محلول خانگی برای جرم گیری دندان ها

محلول خانگی برای جرم گیری دندان ها

محلول خانگی برای جرم گیری دندان ها

محلول خانگی برای جرم گیری دندان ها
محلول خانگی برای جرم گیری دندان ها

جرم گیری دندان از جمله ی روش ها برای داشتن دندان هایی سفید و درخشان است، شما می توانید به جای صرف هزینه های زیاد از محلول خانگی برای جرم گیری دندان ها استفاده کنید.

با محلول هایی می توانید دندان‌ های خودتان را جرم گیری کنید، معمولاً پلاک دندان ها و جرم دندان و خونریزی لثه ها مواردی هستند که برای همه ی افراد ممکن است که اتفاق بیفتد؛ دلیل آن هم عدم مراقبت کافی از دهان و دندان است.

برای درمان نمودن موارد ذکر شده ی بالا با مراجعه ی به دندانپزشک هزینه های گزافی بر دوشتان قرار می گیرد، اما می ‌توانید با راهکارهایی ساده تر در منزلتان آن ها را درمان کنید.

تاثیرات غذاها در ایجاد پلاک دندان ها

غذاهایی که امروزه استفاده می کنیم با گذشته تفاوت های زیادی دارند، معمولاً در رژیم غذایی ما غذا های خام و سفت وجود ندارد و نیازی به جویدن زیاد غذاها نیست؛ همین موضوع باعث ایجاد پلاک بر روی دندان ها می شود که نتیجه ی آن زرد شدن دندان ها است.

محلول خانگی برای جرم گیری دندان ها
یکی از مهمترین دلایل ایجاد پلاک های دندانی سبک غذایی امروزه ما می باشد

پلاک های دندان به راحتی توسط دندان پزشکان پاکسازی می شوند، اما هزینه های این کار هم کم نمی باشد؛ ما در این مقاله می‌ خواهیم روشی برای تهیه محلول خانگی برای جرم گیری دندان ها را به شما بگوییم تا دیگر برای سفید کردن دندان هایتان  به دندان پزشکی مراجعه نکنید و هزینه های اضافی پرداخت نکنید.

طرز تهیه محلول خانگی مناسب جرم گیری دندان هایتان

طرز تهیه محلول جادویی برای سفید کردن دندان ها به این گونه است که  پوست سخت گردو را به تعدادی درون آب ریخته و حدود ۲۰ دقیقه ای آن را بجوشانید و از صافی رد کنید و آب حاصل از آن محلولی است که دندان های شما را سفید می کند.

همچنین بخوانید :
تکنیک گوش دادن فعال

اگر شما می خواهید دندان های سفیدی داشته باشید می توانید روزی سه مرتبه با کمک آب پوست گردو دندان ‌های خودتان را مسواک نمایید که در طی دو هفته معجزه آن را خواهید دید.

محلول خانگی برای جرم گیری دندان ها
از روش های مهم سفید کردن دندان ها استفاده از محلول حاصل از پوست گردو می باشد

این روش حتی برای افرادی که خونریزی لثه دارند هم مفید است زیرا دارای ویژگی های ضد التهابی و ضد باکتریایی می باشد ؛ رعایت کردن همیشگی و مداوم بهداشت دهان و دندان می‌ تواند مانع از پرداخت هزینه‌ های زیاد دندانپزشکی و صرف کردن وقت بسیار برای آن باشد.

حرف آخر

از این که ما را تا پایان این مطلب همراهی کردید سپاسگزاریم، شما می‌ توانید نظرات خود را درباره پاکسازی پلاک روی دندان ها در زیر همین مطلب با ما به اشتراک بگذارید با سپاس.

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on linkedin
لینکدین
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.