آموزش فال چای و تفسیر فال چای

آموزش فال چای و تفسیر فال چای

آموزش فال چای و تفسیر فال چای

آموزش فال چای و تفسیر فال چای

معمولا به افرادی که فال می گیرند، فال گیر گفته می شود؛ وهر فالگیر برای گرفتن فال روش های متفاوتی دارد. حال در این میان فال هایی وجود دارند که می توان بدون نیاز به فالگیر آن ها را امتحان کرد، که یکی از رایج ترین آن ها فال چای است. اگر از گرفتن فال قهوه و آینده نگری هایش خسته شده اید و یا نتیجه خاصی از آن نگرفته اید، فال چای می تواند گزینه سرگرم کننده و مناسبی باشد.
از طرفی اکثر افراد فکر می کنند که باید برای این ابزار سرگرم کننده حتما به سراغ فالگیرها بروند درحالی که یاد گرفتن این فال ها بسیار ساده است اما نیاز به کمی تمرین و تکرار دارد. به همین خاطر ما قصد داریم تا در این مقاله به ریز ترین نکات آموزش فال چای بپردازیم.
همانطور که گفتیم فال چای را می توان بدون فالگیر هم انجام داد. آموزش فال چای چندان سخت و پیچیده نیست و هر کسی می تواند با استفاده از یک سری اصول خاص به خوبی آن را فراگیرد. فال چای قدمتی 3000 ساله دارد و از آن زمان تا به حال برای پیش بینی و آینده نگری از آن استفاده می کردند. شما
می توانید با یاد گرفتن آموزش فال چای از آن به عنوان ابزاری سرگرم کننده در میهمانی ها و جمع های دوستانه استفاده کنید
کسانی که در گرفتن فال چای حرفه ای هستند، بر این باورند که این فال هم یکی دیگر از روش های مهم در طالع بینی است. آنان معتقد هستند که می توان با مشاهده نقوش و اشکال و علائمی که در فنجان چای به وجود می آید به تمامی سوالاتی که ذهن فرد را در مورد آینده اش مشغول کرده پاسخ داد.
در ادامه شما با آموزش فال چای را با دو روش فال نعلبکی و فال فنجان آشنا خواهید شد. با ما همراه باشید.

نکته

ممکن است برای کسانی که تازه کار هستند و تجربه آموزش فال چای را نداشته اند نتیجه گیری و تشخیص نقوش تشکیل شده در فنجان و نعلبکی کار دشواری باشد اما می توان با کمی تجربه و تمرین و تکرار، کار را کمی آسان تر کرد. پس در نتیجه نمی توان در همان بار اول اطمینان حاصل کرد که فال چای تان درست و دقیق است. بسیاری از فالگیرهای حرفه ای ادعا دارند که خواندن اشکال در فال چای و تفسیر آن باید همانند خواندن یک کتاب باشد، یعنی همینقدر روان و راحت بتوان فال را تفسیر کرد.

نحوه گرفتن و آموزش فال چای با فنجان

همانطور که مشخص است برای گرفتن فال چای نیازی به تهیه ابزار و یا لوازم خاصی نیست جز یک فنجان و مقداری چای که در هر خانه ای پیدا می شود. برای گفتن فال چای ابتدا باید یک فنجان به رنگ سفید و با دهانه ای گشاد به همراه یک زیر فنجانی بدون هیچ طرحی تهیه کنید.

