زنان از چه مردانی خوششان می آیند

زنان از چه مردانی خوششان می آید

زنان از چه مردانی خوششان می آیند

زنان از چه مردانی خوششان می آیند
زنان از چه مردانی خوششان می آید

بسیاری از خانم ها برای انتخاب همسر بسیار سخت پسند هستند، آن ها ویژگی های خاصی از مردان را می پسندند و بر اساس این ویژگی ها مرد مورد آینده خود را پیدا می کنند.

آقایان معتقدند که جذب خانم ها کاری دشوار است، اما این نوید را به آقایان می دهیم که این کار زیاد هم پیچیده و سخت نیست.

تنها باید نکات خاصی را رعایت کرد که همیشه برای خانم ها جذاب بوده است. ان ها همواره با خود  فکر می ‌کنند که خانم ها موجوداتی بسیار پیچیده هستند و خوشحال کردن آن ها کاری بسیار دشوار است، این درست نیست خانم ها به سادگی خوشحال می شوند به شرطی که انتظارات و عواطف آن ها در جای خود و به موقع برآورده شود.

اگر آقایان از انتظارات همسر خود اطلاع داشته باشند و مطمئن زندگی مشترک پایداری را تجربه می کنند.

ما در این مقاله می ‌خواهیم به سوال ” زنان از چه مردانی خوششان می آیند ” پاسخ دهیم. اگر شما هم برای یافتن پاسخ این سوال مشتاق هستید به شما توصیه می کنیم که تا پایان ما را همراهی کنید؛ امید است که این مقاله مورد توجه شما دوستان عزیز قرار بگیرد.

ویژگی های مردهای جذاب از نظر خانم ها

خانم ها معمولاً به آقایانی که به او و اطرافیان اعتماد دارند جذب می شوند .

آقایانی که  به جای هدر دادن اوقات؛ برای حل مشکل راه حلی پیدا می کنند و در حالت سکون نمی مانند. هدف آن ها پیش بردن اهداف و حرکت به سمت آینده روشن است.

زنان از چه مردانی خوششان می آیند
مردهایی که در حل کردن مشکلات با تدبیر هستند برای خانم ها جذاب تر از آقایان بهانه گیر هستند

آقایانی که تمایل به تغییر دادن همسرشان ندارند

معمولا خانم ها آقایانی را می پسندند که خانم را هر آن گونه که هست با تمام ویژگی های رفتاری و ظاهری بپذیرند و از تغییر دادن او اجتناب کنند .از نظر خانم ها دوست داشتن آقایان تنها با پذیرفتن تمام و کمال خانم ها با تمام خصوصیات امکان پذیر است؛ بنابراین اگر آقایان می‌ خواهند از نظر خانم ها جذاب به نظر برسند، راه حل آن پذیرفتن خانم ها با تمام وجود است.

آقایان با تمایلات عشق و علاقه عمیق

در اینجا این سوال مطرح می شود که زنان از چه مردانی خوششان می آیند در پاسخ باید این را بدانید آقایانی که خانم ها را به عشق و علاقه بیشتر  و احساسی عمیق همراه با احترام جذابیت راهنمایی می کنند، بسیار جذاب تر از آقایانی هستند که تنها با احساساتی که خود با آن راحت هستند زندگی می کنند. هیچ چیز برای خانم ها آزار دهنده تر از مردی نیست که تنها به احساسات خود فکر می ‌کند.

آقایانی که با اهداف قدرتمند خود زندگی می کنند

آقایانی که بنابر اهداف خود زندگی را پیش می برند و به آن چه که می خواهند با تلاش می رسند بسیار جذاب تر از آقایانی  هستند که در زندگی سرگردان اند و نمی دانند که آینده خود را چگونه  بسازند. خانم ها  به آینده بسیار اهمیت می دهند، اگر مردی را با آینده‌ ای درخشان ببینند؛ مطمئناً به او جذب می ‌شوند.

