خانه / سرگرمی / بهترین روش درس خواندن چیست

بهترین روش درس خواندن چیست

بهترین روش درس خواندن چیست

بهترین روش درس خواندن چیست
بهترین روش درس خواندن چیست

بهترین روش درس خواندن از نظر فیزیوتراپ ها

همیشه این سوال در ذهن افراد وجود دارد که بهترین روش درس خواندن چیست باید به شما بگویم که از نظر یک فیزیوتراپ بهترین حالت برای درس خواندن و مطالعه حالت خوابیده و درازکش است این حالت بسیار برای بدن مفید است به طوری که اگر مطالعه را به صورت نشسته انجام دهیم فشار زیادی به کمر و ستون فقرات وارد می شود و مطالعه پشت میز و صندلی انجام می شود.

معمولاً در ساعت های طولانی باعث آسیب به ستون فقرات و همین طور خستگی های جسمی افراد می شود زیرا وقتی که فردی پشت میز برای مطالعه قرار می گیرد ستون فقرات او خم می‌شود و این خمیدگی باعث تنگ شدن عروق و خون رسانی به مغز می شود این هم باعث می شود که اکسیژن کمتری به مغز برسد و فرد بیشتر احساس خستگی کند در این حالت بازدهی پایین می‌آید و شاید فرد از مطالعه کردن گریزان شود.

اگر مطالعه را به صورت نشسته انجام دهیم فشار زیادی به کمر و ستون فقرات وارد می شود

توصیه عمومی برای اکثریت افراد

البته این موضوع را نیز در نظر بگیرید که قرار گرفتن در یک حالت ثابت و دراز کشیدن برای مطالعه در طولانی مدت نیز می تواند برای بدن مضر باشد به شما توصیه می کنیم که بعد از انجام مطالعه حدود چند دقیقه وضعیت خود را تغییر دهید و از حرکات کششی استفاده کنید.

به نظر شما بهترین حالت مطالعه کردن چگونه است؟ لطفا تمامی نظرات و پیشنهادات خودرا در زیر این مقاله جهت استفاده ی ما و سایر بازدید کنندگان وبسایت گلسانه ارسال بفرمایید با سپاس.

همچنین بخوانید :
روش های مطالعه صحیح

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on linkedin
لینکدین

همچنین ببینید

روش های مطالعه صحیح

روش های مطالعه صحیح

اولین مورد از روش های مطالعه صحیح عبارت است از مطالعه ی کلی متن، که یکی از کارآمدترین روش ها در به خاطر سپاری اطلاعات در ذهن می باشد که همچنین توسط «دکتر جورج» دانشمند علم عصب شناسی مورد مطالعه ی ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *