رنگ های مناسب پوست تیره

رنگ های مناسب پوست تیره

رنگ های مناسب پوست تیره

رنگ های مناسب پوست تیره
رنگ های مناسب پوست تیره

با ما باشید تا در رابطه با رنگ های مناسب پوست تیره نکاتی را برای تان بگوییم، توجه داشته باشید که اگر زیبا ترین و شیک ترین لباس جهان را بپوشید در صورتی که رنگ آن مناسب شما نباشد جالب دیده نمی شود، علاوه براین رنگ مو و آرایش صورت تان در این زمینه خیلی اهمیت دارد.

 رنگ های مناسب پوست تیره بسیار زیاد است و اگر رنگ پوست تان تیره می باشد و از آن ناراضی هستید نگران نشوید، در ادامه رنگ هایی را به شما معرفی می کنیم که در صورت رعایت آن ها زیبایی پوست تان چندین برابر به نظر می رسد.

معرفی رنگ هایی برای زیبایی پوست

انتخاب رنگ لباس برای پوست های تیره:

بهتر است از رنگ هایی استفاده کنید که روشن هستند و با پوست شما تضاد دارند چرا که این طیف رنگ باعث می شود پوست صورت تان روشن تر به نظر برسد از جمله این رنگ ها: صورتی، بنفش، زرد، قرمز، بادمجانی و … است.

آرایش مناسب پوست های تیره؛

باید از کرم پودر هایی استفاده کنید که با رنگ پوست شما تناسب داشته باشند، در غیر این صورت زیبایی پوست تان دیده نمی شود بنابراین کرم پودری را انتخاب کنید که نهایتا یک درجه از پوست تان روشن تر می باشد، از خط چشم قهوه ای استفاده کنید و سایه تان بهتر است رنگ شکلاتی باشد، این سبک آرایش برای کسانی که پوست تیره دارند بسیار زیباست.

کرم پودری را انتخاب کنید که نهایتا یک درجه از پوست تان روشن تر می باشد

رنگ مو ها؛

اگر رنگ پوست تان تیره است به هیچ عنوان مو هایتان را رنگ روشن مثل بلوند، قرمز و … نکنید، سعی کنید از رنگ هایی مانند: قهوه ای، مشکی یا قهوه ای روشن استفاده کنید تا چهره تان طبیعی به نظر برسد.

همچنین بخوانید :
تشخیص چرم طبیعی از مصنوعی

چگونه می توانید بفهمید که رنگ های مناسب و درست را انتخاب

کرده اید؟

بعد از اینکه آرایش مناسب صورت تان را انجام دادید و مو هایتان را رنگ کردید باید به رنگ پوست تان دقت کنید در صورتی که درخشان بود پس رنگ مناسب را انتخاب کرده اید ولی اگر بی روح و کسل کننده یا خشن به نظر رسید باید در انتخاب رنگ ها بیشتر دقت کنید.

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on linkedin
لینکدین
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.