موضوعات برای گفتگو

موضوعات برای گفتگو

موضوعات برای گفتگو

موضوعات برای گفتگو
موضوعات گفتگو با عشق تان

در این مقاله ده مورد از موضوعات برای گفتگو با عشق تان را هنگامی که صحبتی برای گفتن پیدا نمی کنید را مورد برسی قرار می هیم تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

معمولا انجام دادن اکثریت کارها همانند انجام اولین کارتان ، فارغ التحصیل شدن ، گرفتن گواهینامه  و همچنین صحبت کردن با عشق تان آمیخته و توام با استرس بوده اند. 

اصلا ما چه دلیلی برای صحبت کردن با عشق خود داریم ؟ بهتر است نگرانی خود را کنار بگذارید و با ده پیشنهادی کلیدی که ما در این مطلب  به شما می دهیم عادات عصبی بد خود را در هنگام گفتگو به کل کنار بگذارید و گفتگو های خود با شخص مورد علاقه ی خود را به درستی و اصولی شکل دهید.

ده مورد از موضوعات برای گفتگو با عشق خود

1- صحبت کردن در مورد عشق تان

آیا می دانید اکثریت انسان ها در شرایط مختلف علاقه دارند در چه موضوعی صحبت نمایند؟ پاسخ این است که آن ها دوست دارند در مورد خودشان صحبت کنند؛  شما با صحبت کردن در مورد همسرتان به او نشان می دهید که علاقه دارید در مورد او بیشتر بدانید و مضاف بر این باعث سرگرمی و لذت بردن او به مدتی طولانی خواهید شد، در نتیجه سعی کنید با سوالاتی مانند بزرگترین هدف زندگیت چیه ؟ یا سوال امروز حالت چطوره ؟ و نمونه هایی از این دست که بسیار هم بی شمار هستند دلایلی برای صحبت کردن او در مورد خودش پیدا کنید.

موضوعات برای گفتگو
شما با صحبت کردن در مورد همسرتان به او نشان می دهید که علاقه دارید در مورد او بیشتر بدانید

2- از علایق مشترک خودتان صحبت کنید

یکی دیگر از موضوعات برای گفتگو با عشق تان صحبت کردن در مورد علایق یکدیگر است، ممکن است صحبت کردن در مورد موتور سواری یا چیزی مشابه به این جزو علایق او باشد ولی برای شما چندان جذابیتی ندارد، می توانید با صحبت کردن در مورد موتور سواری و امثالهم با او در حالی که صد البته چندان برایتان جذاب نمی باشد به او نشان دهید با این که به این موضوع علاقه ای ندارید باز هم برای دانستن و علاقه مند شدن او در حال تلاش هستید.

همچنین بخوانید :
رازهای زیبایی هنگام حمام

3- در مورد اتفاقات چندی قبل صحبت کنید

در صورتی که اصلا موضوعی برای گفتگو کردن وجود ندارد بهترین و ساده ترین کار صحبت کردن در مورد چه چیزی می باشد؟ قطعا موافق هستید که در چنین شرایطی بهترین حالت صحبت کردن در مورد یکی از وقایع جالب اخیر، پیرامون خودتان می باشد؛ از موضوعات طنزآمیز گرفته تا موضوعی جدی که در اخبار یا تلویزیون مشاهده کرده اید این ها همگی موضوعاتی برای صحبت کردن و سرگرم شدن شما و عشق تان هستند.

موضوعات برای گفتگو
در صورت وجود نداشتن موضوعی برای گفتگو می توانید با عشق خود از وقایع چندی قبل صحبت کنید

4- صحبت کردن در مورد آب و هوا

منظور ما در این جا از آب و هوا این است که با صحبتی هوشمندانه در مورد آب و هوا بهانه ای برای بیرون رفتن یا صحبت با او را پیدا کنید، مثلا می توانید بگویید « این هوا خیلی گرمه جون میده واسه خوردن یه بستنی سرد و شکلاتی و … » خواهش می کنیم که با سوالات بی مورد و کلیشه ای  در مورد آب و هوا مانند الان هوا چطوره؟ یا از این دست سوالات بی مورد، حوصله سر بر بودن خود را به اثبات او نرسانید سعی کنید در مورد آب و هوا سوالات  شما هوشمندانه و با تدبیر باشد.

5- صحبت کردن در مورد تجربیات زندگی

از دیگر موضوعات برای گفتگو با عشق تان این مورد است که شما می توانید با صحبت در مورد تجربیات جالب و مهیج  و همچنین بامزه زندگی که با هم داشته اید موضوع داغی را داشته باشید که باعث سرگرمی  یکدیگر شوید؛ همچنین این احتمال نیز وجود دارد که به اتفاقات مهم و جذاب زندگی خود نیز برخورد نمایید در هر صورت تعریف کردن تجربیات فوق العاده ی زندگی موضوع جالبی است که برای آن هیچ حدی را نمی شود قابل تصور بود.

همچنین بخوانید :
رابطه عشق و پول چیست
موضوعات برای گفتگو
تعریف کردن تجربیات فوق العاده ی زندگی موضوع جالبی است که برای آن هیچ حدی را نمی شود قابل تصور بود

6- تحسین و تمجید صادقانه در مورد عشق تان یا چیزی در وجود او

قطعا همه ی ما از این که مورد تحسین و تمجید دیگران قرار بگیریم خوشمان می آید؛ تحسین و تمجید صادقانه از دیگران نه تنها باعث بوجود آمدن احساسات خوب در آن ها می شود بلکه فرصتی جهت باز کردن بحث های جالب و جذاب دیگر نیز خواهد شد مثلا شما می توانید از پیراهن عشق تان که  جذاب و مورد پسند شماست بپرسید از که از کجا خرید کرده است ؟ یا از پاساژ مورد علاقه ی شما خرید کرده یا نه؟ خواهید دید که تعریفی ساده و صادقانه از او هر دوی شما را به علایقی مشترک سوق می دهد و باعث صحبتی طولانی در آن مورد یا موارد مشابه با آن خواهید شد؛ همچنین متذکر می شویم که علاوه بر آن به او حس ارزشمند بودن و احساس فوق العاده و به یاد ماندنی ای نیز خواهید بخشید.

7- شوخ طبعی، خود موضوع جذاب و جالبی برای به صحبت

درآوردن افراد می باشد

از دیگر موضوعات برای گفتگو با عشق تان می تواند طنزپردازی کردن و شوخی کردن باشد؛ از ویژگی هایی که معمولا اکثریت افراد با آن ارتباط خوبی برقرار می کنند و مورد علاقه ی آنان می باشد شوخ طبعی  و طنز پردازی می باشد، می توانید با تعریف کردن جوکی خنده داریا موضوعی خنده دار، بامزه بودن و جالب بودن خود را به عشق تان نشان دهید همچنین هنگامی که او را می خندانید قطعا او نیز چیزهایی پیدا می کند که بحث شما را گسترش دهد و باعث خنده ی شما شود به این صورت اوقاتی دلپذیر و شاد را کنار یکدیگر خواهید گذراند.

همچنین بخوانید :
چگونه معذرت خواهی کنیم؟
ده مورد از موضوعات گفتگو با عشق خود
از دیگر موضوعات گفتگو با عشق تان می تواند طنزپردازی کردن و شوخی کردن باشد

8- گفتگو در مورد کار یا دانشگاه

در صورتی که با عشق تان هم دانشگاهی هستید یا همکار می باشید این خود موضوعی مناسب جهت گشودن صحبت های شما می باشد؛ گفتگو کردن در مورد محل کار یا مواردی که در حال پیشرفت کردن در محیط کار هستید  یا فرصت های مناسب جهت ارتقای شغلی که برای آینده ی خود دارید می توانید صحبت کنید؛ همچنین در مورد سختی کارهای دانشگاهی خود می توانید با او صحبت کنید یا می توانید در مورد برنامه های کاری یا دانشگاهی خود برای پنج سال آینده ی خود با او صحبت کنید که خود به موضوعات گفتگویی طولانی و جالب می توانند تبدیل شوند.

9- سوال کردن از عشق تان

از ساده ترین و مهم ترین موضوعات برای گفتگو با عشق تان سوال کردن از خود او می باشد، جالب است بدانید 99% درصد افراد از این که موردشان سوالاتی پرسیده شود را دوست دارند چون احساس خاص بودن به خود را پیدا می کنند  پس سعی کنید از کسی که خوشتان می آید سوال بپرسید؛ قطعا چیزهای زیادی را از او ممکن است ندانید که خودشان موضوعات گفتگویی مهم خواهند شد سوالاتی مانند شغل مورد آرزویش یا گروه موزیک مورد علاقه اش یا نحوه ی سپری کردن آخر هفته توسط او مواردی هستند که موضوعات خوبی جهت گفتگوی شما خواهند شد.     

در پایان به نظر شما چه موضوعات جذاب و جالب دیگه ای وجود داره که میشه از شخص مورد علاقه ی خودمون بپرسیم ؟ لطفا تمامی نظرات خودتون رو در این مورد در زیر همین مقاله جهت استفاده ی ما و سایر بازدید کنندگان وبسایت گلسانه به اشتراک بگذارید ممنون.

همچنین بخوانید :
چطور عادت های بد را با عادات خوب جایگزین کنیم

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on linkedin
لینکدین
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.