راه های دوست داشتنی شدن

راه‌های دوست داشتنی شدن

راه های دوست داشتنی شدن

راه های دوست داشتنی شدن

گاهی اوقات افراد به دلیل جاذبه های که در خود دارند، مدام افراد زیادی را به خود جذب کرده و با آن ها معاشرت می کنند. گاهی اوقات این سوال پیش می آید که چه چیزی در درون این فرد وجود دارد که باعث جذب دیگران می شود؟!

در واقع باید بگوییم که آن ها محبوبترین صفات شخصیت را دارند. ما در این مقاله می خواهیم ” راه های دوست داشتنی شدن ” را به شما عزیزان آموزش دهیم، اگر می خواهید دیگران را شیفته خود کنید تا پایان با ما همراه باشید که راز جذب کردن دیگران را به شما بگوییم.

روش های دوست داشتنی شدن

1. راستگویی

اعتماد کردن به طرف مقابل بسیار حائز اهمیت است، صداقت بهترین سیاست در زندگی است بنابراین سعی کنید در هر شرایطی با افراد صادق باشید که به صورت متقابل اعتماد آن ها نیز به شما جلب شود.

2. تعهد و وفاداری

در یک رابطه عاطفی تعهد و وفاداری از هر چیز دیگر با اهمیت تر است ، اگر تعهدی در این بین باشد هیچ کس توانایی جدا کردن این دو نفر را از یکدیگر ندارد. وفاداری تنها چیزی است که برای دوام یک رابطه عاشقانه نیاز است.

راه های دوست داشتنی شدن
در یک رابطه عاطفی تعهد و وفاداری از هر چیز دیگر با اهمیت تر است

3. اعتماد کردن

پایه و اساس یک زندگی خوب و شاد اعتماد طرفین است. داشتن اعتماد در زندگی مشترک باعث طول عمر آن رابطه خواهد بود، طرفین باید این موضوع را بدانند که از اعتماد باید مراقبت کرد.

از اعتماد باید مانند یک نهال رفتار کرد و آن را رشد داد که  ریشه ی محکم تری داشته باشد. این کار باعث قوی شدن پایه و اساس زندگی مشترک می شود.

همچنین بخوانید :
عشق با مغز چه می کند؟

4. احترام گذاشتن

از ” راه های دوست داشتنی شدن ”  می ‌توان به احترام گذاشتن اشاره کرد. از نظر آرتا فرانکلین در دنیا هیچ چیزی بهتر از احترام گذاشتن به طرف مقابل نیست. زمانی‌ که احترام متقابل در یک رابطه وجود داشته باشد آن رابطه قطعا رابطه ای زیبا و قابل رشد خواهد بود.

5. فروتنی کردن

مطمئنا این موضوع را می دانید که هیچ انسانی در دنیا؛  فرد خودپسند و مغرور او را دوست نخواهد داشت. فروتنی یکی از زیباترین صفات انسان است، اگر هر دو طرف فروتن باشند مطمئناً رابطه آن ها بیش از پیش گرم و دلپذیر خواهد کرد.

6. مهربان بودن

یکی از تکنیک های تداوم رابطه مهربانی با فرد مقابل است. زمانی که با مهربانی با کسی برخورد می ‌کنید، مطمئناً او نیز با مهربانی پاسخ شما را خواهد داد و سعی در جبران محبت شما دارد.

راه های دوست داشتنی شدن
یکی از تکنیک های تداوم رابطه مهربانی با فرد مقابل است

7. پخته رفتار کردن

گاهی اوقات رفتارهای بچه‌ گانه در زندگی مشترک باعث ایجاد تنوع می ‌شود، این رفتار ها بسیار بامزه و سرگرم کننده هستند؛ اما باید این موضوع را بدانید که هر چیزی زمان و مکان خاص خود را می طلبد. بنابراین بهتر است در زمان‌هایی که نیاز است مانند یک انسان بالغ رفتار کنید.

8. شکیبایی و صبر کردن

صبوری و شکیبایی جزو خصوصیات بسیار پسندیده هر فردی است، اگر رفتاری آرام و صبورانه ای داشته باشید مطمئنا مانع از بروز هرگونه مشکل خواهید شد.

از ” راه‌های دوست داشتنی شدن”  می‌ توان به شکیبایی و صبر اشاره کرد. بیشتر مجادله هایی که در زندگی وجود دارد، بر سر مسائل جزئی و پاک است.

همچنین بخوانید :
راه شناخت دختر مناسب برای ازدواج

گاهی اوقات این مسائل مشکل ساز شده و باعث جدایی ها نیز می شوند، بنابراین با شکیبایی و صبر می توان این رابطه خود را مستحکم تر کنید.

9. مسئولیت پذیری

هر کسی باید مسئولیت کارهایی را که انجام می ‌دهد بپذیرد، این کار باعث به وجود آوردن اعتماد طرف مقابل خواهد شد؛ همین طور در این صورت هر دو طرف در کنار یکدیگر آرامش خواهند داشت.

راه های دوست داشتنی شدن
هر کسی باید مسئولیت کارهایی را که انجام می ‌دهد بپذیرد

10. قلب خود را به روی دیگران باز کنید

برای دوست داشتنی بودن نزد دیگران باید قلب خود را باز بگذارید، اجازه بدهید که دیگر افراد شما را دوست داشته باشند.

زمانی که می دانید یک فرد واقعا به شما علاقه مند است، مطمئناً دوست داشتن متقابل می تواند علاقه او را بیشتر کند.

11. شادی و نشاط

داشتن دلشوره های مداوم  و ناراحت شدن احساس شادی و نشاط در زندگی از بین می ‌برد و رابطه را از حد نرمال خارج می ‌کند، بنابراین باید برای پیدا کردن کسی که به زندگی شما شادی و نشاط مضاعف می بخشد تلاش کنید. در مقابل شما نیز باید در زندگی خود شاد باشید که بتوانید چنین فردی را به خود جذب کنید.

12. منطقی بودن

شاید این موضوع را بدانید که عشق و منطق متضاد یکدیگر هستند، اما جالب است که بدانید این دو ویژگی مکمل خواهند بود، قطعاً این موضوع به رابطه شما احساس امنیت و ابدی بودن می ‌بخشد.

ما در این مقاله سعی کردیم ” راه های دوست داشتنی شدن ” را به شما دوستان عزیز آموزش دهیم، مطمئن باشید که به همین سادگی می توانید یک فرد دوست داشتنی تبدیل شوید. اگر در این خصوص نظر، پیشنهاد و یا تجربه‌ ای دارید می توانید ان را با ما به سایر کاربران زیر از این مطلب در میان بگذارید. در پایان از شما سپاسگزاریم که ما را همراهی کردید.

همچنین بخوانید :
با نوجوان خشمگین مان چه کنیم

اشتراک گذاری 

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.