده در رنگ موهای شیمیایی که باعث حساسیت می شوند.

توجه به حساسیت ها و زخم پوستی هنگام استفاده از رنگ موها

برای استفاده ایمن از رنگ مو باید هنگام استفاده از آن بسیار مراقب بود تا بدانیم به آن رنگ مو حساسیت داریم یا خیر؟! یا اگر زخمی بر روی پوست است آیا آن زخم عمیق تر می شود یا خیر ؟! در این صورت دیگر نباید از آن رنگ مو استفاده کنید. 

افرادی که دارای زخم های پوستی، حساسیت و غیره هستند باید بسیار مراقب باشند تا مواد سمی یا میکروب از طریق زخم ها وارد بدن آن ها نشود، زیرا رنگ موها دارای مواد شیمیایی هستند و باعث به وجود آمدن حساسیت ها بر روی پوست می شوند.

استفاده ایمن از رنگ مو
رنگ موها دارای مواد شیمیایی هستند و باعث به وجود آمدن حساسیت ها بر روی پوست می شوند

توصیه به افرادی که حساسیت دارند

توصیه ما به افرادی که به رنگ موها حساسیت دارند این است که بعد از ۱۰ تا ۲۰ دقیقه فوراً موهای خود را آب کشی کنند و دیگر از آن رنگ مو که به آن حساسیت دارند استفاده نکنند. 

اگر نمی خواهید از رنگ موهای شیمیایی استفاده کنید بهترین کار استفاده از رنگ موهای طبیعی مثل حنا ،روناس ،پودر ریواس، گل بابونه و غیره است؛  برای استفاده ی ایمن از رنگ مو باید به استاندارد بودن و پلمپ بودن درب رنگ مو اطمینان حاصل کنید و طبق دستورالعملی که روی جعبه وجود دارد از رنگ مو استفاده کنید.

همچنین بخوانید :
دلایل رابطه زنان متاهل با پسران و مردان متاهل
استفاده ایمن از رنگ مو
برای استفاده ی ایمن از رنگ مو باید به استاندارد بودن و پلمپ بودن درب رنگ مو اطمینان حاصل کنید

..

یک سخن در بین خانم‌ها رواج پیدا کرده که بعد از مدتی اثرات رنگ مو از بین می رود، اما باید به شما بگوییم که این طور نیست؛ بلکه موهایی تازه در سر رشد پیدا می کنند و یا حتی موهایی سفید در راستای موهای طبیعی رشد پیدا می‌ کنند اما اثر رنگ موها از بین نمی رود.

به نظر شما رنگ مو خوبه یا بد ؟ آیا تاثیرات مثبتی در استفاده از رنگ مو مشاهده کردید یا خیر؟ لطفا تمامی نظرات خودتون در این باره رو برای استفاده ی ما و سایر بازدید کنندگان وبسایت گلسانه در پایین همین مطلب ارسال فرمایید با سپاس.

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on linkedin
لینکدین
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.