زنان از چه مردانی بدشان می آید

زنان از چه مردانی بدشان می آید

زنان از چه مردانی بدشان می آید

زنان از چه مردانی بدشان می آید
زنان از چه مردانی بدشان می آید

آقایان باید این موضوع را بدانند که اگر به دنبال جذب کردن یک خانم هستند، ابتدا باید از عادت هایی که خانم ها را عصبانی و ناراحت می کند بپرهیزند.

جالب است بدانید که وقتی این پرسش مطرح می شود که خانم ها از چه آقایانی بیزارند؟ خانم ها لیستی بلند بالا را باز می کنند!

چیزهایی که خانم ها را از آقایان دور می کند ترکیبی از مسائل کوچک و بزرگ است، اما آقایان معتقدند خانم ها تنها با یک نگاه به آن ها جذب می شوند ؛این موضوع فراتر از یک نگاه است.

خانم ها بسیار بر روی مسائل مختلف ریز می شوند، چیزهایی مثل لباس؛ مدل مو؛ رفتارهای آقایان نسبت به دیگران و … بسیار برای خانم ها پراهمیت است و مطمئن باشید که هیچ چیز از چشم خانم ها دور نمی ماند.

ما در این مقاله می خواهیم به سوال  ” زنان از چه مردانی بدشان می آید ”  پاسخ دهیم. لطفاً تا پایان ما را همراهی کنید؛ امید است که این مقاله مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

نکات آزار دهنده ای که خانم ها را فراری می دهد

به دروغ قسم خوردن

خانم ها زمانی که به هر دلیلی ناراحت می شوند؛ به دنبال پیدا کردن راه حل برای مشکل خود می گردند؛ اما با مردی رو به رو می شوند که  به جز قسم خوردن برای باور حرف های آن ها ترفندی دیگر ندارد.

خانم ها به شدت از این موضوع بیزارند و از آقایانی که قسم خوردن را تنها راه برای باور آن ها می دانند دوری می کنند.

همچنین بخوانید :
رابطه با خانواده همسر باید چگونه باشد

مرد های دیکتاتور و سلطه طلب

معمولا خانم ها از زندگی مشترک و همسر خود توقع حمایت و محافظت دارند. آن ها تنها می خواهند که در کنار همسر خود احساس امنیت داشته باشند.

اما اگر همسر آن ها فردی دیکتاتور و سلطنت طلب باشد و به آن ها  مدام دستور بدهد که چه کاری را باید انجام دهند ؛ کجا بروند ؛ چگونه صحبت کنند ، چه لباسی بپوشند متنفرند و مطمئنا از آن رابطه بیزار می شوند. زنان از مردهای کنترلگر می ترسند و به طور ذاتی هر کاری می ‌کند که از این مردها دور شوند.

زنان از چه مردانی بدشان می آید
زنان از مردان دیکتاتور و زورگو بیزار هستند

متعهد نبودن

زنان از چه مردانی بدشان می آید خانم ها همیشه از این موضوع در هراس هستند که زمانی  که با یک مرد ارتباط دارند؛ او به طور کامل به آن ها متعهد نباشد.

بسیار حائز اهمیت است که آقایان این موضوع را درک کنند که وقتی یک رابطه جدی می ‌شود، باید تعهد  آن ها نسبت به یکدیگر دو طرفه باشد و هر دو نفر باید خود را محدود به یکدیگر بدانند. خانم ها از بازیچه شدن بیزارند و مطمئناً با کسی ارتباط برقرار می ‌کنند که به آن ها متعهد باشد.

رمانتیک نبودن

خانم ها تنها عشق واقعی که با ارتباط عاطفی همراه است را از همسر خود توقع دارند. اگر خانمی احساس کنند که مردی که با آن  ها در ارتباط است تنها برای  رابطه جنسی آن ها را می خواهد ؛ سعی می کنند هر چه زودتر خود را از این موضوع و مسئله دور کند.

همچنین بخوانید :
آداب معاشرت را چگونه به کودک مان بیاموزیم

خانم ها در هر مرحله از رابطه که این موضوع را احساس کنند؛ زنگ های خطر برای آن ها به صدا در می آید و پا به فرار می گذارند.