نکته

برای اینکه بتوانید علائم شکل گرفته در فنجان را به خوبی مشاهده کنید از استکان های شیشه ای و معمولی استفاده نکنید، چراکه اصلا مناسب این کار نیستند!
بنابراین بهتر است یک فنجان معمولی سفید رنگ را با یک شیب ملایم انتخاب کنید. شاید این سوال برای تان پیش بیاید که چرا فنجان باید حتما دهانه ای باز و گشاد داشته باشد؟ در پاسخ باید بگوییم که فنجان های دهانه گشاد یک شیب ملایم دارند که همین باعث می شود تا تفاله ها به بدنه آن چسبیده و طرح ها نقش ببندند.
پیش از اینکه چای را دم کرده و از آن تفاله آن استفاده کنید، حتما مواظب باشید که چای خشک خیلی شکسته و به اصلطلاح پودر و یا خاکه نباشد، در غیر این صورت علائم و نقوش قابل تشخیص نخواهند بود.
شما می توانید برای جمع کردن تفاله های درشت از یک صافی مخصوص چای استفاده کنید. به شما پیشنهاد می کنیم که به جای قوری، چای را در کتری دم کنید، چراکه در هنگام ریختن چای در فنجان معمولا قوری مانع ورود تفاله ها به درون چای می شوند پس کتری می تواند گزینه مناسبی باشد. 
سپس چای را به فردی که قرار است برایش فال بگیرید داده تا آن را بنوشد. توجه داشته باشید که فنجان حتما باید در دست چپ قرار بگیرد. اما اگر آن شخص چپ دست باشد باید فنجان را با دست راستش بگیرد.
سپس فنجان را سه بار در جهت موافق عقربه های ساعت بچرخانید و آن را بر روی نعلبکی یا زیرفنجانی سرازیر نمایید. حواس تان باشد که پیش از واژگون کردن فنجان حتما مقدار خیلی کمی از چای مایع درون فنجان و تفاله ها باشد تا در هنگام چرخاندن آن تفاله ها به راحتی پخش شوند. در این لحظه از کسی که برایش فال می گیرد بخواهید که نیت کند.
برخی از افراد معتقداند که در فال چای تنها می توان یک نیت داشت در صورتیکه می توانید همزمان به چندین موضوع مختلف فکر کنید و آن ها را به عنوان نیت در دل خود بیان کنید. برای مثال نیت کنید هر آنچه که در آینده شغلی و احساسی تان قرار است اتفاق بیفتد در فال تان مشخص شود و… نیت های از این گونه. پس از اینکه فال شما توسط فالگیر خوانده شد و یا خودتان برای شخصی فال گرفتید می توانید در آخر بازهم به صورت تک نیت از او سوالاتی بپرسید و با توجه به فالش جوابش را هم بدهید.
حال بهتر است چند دقیقه پس از نیت صبر کنید تا چای مایع به درون زیرفنجانی بریزد و نقش تفاله ها ایجاد شود، سپس فنجان را بردارید و علائم ایجاد شده را تفسیر کنید.

همچنین بخوانید :
تعبیر خواب ادرار از نظر حضرت یوسف
آموزش فال چای و تفسیر فال چای

نکته های مهم در خصوص آموزش فال چای

مهم ترین فاکتوری که حتما باید در آموزش فال چای به آن دقت کنید این است که، باید از یک سمت فنجان چای خورده شود.
برای تفسیر فال چای ابتدا باید تمام علائم و اشکال را تعبیر کنید و هر کدام را به حوادث مختلف زندگی ربط دهید.
حواس تان باشد که ته فنجان خیلی از چای مایع باقی نماند چراکه باعث می شود تا اشکال به خوبی نشان داده نشوند.
هیچگاه یک فال را دوبار نگیرید، زیرا اکثر فالگیرهای حرفه ای معتقد هستند که باعث بدشانسی و بد یمنی می شود.
وقتی که فنجان واژگون شده را بر می گردانید، نباید باز هم آن را واژگون کنید. فنجان حتما باید روباز بماند.
حتما برای تعبیر اشکال و تشخیص نقوش باید فنجان را به سمت عقربه های ساعت بچرخانید.