زنان از چه مردانی خوششان می آیند
مردهایی که با اهداف قدرتمند خود زندگی می کنند برای خانم ها جذاب هستند

هیچ مردی در دنیا نیست که نتواند خانم ها را به خود جذب کند

به طور کلی افرادی که به دنیا می‌آیند ویژگی‌های بسیار متفاوتی با یکدیگر دارند، از نظر ظاهری ؛ فکری و روحی  با دیگر اختلافات فاحشی دارند. ما معتقدیم که هیچ مردی وجود ندارد که نتواند زنی را به خود جذب کند.

در پاسخ به سوال زنان از چه مردانی خوششان می آیند  باید این را بدانید که آقایانی هستند که به واسطه اعتماد به نفس بالایی؛ حس شوخ طبعی؛ رفتار؛  شخصیت و… می تواند خانم ها را به خود جذب کنند.

در حقیقت ظاهر آقایان یکی از خصوصیاتی است که خانم ها به آن توجه می کنند؛ ممکن است خانم ها جذب آقایانی شوند که از نظر ظاهری در رده بالا قرار ندارند، اما رفتار و منش آن ها به گونه ای است که به دل خانم ها می نشیند.

جالب است بدانید که یکی از حقایقی که درباره جذب  خانم ها وجود دارد این است که به مدل نگاه کردن آقایان بسیار توجه می کنند. شاید بعضی از خانم ها وجود داشته باشند که یک پسر خوب و همه چیز تمام بخواهند؛ اما اکثر خانم ها در انتخاب مرد مورد علاقه خود بسیار انعطاف پذیر هستند.

به طور کلی  می ‌توانیم بگوییم که خانم هایی که مردی را برای تمام زندگی خود انتخاب می کنند ؛ ویژگی های یکسانی ندارند و قانون خاصی در این مورد وجود ندارد.

..

به تعداد تمام افرادی که در کره زمین زندگی می کنند سلیقه وجود دارد؛ بنابراین وقتی این سوال مطرح می شود که زنان از چه مردانی خوششان می آیند باید بگویم  که نمی توانیم  قانون خاصی را برای انتخاب مردان از نظر خانم ها بیان کنیم.

به شما توصیه می ‌کنیم که از ویژگی‌ های شخصیتی و رفتاری طبیعی که خانم ها به آن جذب می ‌شوند برای به دست آوردن آن ها استفاده کنید. تنها مهربان بودن چیزی نیست که خانم ها را به خود جذب می ‌کند.

زنان از چه مردانی خوششان می آیند
آقایانی که اعتماد به نفس بالا؛ حس شوخ طبعی؛ رفتار؛  شخصیت بالایی دارند می توانند خانم ها را به خود جذب کنند

برای مثال خانم و آقایی را در نظر بگیرید که تازه با یکدیگر آشنا شده اند و در تعامل هستند. آقا به خانوم قول می ‌دهد که باعث خندیدن و شادی او باشد. این خصوصیت برای خانم ها  بسیار جذاب است.

شوخ طبعی، یکی از ویژگی‌ هایی است که خانم ها بسیار به آن موضوع حساسند، آقایان جدی و عبوس جایی در دل خانم ها ندارند؛ اگر می‌ خواهید جذاب باشید حس شوخ طبعی خود را تقویت کنید.

اگر با یک خانم عصبی برخورد کردید، باید سعی کنید که او را آرام کنید و خنداندن او در این زمان به هیچ عنوان رفتار درستی نیست. این موضوع باعث از بین رفتن احساس خانم نسبت به آقا  می شود و طبیعتاً این خانم به هیچ میلی در آینده به این مرد نخواهد داشت.

..

خانم ها دوست دارند که همیشه احساسات آن ها در نظر گرفته شود و مطابق با آن برخورد مناسب را ببینند.

وقتی این سوال مطرح می شود که زنان از چه مردانی خوششان می آیند باید بگویم که اولین اتفاق جذب شدن است.