به خود نرسیدن

در پاسخ به سوال ” خانم ها از چه مردانی بدشان می آید ” باید بدانید که معمولا خانم ها از نظر ظاهری بسیار به خود اهمیت می دهند و خواهان این مسئله هستند که مردی در کنار آن ها قرار می ‌گیرد به خود اهمیت دهد و از همه نظر مرتب باشد.

آقایانی که به خود نمی رسند و ظاهری ژولیده دارند؛ بوی عرق می دهند؛ ناخن های آن ها بلند است؛ دهان آن ها بومی دهد ، لباس های چروک می پوشند و … اصلا از نظر خانم ها جذاب نیستند و خانم ها قطعا دورتر می شوند.

یک اصل مهم دیگر در جذب خانم ها تناسب اندام است ! اگر مردی تناسب اندام خود را حفظ کند نشان می دهد که برای خود ارزشی قائل نیست و هیچ انگیزه در زندگی ندارد که این مورد نیز باعث دوری خانم ها از این دسته از آقایان می شود.

قابل پیش‌ بینی نباشید

خانم ها معمولاً از آقایانی که در تمام کارهای خود قابل پیش ‌بینی هستند و سعی نمی کند کار متفاوتی انجام دهند دوری می کنند، خانم ها همیشه می خواهند که  گاهی اوقات سورپرایز شوند و از آقایان توقع دارند که با کارهای جدید آن ها را شگفت زده کنند.

رفیق باز بودن

اولویت قرار دادن دوستان در یک رابطه بیشترین ضربه را به افراد وارد می کنند، اگر بیشتر اوقات را با دوستان خود می گذرانید و حتی ساعتی دو نفره با  خانم را برای خود پیدا نمی کنید؛ باید به  صدای زنگ خطر این رابطه گوش دهید. حتی ممکن است خانمی که با چنین مردی در ارتباط است به زودی او را او ترک کند.

همچنین بخوانید :
چگونه کودکان را بخندانیم

بحث کردن مداوم

در پاسخ به سوال ” خانم ها از چه مردانی بدشان می آید ” باید بدانید که خانم ها تنها توقع  درک شدن از طرف آقایان را دارند و همین طور از آن ها می خواهند که بتوانند درباره هر موضوعی با همسر خود صحبت کنند.

اما زمانی که آقایان این احساس امنیت را به خانم ها ندهند و هر بحث کوچکی را بحثی ادامه دار کنند و آن را به مشاجره تبدیل کنند؛ باعث می شوند که خانم ها از آن ها دور شده و هیچ علاقه دیگر در این بین وجود نداشته باشد. خانم ها از آقایانی که به صورت مداوم حالت تدافعی دارند بیزارند.

زنان از چه مردانی بدشان می آید
زن ها از مردانی که مدام دنبال بحث و مشاجره هستند بدشان می آید

چشم چرانی

یکی از بدترین کارهایی که یک مرد می تواند با همسر خود انجام دهد این است که جلوی چشم او به دیگر خانم ها نگاه های معنی دار داشته باشد. به طور کلی نگاه کردن به خانم ها امری طبیعی برای آقایان است ؛ اما زیاد از حد آن می تواند مشکل ساز باشد.

وابستگی

خانم ها معمولاً جذب آقایان می شوند که اعتماد به نفس بالا و آزادی عمل دارند؛ آقایانی که وابسته هستند حس ناامنی را به خانم ها القا می کنند.

خانم ها دوست دارند که با مردی زندگی کنند که به خود اعتماد دارد و نیازی به گرفتن تاییدیه در زمینه های کاری ؛ دوستی و روابط از دیگران نیست.

از نظر خانم ها و آقایان ویژگی های متفاوتی با یکدیگر دارند؛ این موضوع تنها به رسیدن به بلوغ فکری و عاطفی آقایان دارد.

همچنین بخوانید :
چگونه شخصیت کاریزماتیک داشته باشیم

ما در این مقاله سعی کردیم به سوال ” زنان چه مردانی بدشان می آید ”  پاسخ دهیم و ۱۰ ویژگی برجسته که خانم‌ها را از آقایان دور می کند را برای شما عزیزان بگوییم.

اگر شما هم نظر یا پیشنهادی درباره این موضوع دارید می ‌توانید آن را با ما به سایر کاربران زیر همین مطلب در میان بگذارید. در پایان از شما سپاسگزاریم که ما را همراهی کردید.

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on linkedin
لینکدین
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.