تجربیات مهم در مورد آموزش فال چای

در هنگام گرفتن فال هیچوقت اسم تصویری را که در فنجان چای می بینید را به طرف مقابل تان نگویید. احتمال این وجود دارد که شخص از شما درخواست کند تا طرح را به اون نشان دهید و شما آن تصویر را خرگوش و یا مار تفسیر کرده باشید و او با دیدن تصویر به شما بگوید که نه این یک اسب است و همین موضوع باعث بحث و ناراختی در تفسیر آن فال شود.
کسانی که آموزش فال چای را شروع کرده اند فکر می کنند باید حتما تفسیر فال مربوط به نیتی باشد که شخص مقابل شان داشته. اما اینطور نیست! شما باید تفسیر خودتان را بازگو کنید و کاری به نیت شخص نداشته باشید. شما باید در این مورد تجربه کافی را به دست آورید و نباید تفسیر فال تان بستگی به نیت فرد مقابل داشته باشد.
ممکن است در هنگام تفسیر فال چای متوجه چند خبر بد شوید. بنابراین به شما توصیه می کنیم که از گفتن خبرهای بد و تفاسیر ناخوشایند بپرهیزید. به یاد داشته باشید که زندگی های بسیاری به خاطر همین خبرات بد از هم پاشیده شده است. درست است که فال و طالع بینی بیشتر جنبه سرگرمی دارد اما افراد زیادی هستند که این موضوع را کاملا جدی می گیرند و اعتقادات سر سختانه ای هم نسبت به آن دارند. پس سعی کنید همیشه خبرات خوب را با لحنی بسیار مناسب بازگو کنید تا در ذهن دیگران به عنوان یک شخص بزرگ دیده شوید و همه طرفدار شما و فایل های تان شوند. اگر تمامی نکاتی که را که در آموزش فال چای بیان کرده ایم را به خوبی یاد بگیرید، قطعا نتیجه فوق العاده ای از آن خواهید گرفت.

همچنین بخوانید :
تعبیر خواب حضرت محمد

قدرت تاثیر تصاویر و علائم در آموزش فال چای با نعبلکی

آموزش فال چای با نعلبکی چندان سخت و پیچیده نیست اما برای تعبیر آن باید دقت بیشتری داشته باشد. برای گرفتن فال چای با نعلبکی  ابتدا باید نیت کرده و بعد از اینکه چای را نوشیدید فنجان را به درون نعبلکی سرازیر کنید. بعد از چند دقیقه می توانید فنجان را بردارید در این مرحله چای مایع و تفاله آن به درون زیر فنجانی سرازیر شده اند و شما می توانید اشکال و نشانه ها را تفسیر کنید. اما چند موضوع مهم و حائز اهمیت در گرفتن فال چای با نعلبکی وجود دارد که در این قسمت به آن  ها اشاره می کنیم.
1. شکل هایی که در قسمت بالایی فنجان قرار می گیرند نشانه خوبی دارند و در مقابل آن اشکالی که در قسمت پایین هستند نشانه بدی ها هستند.
2. همیشه معنای تصاویری که در بالای فنجان قرار گرفته اند قوی تر بوده و تاثیر بیشتری دارند.
3. قدرت تصاویری که در پایین قرار دارند کمتر بوده و تاثیر چندانی ندارد.
4. همیشه اشکال سمت راست به معنی اتفاقات خوب تعبیر شده ئ اشکال سمت راست چپ به شر و بدی.
5. اگر چند شکل پشت سر هم قرار بگیرند و معنی همه شان خوب باشد پس به خوبی تعبیر می شود و اگر چند شکل از نظر معنی به بدی تعبیر شوند و پشت سرهم قرار بگیرند به بدی و شر تعبیر می شود.

آموزش فال چای و تفسیر فال چای

تفسیر فال چای

شاید برای تان سوال پیش آمده باشد که تفسیر فال چای به چه صورتی است؟ آیا اصلا معنی خاصی دارد؟ ما در این مطلب سعی کرده ایم تا یک مجموعه کامل و جامع از تفسیر فال چای را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در ادامه با ما همراه باشید.
اول از هرچیزی باید بگوییم که تفسیر فال چای بستگی به این دارد که فال را در نعلبکی بگیرید یا فنجان! برای مثال اگر شما بعد از اینکه چای را نوشیدید فنجانش را واژگون کنید فقط می توانید بر اساس خطوط و نقوشی که در نعبلکی افتاده فال تان را تعبیر کنید اما تفسیر فال چای با فنجان کاملا متفاوت است به صورتی که باید اول اشکال و نشانه های داخل فنجان را تعبیر کنید و سپس نعلبکی را.
بسیاری از فالگیرها معتقد هستند ه فال چای ارتباط مستقیمی با ضمیر ناخودآگاه و ارتعاشات ذهنی انسان ها دارد که می تواند روش خوبی برای پاسخ به سوالاتی باشد که در ذهن هر فرد به وجود آمده است.

تفاوت تفسیر فال چای در فنجان و نعلبکی چیست؟

همانطور که گفتیم برای تفسیر فال چای باید به هر دو نوع ان توجه کرد و طبق یک سری اصول خاص آن را انجام داد که در این قسمت به برخی از این نکات می پردازیم.
برای تفسیر فال چای با نعلبکی باید به اشکالی که در قسمت بالای آن قرار دارند به خوبی دقت کنید این نشانه ها به خوبی تعبیر می شوند و برعکس در قسمت پایینی به بدی.
همیشه اشکالی که در بالا قرار دارند زودتر تعبیر می شوند و از لحاظ انرژی و ارتعاشات درونی قوی تر هستند. درحالیکه اشکال پایینی به بدی و شر تعبیر می شوند.
نشانه هایی که در سمت راست نعلبکی  قرار دارند به معنی خوبی ها هستند و نشانه های سمت چپ به معنی بدی ها.

همچنین بخوانید :
تعبیر خواب انار حضرت یوسف
آموزش فال چای و تفسیر فال چای

تفسیر فال چای بر اساس اشکال به دست آمده

همانطور که می دانید برای تفسیر فال چای حتما باید خیلی تمرین کنید و این کار را چندین بار انجام دهید تا بتوانید به خوبی اشکال را تعبیر کنید. یادتان باشد که برای تفسیر فال چای نباید علائم و اشکال را به نیت شخصی که برایش فال می گیرد ربط دهید. شما باید صادقانه آنچه را که در فنجان و یا نعلبکی
می بینید برای طرف مقابل تان بیان کنید و سپس تعبیر آن را به مسائل زندگی ربط دهید.
در این قسمت اشکالی را که در فال چای بسیار رایج هستند را به همراه تعبیر آن برای تان شرح خواهیم داد.
تعبیر درخت در فال چای: درخت نشانه رزق و روزی، پیروزی در یک امتحان و یا بازی مهم، و یا حتی به معنی سرمایه گذاری پوچ و بیهوده است.
تعبیر فیل در فال چای: فیل به معنی قدرت در زندگی و موفقیت در کسب و کار است.
تعبیر موش در فال چای: اگر موش در فال چای تان باشد، باید خیلی از مال و اموال تان مواظبت کنید چراکه موش به معنی دزدی و یا دشمنی و خیانت است.
تعبیر اژدها در فال چای: اژدها به معنی دشمنی بزرگ و قدرتمند است که به شما ضربه ای بزرگ خواهد زد.
تعبیر خانه در فال چای: خانه گاه به معنی شروع یک زندگی ایده آل است، و گاه به معنی یک زندگی پر از شور و نشاط. اگر در فنجان تان خانه شبیه یک درخت بود و یا در کنار یک درخت قرار داشت نشانه ازدواجی خوشحال کننده است. اما اگر خانه در محله ای خلوط و بود به معنی گرفتن ارث و میراث است.
تعبیر ماه در فال چای: ماه یکی از رایج ترین اشکالی است که معمولا در فنجان پسران و دختران مجرد می افتد. ماه به معنی ماجراهای عاشقانه است و نیمه آن به معنای ناراحتی روحی و روانی و پریشان حالی تعبیر می شود.
تعبیر اسب در فال چای: اسب به معنای شادی و نشاط است و در برخی ازنیت ها به معنای خبری خوش و برآورده شدن آرزو اشاره دارد.
تعبیر سوارکار در فال چای: وجود سوارکار در فال چای به معنای برطرف شده دلتنگی و یا پیدا کردن یک دوست قدیمی است. در برخی از موارد به معنای آمدن یک مهمان از راه دور و دراز هم اشاره دارد.
تعبیر کشتی در فال چای: کشتی همانطور که از نامش پیداست به معنای مسافرت و یا رفتن از شهری است که در آن به دنیا آمده اید.
تعبیر سر شیر در فال چای: سر شیر در فال چای به معنای رفع دلتنگی و یا بر آورده شدن آرزو است.
تعبیر نوزاد در فال چای: رها شدن از مشکلات خانوادگی و یا غم و غصه.
تعبیر چمدان در فال چای: چمدان همانطور که از نامش پیداست، به معنی مسافرت و یا رفتن از دیاری است که در آن زندگی می کنید. در برخی از موارد به معنای گرفتن تصمیمی مهم هم تعبیر می شود.
