در جشن هالووین چه میکنند

در جشن هالووین چه میکنند

در جشن هالووین چه می کنند

در جشن هالووین چه میکنند

اگر شما همی می خواهید بدانید که در جشن هالووین چه میکنند با ما همراه باشید.

جالب است که بدانید جشن سنتی و عجیب هالووین در ۳۰ اکتبر میلادی برگزار می شود، این مراسم با تمام مراسمات دیگر متفاوت است چون ترسناک است!!! مطمئنا شما هم عکس ها و خبرهای درباره جشن هالووین دیده و شنیده اید.

همان طور که ما طبق رسوم قبل از شروع بهار لباس نو می خریم و برای این مراسم آماده می ‌شویم، مردم دنیا نیز آخرین روز ماه اکتبر را به خرید کردن برای جشن هالووین اختصاص می دهند.آن ها سعی می کنند هر چه بیشتر ترسناک زشت و عجیب تر به نظر بیایند.

ما در این مقاله می ‌خواهیم به سوال ” در جشن هالووین چه می ‌کنند ” پاسخ دهیم؛ اگر شما می خواهید درباره این جشن اطلاعاتی به دست بیاورید؛ به شما توصیه می ‌کنیم که تا پایان با ما همراه باشید.

اتفاقات جشن هالووین

جالب است که بدانید در مراسم هالووین به دلیل وحشتناک بودن همه چیز؛ آدرنالین خون بالا می رود. مردم سعی می کنند که در خانه های قدیمی و خالی از سکنه حضور داشته باشند و قیافه های بسیار ترسناک برای خود به وجود بیاورند.

کدو تنبل های ترسناک نیز نقش بسزایی در این جشن ایفا می کنند ؛ از خوردنی های مرسوم در این مراسم می ‌توان به آبنبات اشاره کرد.

جالب است که بدانید سال گذشته در شهر واشنگتن سه نفر مورد اصابت گلوله در شب جشن هالووین قرارگرفتن و هنوز هیچ جزئیاتی از این جنایت آشکار نشده است.

در کشورهایی مثل آمریکا ، ایرلند ، اسکاتلند و کانادا معمولاً این جشن برگزار می شود. برای اولین بار این جشن را مهاجران ایرلندی و اسکاتلندی در سده ۱۹ در کشور آمریکا برگزار کردند. در ادامه نکاتی را درباره این جشن برای شما بیان می کنیم:

1. تولد هالووین

شاید برای شما هم جالب باشد که هالووین برای اولین بار در کجا به وجود آمده است؛ برای اولین بار مراسم هالووین در یک کارخانه قند متولد شد و این تعطیلات حدود شش هزار سال قبل به وجود آمد ؛ اما بر اساس نظر کارشناسان حدود ۴۰۰۰ سال قبل تعطیلات هالووین در ایرلند به وجود آمده است.

در جشن هالووین چه میکنند
بر اساس نظر کارشناسان حدود ۴۰۰۰ سال قبل تعطیلات هالووین در ایرلند به وجود آمده است

2. اعتقادات مردم

” در جشن هالووین چه می کنند ” در پاسخ باید بدانید که این جشن ها در جشنواره باستانی سون جایگاه خاصی دارد؛  مردم در آن زمان وقتی که محصولات خود را برداشت می کردند معتقد بودند که دنیایی زندگی و مرده ها یکی خواهد شد و مرز بین این دو دنیا به طور کامل برداشته می‌ شود.

آن ها معتقد بودند که مرده ها در این زمان به دنیا باز می گردد و انتقام خود را می‌ گیرند و تنها راهی که می توانستند از این انتقام در امان بمانند و پوشیدن لباس های عجیب و غریب و در آوردن خود به شکل مردگان بود.

3. هالووین دومین جشن بزرگ

مطمئنا هالووین یکی از بزرگترین جشن های غرب است؛ بعد از کریسمس هالووین دومین جشن بزرگ در غرب است و بیشتر افرادی که در آمریکا هستند به این جشن ترسناک  علاقه نشان می دهند.

به طور سالانه حدود شش بیلیون دلار در جشن هالووین خرج می شود که بیشترین هزینه برای وسایل که مورد نیاز وحشتناک شدن است. شکلات و لباس های وحشتناک و تزیینات درب منزل در این جشن بسیار استفاده می شوند. جالب تر از هر چیز این است که آن ها برای حیوانات خانگی خود نیز شکل های ترسناک لباس رسم می کنند.

4. جایگاه شکلات در مراسم هالووین

” در جشن هالووین چه می کنند ” جالب است که بدانید که حدود ۶ بیلیون به طور کلی در هالووین خرج می شود که حدود ۲ بیلیون دلار تنها برای خرید شکلات هزینه می شود. این میزان حدود ۶۰۰ پوند شکلات است.

در کشور آمریکا حدود ۴ پوند در این شب شکلات خریداری می شود، در این شب کودکان برای گرفتن شکلات به همسایه ها مراجعه می کنند که هر کودک حدود ۷۰۰ کالری از طریق شکلات به دست می ‌آورد؛ جالب است بدانید که این میزان کالری تنها با خوردن ۶۶ موز به بدن می رسد.

در جشن هالووین چه میکنند
حدود ۶ بیلیون به طور کلی در هالووین خرج می شود که حدود ۲ بیلیون دلار تنها برای خرید شکلات هزینه می شود

5. بیماری ترس از هالووین

جالب است که بدانید اگر از هالووین می ترسید حق دارید، زیرا این یک بیماری است. بر اساس افسانه ها کسانی که قصد ملاقات یک جادوگر واقعی را دارند باید عقب راه بروند.

6. کدو تنبل

حتماً می ‌دانید که این مقدار زیاد کدو تنبل برای این جشن آماده می شوند؛ این کدو های دوست داشتنی عضو جدا نشدنی از مراسم هالووین هستند.

بزرگترین کدو تنبلی که تاکنون پرورش داده شده است؛ حدود ۲ هزار پوند وزن دارد. این کدو غول آسا که توسط یک باغبان سوئیسی پرورش یافته است، این حجم این کدو تنبل به اندازه یک ماشین فلوکس است.

7. نقاشی های وحشتناک

” در جشن هالووین چه می کنند ” افراد برای آمادگی در این جشن می کنند که بر روی کدو تنبل طرح های وحشتناک رسم می کنند. در گذشته مردم اعتقاد داشتند که برای دوری از شیطان باید کدو تنبل را جلو در بگذارند.

در جشن هالووین چه میکنند
در جشن هالووین بر روی کدو تنبل نقاشی های ترسناک کشیده می شود

8. قوانین هالووین

جالب است که بدانید برای این جشن قوانینی وجود دارد ؛ طبق این قوانین کودکانی که زیر ۱۲ سال اگر خارج از منطقه ای که خانواده ها برای جمع آوری شکلات تعیین کرده اند خارج شوند جریمه نقدی شامل آن ها می شود.

9. از عنکبوت نترسید

مردم درگذشته معتقد بودند که افرادی که بیشتر آن ها را دوست داشته اند و فوت کرده اند؛ به شکل عنکبوت ظاهر می شوند بنابراین اگر عنکبوت دیدید اصلاً نگران چیزی نباشید.

10. غلط املایی هالووین

بسیاری از افراد این کلمه را به صورت ‌” HALLOWEEN ” می نویسند، اما “HOLLOWEُ EN ” صحیح است.

ما در این مقاله سعی کردیم به سوال  ” در جشن هالووین چه می کنند ” پاسخ دهیم ؛ اگر شما هم نظر ؛ پیشنهاد و یا تجربه ای درباره این موجود دارید می ‌توانید آن را با ما و سایر کاربران زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید . در پایان از شما سپاسگزاریم که با ما همراه بود.

اشتراک گذاری 

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.