چه لباس هایی لاغر نشان میدهند

چه لباس هایی لاغر نشان میدهند

چه لباس هایی لاغر نشان می دهند
چه لباس هایی شما را لاغرتر نشان می دهند

سؤال چه لباس هایی لاغر نشان میدهند در ذهن خیلی از خانم ها وجود دارد، کسانی که خیلی چاق هستند و لاغر شدن آن ها کار آسانی نیست باید از لباس هایی استفاده کنند که آن ها را لاغر تر نشان دهد بنابراین افرادی که چاق هستند می توانند با مطالعه کردن این مقاله اندام شان را لاغر تر نشان دهند.

 از جمله لباس هایی که باید افراد چاق در انتخاب آن رعایت کنند به صورت زیر می باشد؛

افراد چاق چه مواردی را در انتخاب لباس باید رعایت کنند

پوشیدن لباس های بلند

در رابطه با موضوع چه لباس هایی لاغر نشان میدهند باید بگوییم بعضی از خانم هایی که  چاق هستند به دلیل قد بلند شان چاقی آن ها  کمتر دیده می شود، بنابراین باید لباس های بلند بپوشید تا علاوه بر این که قد تان را بلند تر نشان دهد چاقی تان کمتر به چشم بیاید.

استفاده از لباس های عمودی و راسته مانند یک شال بلند یا زیور آلات بلند قد تان را بلند می کند و این امر باعث می شود اندام تان لاغر تر از آنچه که هست نشان داده شود.

چه لباس هایی لاغر نشان میدهند
باید لباس های بلند بپوشید تا علاوه بر این که قد تان را بلند تر نشان دهد چاقی تان کمتر به چشم بیاید

استفاده از لباس هایی که از کمر تنگ هستند

 افرادی که هیکل چاقی دارند به هیچ عنوان نباید از لباس های گشاد استفاده کنند چرا که چاقی آن ها بیشتر نشان داده می شود، لباس هایی که  شبیه ساعت شنی هستند به دلیل این که در قسمت کمر تنگ می باشند چاقی بدن را می پوشانند و همه فکر می کنند که لاغر شده اید، حتی استفاده از یک کمربند باعث باریک شدن کمر و لاغر نشان دادن اندام تان می شود.

همچنین بخوانید :
راهنمای خرید کفش

از رنگ های تیره استفاده کنید

لباس هایی که رنگ روشنی دارند و دارای طرح های شلوغ هستند اندام فرد را چاق نشان می دهند، بنابراین کسانی که چاق هستند  باید از رنگ هایی استفاده کنند که تیره است همچنین طرح‌ آن باید به صورت عمودی باشد، توجه داشته باشید که منظور از رنگ های تیره این نیست که مدام لباس های تیره و مات بپوشید.

اگر قسمتی از بدن تان نسبت به جای دیگری چاق تر است باید آن قسمت را از رنگ های تیره استفاده کنید، مثلاً برخی از خانم ها قسمت بالاتنه شان نسبت به سایر قسمت های بدن چاق تر است بنابراین باید از لباسی استفاده کنند که از کمر به بالا رنگ تیره و مات دارد.

چه لباس هایی لاغر نشان می دهند
اگر قسمتی از بدن تان نسبت به جای دیگری چاق تر است باید آن قسمت را از رنگ های تیره استفاده کنید

پوشیدن لباس های یکسره

 لباس هایی که یکسره هستند مانند پیراهن، چاقی بدن را نشان نمی دهند ولی استفاده از بلوز و دامن یا کت و شلوار باعث می شود چاقی شکم و ران های شما کامل مشخص باشد.

اشتراک گذاری 

همچنین ببینید

چرا زنان لباس جذاب می پوشند

چرا زنان لباس جذاب می پوشند

به طور کلی خانم ها بر روی پوشش خود بسیار حساس هستند، همیشه بهترین ها را برای خود انتخاب می کنند. گاهی اوقات خانم هایی که در خیابان هستند که لباس آن ها بدن نما است؛ اگر آقایان به آن ها نگاه کنند این مسئله مشکل ساز می شود ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


جذب عشق و یا بازگشت عشق با قانون جذب و ناخودآگاه !!!

زنان از چه مردانی خوششان می آیند
جذب رابطه عاشقانه و یا بازگشت عشق با فایل تاثیر گذار بر ناخودآگاه
سابلیمینال عشق

 
برای آشنایی بیشتر کلیک کنید
close-link
Click Me