تعبیر پرچم در فال چای: پرچم همیشه به معنای خطر است.
تعبیر ماهی در فال چای: ماهی به معنای خوشحالی و شادی کوتاه مدت است و گاهی هم به شانس و اقبال تفسیر می شود.
تعبیر کفش در فال چای: کفش هم به معنی رفتن و یا گرفتن یک تصمیم مهم تعبیر می شود و در برخی از موارد به معنای دریافت خبرهای تعجب برانگیز اشاره دارد.
تعبیر جانوری عجیب و غریب و یا هیولا در فال چای: این اشکال هرگاه در فنجان چای دیده شوند به معنی خطر هستند.
تعبیر ناقوس در فال چای: ناقوس همیشه به معنایدریافت خبری خوشحال کننده است.
تعبیر شمشیر در فال چای: شمشیر در بیشتر نیت ها به معنی پیروزی در انجام کاری است.
تعبیر درخت کاج در فال چای: درخت کاج همیشه به معنی هنر و زیبایی تعبیر می شود و به موفقیت اشاره دارد.
تعبیر ابر در فال چای: همانطور که در قسمت بالا گفتیم وجود اشکال در قسمت های مختلف فنجان
می تواند تعابیر متفاوتی داشته باشد و یکی از همین اشکال ابر است. اگر ابر در قسمت پایینی فنجان قرار گرفته باشد به معنای غم و اندوه است و اگر در بالا باشد به معنای شادی و سرور.
تعبیر چاقو در فال چای: به معنی دعوا، خیانت و یا قطع ارتباط با یک دوست است.
تعبیر سوسک در فال چای: سوسک در فال چای به مشکلات ریزی اشاره می کند که برطرف کردن شان اجباری است.
تعبیر کوه در فال چای: کوه نشانه بر آورده شدن آرزوها و یا رد شدن از موانع سخت در زندگی است.
تعبیر گل در فال چای: به معنی شادی و جشن، و یا جوانی خجالتی است.
تعبیر چشم در فال چای: چشم به معنی حسادت اطرافیان است.
تعبیر چهار گوش و یا مربع در فال چای: به معنی اسارت و سختی و گاهی هم به عشق و دوست داشتن اشاره دارد.
تعبیر میخ در فال چای: نشانه یک تصمیم نا درست و یا از پشت خنجر خوردن است.
تعبیر حلقه گل در فال چای: حلقه گل در فنجان چای به معنی یک غم زود گذر است. اگر تکه ای از حلقه شکسته باشد به معنای رهایی از غم و غصه است.
تعبیر قوری در فال چای: به معنی خوشحالی خانوادگی، شادی و احساس خوشبختی است.
تعبیر شلوغی در فال چای: شلوغی در اجتماع به معنی شرکت در یک مجلس خاص مانند عروسی است.
تعبیر زن در فال چای: تفسیر فال چای در مورد زن می تواند کمی پیچیده باشد و بسته به نیتی که داشته اید، به معانی مختلفی باشد. برای مثال در برخی از فال ها به شادی و رسیدن به کسی که دوستش دارید تعبیر شده و در بعضی از فال ها به معنی دلتنگی و احساس غرور است.
تعبیر خروس در فال چای: تفسیر فال چای در مورد خروس همیشه به معنای شادی و شنیدن خبرات مسرت بخش است. ( اگر خروس در نیمه چپ و یا پایین فنجان قرار بگیرد بازهم به معنای شنیدن خبرات غافلگیر کننده است)
تعبیر در و پنجره در فال چای: وجود پنجره و در یعنی درگیری کارهای اداری و دولتی و یا دادگاهی.
تعبیر جام در فال چای: این تعبیر جنبه خبری دارد به معنای جمعی خانوادگی و یا دوستانه است.
تعبیر خنجر در فال چای: خنجر به معنی خیانت و خطر است.
تعبیر پل در فال چای: پل اشاره ای به رفع مشکلات و غم اندوه است. در بیشتر مواقع هم به معنای گذشتن از مسیرهای سخت زندگی.
تعبیر گوسفند در فال چای: به معنی رزق و روزی و نذر است.
تعبیر پرنده در فال چای: پرنده همیشه به معنی بخت گشایی و احساس خوشبختی در زندگی است. اگر در دهان پرنده چیزی باشد به معنای شنیدن خبری خوشحال کننده در آینده ای نزدیک است. اگر پرنده به حالت ایستاده باشد به معنای مسافرت است.
تعبیر سگ در فال چای: اگر سگ در حال دویدن باشد اشاره دریافت خبری خوب دارد، اما اگر خوابیده باشد به معنی تنبلی و وقفه در زندگی است.
تعبیر پروانه در فال چای: تفسیر فال چای در مورد پروانه حکایت از یک ماجرای عاشقانه و معصومانه دارد. می توان پروانه را به بلند پروازی هم تعبیر کرد.
تعبیر میز در فال چای: میز به معنای بستن یک قرار داد کاری و شراکت است. در برخی از نیت ها به معنای شرکتدر یک مجلس رسمی هم می باشد.
تعبیر صندلی در فال چای: صندلی به معنی بهبود یافتن کارها از هر نظر و یا تمام شدن یک رابطه احساسی.
تعبیر نردبان و یا پله در فال چای: اشاره به پیشرفت، کار زیاد، پیشنهاد کاری، رسیدن به ثروت دارد.
تعبیر تیر و کمان در فال چای: به دست آوردن چیزی که مدتها هدف شخص بوده با مشقت و سختی فراوان.
تعبیر قیچی در فال چای: به معنی جدایی از معشوق، و اختلاف با دوستان است.
تعبیر پارو در فال چای: اشاره به دریافت مزدی که حاصل زحمات می باشد.
تعبیر کلاه در فال چای: رسیدن به موفقیت مانند فارق التحصیل شدن و یا موفقیت های غیر منتظره.
تعبیر توپ در فال چای: نشانه زندگی سخت و بدون ثبات است. در برخی از نیت ها می تواند به
بی بنیانی یک زندگی و تغییرات بدون هیچ آرامشی تعبیر شود.
تعبیر ترازو در فال چای: ترازو به معنی حل مشکلات قانونی، دادگاه و عدالت است.
تعبیر چتر در فال چای: اشاره به محافظت در برابر خطرها دارد. تفسیر فال چای در مورد چتر به چندین موضوع اشاره دارد. اگر چتر باز باشد به معنای کمک و یاری از طرف یک غریبه است و اگر چتر بسته باشد معنای برعکس آن را دارد.
تعبیر تاج در فال چای: رسیدن به میراثی گران بها و ارزش مند، رزق و روزی.
تعبیر جارو در فال چای: اشاره به پشت سر گذاشتن سختی ها و مشقت های زندگی دارد.
تعبیر ستاره در فال چای: ستاره چه در قسمت پایین فنجان و چه در قسمت بالا قرار گیرد به معنی شانس و اقبال و خوشبختی مداوم و همیشگی است.
تعبیر مار در فال چای: فرقی نمی کند که مار را در نیمه بالای فنجان ببینید و یا نیمه پایین، در هر صورت به معنی دشمنی بد و حسود است که قصد زمین زدن شما را دارد.
تعبیر راه و جاده در فال چای: جاده نشانه راهی هموار برای رسیدن به اهداف است. گاهی هم به معنی مسافرت و تعبیر می شود. اگر جاده و راه کمی ناهموار باشد اشاره به سختی و مشقت فراوان دارد.
تعبیر هواپیما در فال چای: هواپیما همانطور که از نامش پیداست نشانگر سفری غیر قابل پیش بینی و یا روبرویی با مشکلاتی ناگهانی است.
تعبیر تخت خواب در فال چای: اگر رخت خواب نا مرتب باشد، به معنای پریشان حالی تعبیر می شود.
تعبیر تخم مرغ در فال چای: تخم مرغ اشاره به شادی و خوشحالی دارد. اگر تخم مرغ بزرگ باشد، یعنی بخت و اقبال شماهم بزرگ است و اگر تخم مرغ به دو نیم تقسیم شده باشد، نشانه یاس و نا امیدی است.
تعبیر جغد در فال چای: جغد نشانه از نگهبان و محافظ دارد. یعنی اینکه شما از یک خطر بد جان سالم به در خواهید برد.
تعبیر جنگل در فال چای: اگر جنگل پر از درخت باشد نشانگر رزق و روزی و رسیدن به رفاه مالی است.
تعبیر کوسه در فال چای: به معنای خبری بد و نا خوشایند.
تعبیر طاووس در فال چای: تفسیر فال چای در مورد طاووس کمی پیچیده است و معنای متفاوتی دارد. اما برای دختران جوان به معنای ازدواج با شخصی ثروتمند است.
تعبیر یک شخص دونده در فال چای: موفقیت در کاری که تازه شروع کرده اید.
تعبیر لامپ در فال چای: لامپ به معنی روشنایی در زندگی و موفقیت است.