گام اول را که بردارید می توانید به ادامه راه امیدوار باشید و مطمئن باشید که به طور طبیعی تمام مراحل طی می شوند؛ بنابراین اگر می خواهید که خانمی را به خود جذب کنید باید احساسی ایجاد کنید که او نیز به شما علاقه مند شود؛ در این صورت است که برد با شماست.

بعد از جذب شدن و علاقه مند شدن او هرگونه رفتار اشتباه جزئی و حتی بزرگ  از طرف شما را نادیده می گیرد؛ عشق قدرتی شگرف دارد.

آقایان  باید بدانند که تا زمانی که عنصری به نام جذابیت جنسی مردان وجود دارد؛ باید به جذاب بودن امیدوار باشند.

یک اصل در جذابیت وجود دارد که  یک خانم‌ باید بتواند که به عنوان  یک مرد واقعی به طرف مقابل خود اعتماد کند و احترام بگذارد. اگر این جذابیت وجود داشته باشد اختلافات جزئی و سطحی حتی بزرگ نیز به چشم آن ها نمی آید.

..

علاقه به سبک های مختلف زندگی ، موسیقی متفاوت، تفریح متفاوت از جمله اختلافات جزئی هستند که چندان در زندگی خانم ها مهم نیستند.

در پاسخ به سوال که زنان از چه مردانی خوششان می آیند  می توانیم مردی را مثال بزنیم که عاشق فوتبال است، اما در مقابل او خانم هیچ تمایلی به فوتبال ندارد. این دو شخص مرحله جذب شدن را گذرانده اند و این اختلاف سلیقه درباره فوتبال نمی تواند عاملی باشد که این دو را از یکدیگر جدا کنند. این موضوع صرفاً اختلاف سلیقه است؛ هیچ وقت نمی توان دو فرد را دقیقاً با  یک نگرش پیدا کرد.

خانم ها به چه آقایانی جذب نمی شوند

خانم ها معمولاً با آقایانی که بیش از حد خوب و مودب ؛ عصبی و خجالتی اند و هدفی در زندگی ندارند؛ آقایانی شخصیت متزلزل ؛ متکبر و خودخواه و یا فاقد ویژگی های مرد آلفا هستند  را نمی پسندند و در ارتباط با آن ها هیچ علاقه ای از خود نشان نمی دهند.

در اینجا این سوال مطرح می ‌شود که زنان از چه مردانی خوششان می آیند  در پاسخ باید بدانید که برای ارتباطی موفق با یک زن باید اعتماد به نفس کافی داشته باشید که در صورت لزوم به خانم ها اطمینان بدهید که شما تیکه گاه امن ان ها هستید و برای مقابله با هر چالشی آماده باشید.

آقایانی که از قدرت عاطفی بالاتری برخوردارند مطمئناً در زندگی موفق تر هستند. بیشتر خانم ها خواهان آقایانی هستند که بتوانند در چالش های زندگی به آن ها اعتماد کنند.

مطمئن باشید که اگر یک زن درباره شما احساس خوبی داشته باشد قطعا به شما علاقه مند می شود  حتی مکالمه با شما یک حس خوب به او  می بخشد.

زنان از چه مردانی خوششان می آیند

خواسته های پایه و اصلی خانم ها از آقایان

مردی متواضع و فروتن

خانم ها معمولا از آقایانی که متکبر، مغرور، حسود و منزوی  کناره‌ گیری می ‌کنند. خانم ها معمولاً آقایان را می پسندند که به تساوی حقوق زن و مرد  معتقد بوده و همین طور متواضع و فروتن باشند.

اعتماد اصل رابطه برای خانم ها

 در پاسخ به سوال زنان از چه مردانی خوششان می آیند باید این موضوع را بدانید که  اعتماد و آزادی  از نظر آن ها بسیار با اهمیت است.

خانم ها معتقدند اگر مردی زنی را دوست داشته باشد؛  باید به طور تمام و کمال به او اعتماد کند و اگر مشکلی برای خانم پیش بیاید به اندازه کافی مطمئن باشد که خواسته و مشکل خود را با همسر خود در میان بگذارد. او باید  در تمام زمینه ها بتواند مرد را امین  و یاور خود ببیند و با او در تمام امور مشورت کند.

