کدام مردها بیشتر خیانت می کنند

کدام مردها بیشتر خیانت می کنند

کدام مردها بیشتر خیانت می کنند

کدام مردها بیشتر خیانت می کنند
کدام مردها بیشتر خیانت می کنند

یکی از دغدغه های فکری خانم ها همیشه در طی سالیان اخیر این بوده است که کدام مردها بیشتر خیانت می کنند ، بررسی این مسئله ابعاد  و بحث های مختلفی را شامل می شود؛ ما  در این مقاله می‌خواهیم خصوصیات کلیه ی مرد هایی که بیشتر در جامعه مرتکب خیانت می شوند  را به شما بگوییم لطفاً با ما همراه باشید.

خصوصیات مردهایی که بیشتر خیانت می کنند

مردهای بی صبر

بایستی قبل از هر چیزی به این نکته توجه کنید که آیا مردی را که با او زندگی می کنید یا می خواهید در آینده انتخابش کنید، خصوصیت صبور بودن را دارد یا نه؛  اگر فردی وفادار نیست  می‌توانید با توجه به عوامل تاثیرگذار جامعه بگویید که او احتمالا در آینده به شما وفادار نخواهد بود  زیرا مشکلات زندگی انسان های صبوری را می طلبد.

اگر مردی طاقت مشکلات زندگی و شرایط نا مطلوب  را نداشته باشد، قطعاً صبوری پیشه نمی‌ کند و این گونه مسئله های سخت زندگی  را رها می‌ کند؛ شاید حتی در زندگی مشترک با شما به خاطر مشکلات از خود شما نیز بگذرد.

مردهای آزادی طلب

طبیعت انسان به گونه ای است که آزادی خواه است،  نیاز به آزادی بخصوص در مردها بیشتر می باشد دقیقا همانند نیازهایی همچون به تفریح کردن، محترم شمردن حریم شخصی از سمت دیگران  و دیگر نیازها.

اما به این نکته نیز باید توجه کرد که آزادی بیش از حد و خارج از هیچ محدودیت هم برای افراد مناسب نیست.

مردهایی که آزادی خارج از عرف و بیش از اندازه می خواهند احتمال خیانت کردنشان زیادتر است

به طور کلی بایستی مردها پایبند به زن و زندگی خودشان باشند، در صورتی که مردی تمایل به پاسخ دادن به سوالاتی مثل کجا می رود، چه می کند  و چه کارهایی را انجام می دهد را به هیچ عنوانی ندارد، یکی دیگر از نشانه هایی است که احتمال دارد آن مرد در آینده خیانت کند.

همچنین بخوانید :
سن مناسب برای ازدواج

مردان غیر مطمئن

ممکن است این سوال در ذهنتان شکل گرفته باشد که کدام مردها بیشتر خیانت می کنند باید به شما بگوییم که افرادی که از ازدواج خود مطمئن نیستند و ازدواج اصولی و درستی انجام نداده اند و در انتخاب همسر خودشان شک دارند، می توان این احتمال  را داد که در آینده مرتکب بی وفایی به همسر و زندگی خودشان شوند.

مرد های ریسک پذیر

یکی دیگر از عوامل خیانت در مردها می تواند ریسک پذیری بیش از حد آن ها باشد، افرادی که معمولا ریسک پذیرند خطر هر چیزی را به جان خودشان می خرند و تمام حساب و کتاب های خودشان را از قبل محاسبه می کنند.

این نوع مردها اگر هم مرتکب خیانتی شوند از قبل به پاسخ دادن به همسر خود فکر می کنند  و ارزیابی می کنند که چه چیزهایی را ممکن است از دست بدهند.

به نوعی می توان گفت که ارزش زندگی و همسر خودشان را می سنجند؛ یکی دیگر از عوامل پایداری زوجین در کنار یک دیگر وابستگی بین آن هاست.

منظور ما در این جا از وابستگی شکل مثبت آن است نه منفی، اگر مردی در زندگی چیزی برای از دست دادن نداشته باشد و چیزی برایش اهمیت  و تفاوت چندانی نداشته باشد ممکن است دست به خیانت بزند.

مردانی که ریسک پذیری خیلی بالایی دارند احتمال خیانت کردنشان به همسرشان بیشتر از افراد دیگر است

مردان بی تربیت

کدام مردها بیشتر خیانت می کنند در پاسخ به این سوال باید بگویم که یکی از ویژگی های مرد هایی که مستعد خیانت به همسر و زندگی خودشان هستند، تربیت خانوادگی آن هاست.

اگر مردی به قوانین خانواده و جامعه پایبند باشد کمتر احتمال خیانت آن  وجود دارد؛ افرادی که در تربیت آن ها کوتاهی شده است بیشتر مستعد خیانت هستند، این دسته از افراد معمولاً تنوع طلب هم هستند و روحیه ای هیجان خواه و جستجوگر نیز دارند.

همچنین بخوانید :
مدیریت مالی خانواده

مرد های جستجوگر

مهم ترین مسئله‌ای که باید در وفاداری مردان آن را بسنجید میزان جستجوگری آن هاست، بسیاری از مردها به دلیل کنجکاوی زیاد دست به خیانت می زنند.

این نوع از مردها معمولاً به دنبال کشف چیزهای جدیدی هستند و مسائل تکراری  و قدیمی را دوست ندارند؛ همچنین این افراد معمولاً ثبات اخلاقی نیز ندارند و دائما تغییر می کنند به عبارتی دیگر ثبات و پایداری شخصیتی بسیار مهم است.

کدام مردها بیشتر خیانت می کنند
مردانی که چشم چرانی زیادی دارند هم احتمال خیانت کردن بسیار بالایی دارند

مردهای در کانون توجه

میزان جذابیت مرد ها در جامعه می تواند یکی دیگر از پاسخ‌ های سوال کدام مردها بیشتر خیانت می کنند باشد، یا این مورد که مردها چه جایگاه اجتماعی مهمی در جامعه دارا هستند.

معمولا مردهای با جایگاه اجتماعی بالا بیشتر در کانون توجه قرار دارند و قطعاً هم بیشتر مستعد به خیانت کردن هستند؛ اما در این مورد باید به موضوع عزت نفس مرد نیز توجه ویژه ای داشت، اگر مردی عزت نفس داشته باشد هرگز دست به خیانت نمی زند هر چند که جایگاه ویژه ای داشته باشد.

مرد هایی با سبک زندگی غیر با ثبات

یکی دیگر از عوامل به وجود آمدن خیانت در مردها تغییر مداوم سبک زندگی آن ها است، بایستی بررسی شود که هر مردی سبک زندگی ای را که برای خودش انتخاب کرده است.

البته بایستی بگوییم که این موضوع به عوامل دیگری نیز بستگی دارد، شرایط هر فردی با فردی دیگر کاملا متفاوت است.

قبل از قضاوت سریع  بهتر است خودتان را در جایگاه او قرار دهید و بعد  درباره هر موضوعی تصمیم گیری کنید؛ یکی دیگر از مسائلی که باید به آن توجه کنید این است که چه مقدار این مرد پایبند به اصول زندگی و تفریح کردن است.

همچنین بخوانید :
برای دوست داشتن خود چه باید کرد؟

اگر مردی اهل کار باشد قطعا پایبند به خانواده نیز خواهد بود؛ مردان کاری معمولاً قابل اعتماد تر از بقیه ی مردان هستند؛ زیرا این مردان بیشتر اوقات مشغول کار خود هستند.

اما مردهایی که معمولاً ریسک کردن را به هر چیزی ترجیح می‌ دهند به مرور زمان ثابت شده است که بیشتر مستعد به خیانت کردن به زن و زندگی خودشان هستند.

کدام مردها بیشتر خیانت می کنند
مردهایی که ثبات شخصیتی پایینی دارند هم امکان خیانت کردنشان زیاد است

مردان محو دیگران

ممکن است این سوال در ذهن شما هم به وجود آمده باشد که کدام مردها بیشتر خیانت می کنند باید به شما بگوییم که وقتی که در رستوران یا کافی شاپ می ‌نشینید به این نکته توجه کنید که چقدر مردتان با شما ارتباط  چشمی دارد.

آیا مرد شما مستقیم به چشمان شما نگاه می کند یا به اطراف  و پشت سر خودش می نگرد، همچنین در هر جمع دیگری می‌توانید او را زیر نظر بگیرید تا ببینید که تمام حواسش جمع شماست یا بیشتر توجهش به دیگران و به اطرافش است.

مردهایی با پدر خیانت کار

عوامل ژنتیکی در بحث خیانت بسیار تاثیرگذار می باشند، یکی از ویژگی های افرادی که خیانت می کنند ممکن است در ژن های آن ها نهفته باشد.

اگر مرد دارای پدری خیانت کار است می توانید حتماً  این احتمال را بدهید که فرزند او نیز همین کار را تکرار کند و راه پدرش  را ادامه دهد؛ معمولاً این دسته از افراد عزت نفس پایینی دارند و نه نمی توانند بگویند؛ همچنین این نوع مردان محکم هم نیستند، این افراد ممکن است اگر در شرایط ویژه ای قرار بگیرند  به راحتی مرتکب خیانت شوند.