همچنین بخوانید :
تعبیر خواب سگ سیاه حضرت یوسف

قاعده های کلی در مورد تفسیر فال چای

اشکالی مانند درخت، گل، جنگل، لنگر، و ستاره و ماه به معنای شادی در زندگی هستند.
اگر تعدادی نقطه و در گوشه فنجان جمع شود نشانه سود و پول است.
اگر حروف بزرگ در فنجان دیده شود نشانه جا و مکان است و اگر حروف کوچک باشد نشانه اسم اشخاص می باشد. برای مثال اگر حرف ( ش)  در فنجان باشد نشانه شهر شیراز است و اگر کوچک باشد نشانه اشم اشخاص است.
همیشه اعداد به معنی تاریخ هستند. برای مثال اگر در دهانه فنجان عدد هفت قرار بگیرد به معنی هفت وعده است، یعنی هفت روز تا هفت ماه و یا هفت سال.
اشکال هندسی مانند دایره و یا مثلث به معنای موفقیت و یا اخطار هستند.

ترکیبات مهم در تفسیر فال چای

اگر در فنجان عروس، ماه و حلقه دیده شود؛ به معنای ازدواج و خوشبختی است.
دیدن یک سوسمار با کلاهی نوک تیز نشانگر مهمانی غیر منتظره است.
کلاه زنانه به همراه حلقه و یا دسته گل اشاره به ازدواج اما در سن بالا دارد.
دیدن یک دونده و گوسفند به معنی موفقیت صد در صد در مسیر زندگی است.
دیدن ستون های متعدد به همراه پل و یا نرده بان نشانگر ارتقا و بالا رفتن سطح کیفیت زندگی است.
دیدن یک جنگل به همراه آس و خشت به یک دعوت دوستانه تعبیر می شود.
بودن یک جغد در کنار سطل نشانگر از دست دادن درآمد و رزق و روزی است.
وجود کوسه و پری دریایی در کنار یکدیگر به معنای شنیدن یک خبر بد است.
دیدن گوسفند در فنجان چای به همراه داربست نشانگر فقر و تنگ دستی و یا ورشکستگی مالی است.
دیدن میخ به همراه چکش به معنی کشیدن دندان است.
دیدن پرنده و ماه به معنای یک مسافرت عاشقانه و یا ماه عسل است.
دیدن وزغ و مار در کنار یکدیگر به معنای غم و اندوهی طولانی مدت است.
جوجه و درخت به معنای فرزند زیاد و زرق و روزی می باشد.
ایجاد خط های متعدد و بهم پیوسته به معنای مسافرت و یا مهاجرت است.
دیدن یک سوارکار شمشیر به دست نشانه پیروزی و حاصل نتایج در زندگی است.
دیدن آتش و شمشیر به معنای خنجر خوردن از پشت آن هم از نزدیک ترین افراد زندگی است.
دیدن انار و انگور به معنای زنی خوش سیما و ازدواج است.
ماه نیمه کامل و قلب به معنای طلاق عاطفی است.
پرچم و سگ به معنای یک اتفاق ناگوار می باشد.
چنگال و چاقو در کنار هم به معنای سعی و تلاش برای رسیدن به ثروت است.
دیدن یک زن دامن پوش به همراه موش به معنای فتنه و آشوب در زندگی می باشد.
قطار و ماشین به معنای رفتن و مهاجرت است.
بودن کفتار و سگ در کنار یکدیگر نشانگر آشوب و از هم گسیختگی ذهنی است.

همچنین بخوانید :
ستاره ماه تولد

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on email
Share on linkedin

امتیاز شما ؟      ستاره ها از راست به چپ

[ratings]
1 پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.