رشد و بلوغ عاطفی آقایان

یکی از خصوصیات مهمی که آقایان  در یک رابطه باید داشته باشند ؛ رشد  و بلوغ عاطفی است . این موضوع به خانم ها اطمینان می ‌دهد که بدون هیچ نگرانی هر مسئله ایی را  با همسر خود  در میان بگذارد.

از خصوصیات این آقایان این است که بدون هیچ صحبت و قضاوتی به حرف های او گوش می ‌دهند و احساسات منفی را  به طور کلی دور می‌ کنند.

یکی از رازهای جذب خانم ها مهربانی و محبت است

به طور کلی مردهای محترم؛ مهربان؛ انعطاف پذیر بیشتر خانم ها را به خود جذب می کنند. کارهای کوچکی که آقایان در حق خانم ها انجام می دهند در جذب آن‌ها بسیار مهم است.

دادن کادو های بی دلیل؛ ارسال کارت پستال، پیام ها و ابراز احساسات ناگهانی نسبت به آن ها،  نوشتن جمله عاشقانه بر روی آیینه و دعوت کردن خانم به رستوران  و … نشان دهنده علاقه آقا به خانم است.

زنان از چه مردانی خوششان می آیند
به طور کلی مردهای محترم؛ مهربان؛ انعطاف پذیر بیشتر خانم ها را به خود جذب می کنند

آقایانی که به موقع قدردانی می کنند

در پاسخ به سوال زنان از چه مردانی خوششان می آیند باید این موضوع را بدانید که  از دیگر ویژگی ‌های یک مرد جذاب این است که کارهایی که خانم برای بهبود روابط  و زندگی انجام می ‌دهد را ببیند و قدردانی کند.

خانم ها معمولاً از آقایانی که پرتوقع هستند بیزارند؛ بنابراین  آقایانی که می خواهند خانمی را به خود جذب کنند باید قدر زحمات او را بدانند و از خود گذشتگی های او را بیش از پیش ببینند؛ زیرا این حس به خانم ها به ارزشمند بودن می‌ دهد.

خانم ها تنها می خواهند که همسر باشند

به طور کلی خانم ها دوست دارند که از همسران خود مراقبت کنند؛ اما اگر این مراقبت به یک وظیفه مادر بودن و تبدیل شود باید قید آن رابطه را زد. خانم ها از آقایانی که رفتاری بچه گانه دارند  بیزار می شوند.

مردهایی که مانند یک کودک به مراقبت نیاز دارند اصلا از نظر خانم ها جذابیتی ندارند؛ بنابراین بهتر است تنها به عنوان یک همسر در کنار آن ها قرار بگیرید.

صداقت در رابطه را رعایت کنید

اگر بخواهید به پاسخ سوال زنان از چه مردانی خوششان می‌آیند برسید باید این را بدانید که صداقت در رابطه یکی از مهمترین عوامل جذب و علاقه مند شدن خانم ها است.

اگر آقایی دروغگو و بزدل باشد و با گفتن دروغ سعی در پیش بردن رابطه داشته باشد؛ به هیچ عنوان از نظر خانم ها جذاب نیست و برعکس باعث دور شدن او نیز می شود. در مقابل آقایان صادق و راستگو بیشتر خانم ها را به خود علاقه مند می کنند.

به مسائل جزئی اهمیت دهید

به طور کلی خانم ها جزیی نگر  و در مقابل آقایان کلی نگر هستند. باید این را در نظر داشته باشیم که برای جذب یک خانم باید به جزئیات نیز توجه کنید، زیرا آن ها این خصوصیت را بسیار دوست دارند.

آن ها خواهان دیده شدن کوچک ترین تغییرات هستند؛ بنابراین آقایان باید بیشتر به موضوعات جزیی دقت کنند.

