عوارض برنزه کردن پوست بدن

عوارض برنزه کردن پوست بدن

عوارض برنزه کردن پوست بدن

عوارض برنزه کردن پوست بدن
عوارض برنزه کردن پوست بدن

سواحل  خوش آب و هوا معمولا در دسترس همگان نیستند  تا بدن خودشان را برنزه کنند اما برای این کار پوست بدن ما فقط نور خورشید نیاز دارند؛ اگر شما هم به برنزه  کردن پوستتان علاقه مند هستید باید عوارض برنزه کردن پوست بدن را نیز بدانید و بپذیرید.

عوارض برنزه نمودن پوست

متخصصان پوست بر این باورند که اتاقک های سولاریوم و اشعه های ماورای بنفش برای برنزه کردن تایید شده نیستند؛ از دیگر معایب برنزه کردن پوست بدن می‌ توان به پیری زودرس و حتی سرطان های پوستی نیز اشاره کرد.

سعی کنید هیچ وقت از اتاق های سولاریوم برای برنزه کردن پوستتان استفاده نکنید، متخصصان پوست برای برنزه کردن پوست بدن تنها دو راه را به افراد پیشنهاد می کنند.

عوارض برنزه کردن پوست بدن
از جمله معایب برنزه کردن پوست بدن می‌ توان به پیری زودرس و حتی سرطان های پوستی نیز اشاره کرد

دو راه پیشنهادی برنزه کردن پوست

اولین راه با استفاده از اشعه UV  خورشید،  و روش دوم استفاده از کرم های اتو برنزه است؛ این کرم ها دارای ترکیبات  دی هیدروکسی استون هستند که استفاده از آن ها هیچ  مشکلی برای پوست افراد به وجود نمی آورند.

همچنین این کرم ها باعث می شوند که پوست افراد طلایی رنگ شود و حالتی برنزه به خود بگیرند، اما باید این را نیز بدانید که استفاده از این کرم ها،  استفاده از تخت ‌های برنزه کننده با اشعه UV تایید شده از طرف پزشکان نیستند؛  از دیگر عوارض برنزه کردن پوست بدن می ‌توان به ایجاد خشکی پوست، اگزما،  پیری زودرس و لکه های پوستی اشاره کرد.

یکی از روش های پیشنهادی بی خطر برای برنزه کردن پوست استفاده از کرم های اتو برنزه است

از این که ما را همراهی نمودید کمال تشکر را داریم اگر شما هم عوارض دیگری از برنزه کردن پوست می دانید می توانید اطلاعات خود را با ما در زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و در پایان نظرات خود را برای ما ارسال نمایید با سپاس.

همچنین بخوانید :
کاهش غب غب

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on linkedin
لینکدین
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.