همچنین بخوانید :
چگونه کمتر غذا بخوریم
مردانی که پدران خیانت کاری داشته اند هم احتمال خیانت کردنشان زیاد است

مردهایی که توانایی نه گفتن ندارند

معمولاً مردهایی که عزت نفس پایینی دارند و توانایی نه گفتن ندارند و به نوعی می‌ توان گفت برای شخصیت خودشان ارزشی قائل نیستند بیشتر مستعد بقه خیانت کردن به همسر خود هستند.

اگر مردی برای خودش ارزش قائل باشد اگر شرایط خیانت هم برای او فراهم باشد هرگز به خاطر ارزشی که برای خودش قائل است دست به خیانت نمی زند، زیرا این مرد برای ارزش های انسانی و چارچوب های زندگی اش ارزش زیادی قائل است.

مردهای خوشتیپ

باید به این نکته توجه کنید که هر مردی چقدر به تیپ خودش اهمیت می دهید، اگر به دنبال جلب توجه دیگران است، اگر به دنبال جلب نظر دیگران باشد بهتر است بسیار هوشیار باشید.

اگر بیش از اندازه به دنبال تیپ زدن و تغییرات ظاهری اش است این توصیه را به گوش بسپارید که حتماً او را زیر نظر بگیرید و رفتارهایش را تحلیل کنید؛ گاهی اوقات توجهات دیگران به حدی برای آن ها مهم می‌شود که ممکن است از خواسته‌ های خودشان به خاطر افکار دیگران نیز بگذرند.

کدام مردها بیشتر خیانت می کنند
مردان خوش تیپ و در کانون توجه زنان و دختران امکان خیانت در آن ها زیاد است

مردهایی پایین تر از سطح زندگی همسرشان

گاهی خانم ها نسبت به آقایان خودشان برتری هایی مانند برتری های اجتماعی، مالی، و یا حتی ظاهری دارند؛ این مسئله ممکن است مردها را به حسادت کردن وا دارد و کمبودهایی در آن ها ایجاد کند که برای رفع این کمبود های خودشان دست به خیانت زدن بزنند تا قدرت خودشان را این گونه به اثبات رسانده باشند.

مردهای بدون اعتقادات

حتماً به این نکته توجه داشته باشید که مرد شما به قول هایی که به شما می دهد عمل می‌کند و به حرف‌های خودش پایبند است یا نه یا قول ها و حرف هایش  را فراموش می کند.

همچنین بخوانید :
ویژگی دوست واقعی

مرد شما بایستی برای خودش یک سری اصول اخلاقی را در جامعه مشخص کرده باشد و خط قرمز های شما و خودش  را محترم بداند.

کدام مردها بیشتر خیانت می کنند
مردانی که هیچ اعتقادی به اصول دینی و حد و مرزهای اخلاقی ندارند هم در معرض خیانت بیشتری هستند

او برای انجام کارهایش مسئولیت پذیر باشد افرادی که به اصول اخلاقی پایبند هستند معمولاً کمتر به خودشان اجازه ی خیانت کردن می دهند؛ آقایان زیادی ممکن است از اعتقادات خودشان حرف بزنند اما تعداد کمی از آن ها ممکن است که عمل می‌کنند و به آن ها پایبند باشند.

مرد های شوخ و شنگ

گاهی اوقات آقایانی به صورت شوخی از خیانت کردن حرف می زنند تا این کار را عادی نشان دهند؛ این دسته از مرد ها معمولا به دنبال این هستند که از حساسیت همسرشان نسبت به این موضوع کم کنند  و یا این موضوع را کم اهمیت جلوه دهند که اگر مرتکب چنین کاری هم  شدند همسرشان آمادگی آن را داشته باشد.

مرد های آسیب پذیر

گاهی اوقات بعضی از مردها رفتار های پر خطر فراوانی  را تجربه می کنند که این ویژگی را می توان بر حسب ژنتیک آن ها هم دانست؛ یکی از رفتار های پرخطر می تواند خیانت کردن به همسر باشد این احساس ممکن است با خصوصیت اجتناب از آسیب پایینی هم همراه شود؛ این موضوع هم می تواند یکی از پاسخ ها برای سوال کدام مردها بیشتر خیانت می کنند باشد.

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
همچنین بخوانید :
چگونه به خود باوری برسیم
Share on linkedin
لینکدین
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.