زنان از چه مردانی خوششان می آیند
برای جذب خانم ها به موارد جزنی توجه کنید چون خصوصیات خانم ها جزئی نگر بودن است

خانم ها از تنبلی بیزارند

مطمئن باشید که یک مرد تنبل و غرغرو برای خانم‌های جذابیتی ندارد، آن ها می‌ خواهند که همسر آن ها فعال باشد و در کارهای خانه به آن ها کمک کند.

تنهایی را درک کند و در زمان مناسب به عذرخواهی کند

گاهی اوقات خانم ها نیاز دارند که به تنهایی مشکلات خود را حل کنند؛ خانم ها در این مواقع به همسری نیاز دارند که آن ها را درک کند و اجازه دهد مدت کوتاهی را در آرامش و تنهایی سپری کنند. حتی اگر گاهی اوقات مشکلی پیش می آید که مقصر آن آقا است؛ اشتباه خود را بپذیرد و از همسر خود عذرخواهی کند.

تاریخ های مهم را فراموش نکنند

در پاسخ به سوال زنان از چه مردانی خوششان می آیند باید بگویم که آن ها به مردهای علاقمند می شوند که سالگرد ازدواج و روز تولد و تاریخ های مهم را به یاد داشته باشند؛ بنابراین اگر می خواهید خانم ها به شما جذب شوند، روزهای مهم را به یاد داشته باشید و هدیه کوچک برای آن ها تهیه کنید.

احترام و وفاداری

یکی دیگر از اصل های مهم در جذابیت آقایان؛ احترام و وفاداری است. خانم ها بیشتر جذب آقایانی می شوند که به آن ها احترام  گذاشته و برای آن ها ارزش قائل می ‌شوند.  همین طور آقایان وفادار بسیار قابل اعتماد تر از دیگر آقایان برای خانم ‌ها هستند. خانم ها معمولا  آقایانی می پسندند که ارزش و اعتبار آن ها را خدشه دار نکند.

زنان از چه مردانی خوششان می آید
یکی دیگر از اصل های مهم در جذابیت آقایان؛ احترام و وفاداری است

دست و دلبازی

جالب است بدانید که خانم ها به هیچ عنوان به مرد هایی که خساست یکی از خصوصیات رفتاری آن ها است؛ جذب نمی شوند. زنان از مردان خسیس بسیار بیزارند. ان ها فکر می ‌کنند که دارایی های آقا بیشتر از او ارزش دارند و این موضوع برای زنان بسیار نا خوشایند است. زنان معمولاً برنامه ‌ریزی مالی را می ‌پسندند اما از خساستی که آسایش آن ها را به خطر بیندازد بیزارند.

قوی، خلاق و منظم بودن

خانم ها عاشق نظم هستند و بسیار برنامه ریزی می کنند. آقایانی که منظم هستند مطمئناً راه خوشبختی را یاد گرفتند و در این مسیر گام بر می دارند.

قدرت آقایان یکی  دیگر از مهمترین ویژگی هایی است که خانم ها بسیار آن را مورد ستایش قرار می ‌دهند ؛ قدرت به معنی برتری جسمی برای خانم ها نیست. قدرت به معنای  توانایی روبرو شدن با مشکلات و شرایط زندگی است.

آقایان باید بتوانند که یک پشتوانه و حامی برای خانم‌ها باشند. از دیگر ویژگی های مردان جذاب می توان به خلاق بودن آن ها اشاره کرد؛ خانم ها همیشه دوست دارند که همسری داشته باشند که خلاقیت هایی به خرج دهد و کارهای جدید را تجربه کند.

نکات بسیاری درباره جذابیت آقایان  وجود دارد. ما در این مقاله سعی کردیم به سوال زنان از چه مردانی خوششان می آیند پاسخ بگوییم. اگر شما هم نظری درباره این موضوع دارید می توانید آن را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید و زیر همین پست برای ما کامنت کنید. در پایان از شما سپاسگزاریم که ما را همراهی کردید.

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on linkedin
لینکدین
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.