خانم ها کدام تیپ مردان را می پسندند

خانم ها کدام تیپ مردان را می پسندند

خانم ها کدام تیپ مردان را می پسندند
خانم ها کدام تیپ مردان را می پسندند

تیپ شخصیتی مورد پسند خانم ها

معمولا افراد فکر می کنند که خانم ها در انتخاب مردان بیشتر به فکر ثروت و شهرت او هستند، البته باید بگوییم که این دو عامل یکی از مهم ترین دلایل انتخاب مردها می باشد اما کافی نیست؛  زن ها بیشتر جذب سخاوتمندی و مهربان بودن مرد می شوند، اگر مردی دست و دل باز باشد خانم ها بیشتر روی زندگی کردن با او حساب باز می کنند.

تاثیرات سخاوتمندی مردان بر روی زنان طبق تحقیقات

موضوع دست و دل بازی باعث می شود مردان مهربان تر و مسئولیت پذیرتر نیز به نظر برسند؛ بر اساس تحقیقاتی که روی ۱۷۵۰ زن انجام شد یک سری پرسش نامه و آزمایش روی آن ها انجام شد که مشخص کند خانم ها کدام تیپ مردان را می پسندند نتیجه ی این تحقیقات چیزی به جز سخاوت مندی مردها نبود.

خانم ها کدام تیپ مردان را می پسندند
طبق تحقیقات سخاوتمندی مردان باعث مهربان تر دیده شدن و مسئولیت پذیر بودن در دید زنان می شود

خانم ها معمولاً مردهای سخاوت مند را به هر مرد دیگری با هر ویژگی ای ترجیح می دهند، این امر به صورت ناخودآگاه اتفاق می افتد؛ خانم ها مردهای سخاوت مند را گزینه ی مناسبی برای ازدواج می دانند؛ سخاوت مندی مرد باعث می شود که زنان ویژگی های منفی مردان را دیگر فراموش کنند و آن ها را نادیده بگیرند.

نشان دادن حمایت معنوی و مادی

طبق نتایج همین تحقیقات  و مصاحبه با خانم های شرکت کننده  در آن که انجام گرفت با این سوال که خانم ها کدام تیپ مردان را می پسندند تنها جواب این زنان مردهای سخاوت مند بود؛ زیرا سخاوت مندی باعث می شود آن ها تعهد و حمایت معنوی و مادی خود را نسبت به زن  و زندگی خودشان نشان می دهند.

همچنین بخوانید :
تعبیر خواب کبوتر حضرت یوسف
طبق تحقیقات سخاوتمندی مردان باعث می شود حس حمایت معنوی و مادی خودشان را بتوانند به خانواده ی خود بیشتر نشان دهند

خانم ها مردانی که خصوصیت سخاوتمندی در وجودشان نیست را لایق زندگی نمی دانند و عقیده دارند که مردهای خسیس زندگی را به کام خانواده ی خود تلخ می کنند و اشتباهی محض است که با آن ها ازدواج کنند.

از شما بابت خواندن این مطلب ممنونیم اگر شما هم نظری درباره ی پسندیدن تیپ شخصیتی آقایان توسط خانم ها دارید نظرات خود را برای ما در زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on linkedin
لینکدین

همچنین ببینید

تعبیر خواب حاملگی از نظر حضرت یوسف

تعبیر خواب حاملگی از نظر حضرت یوسف

خواب یکی از نشانه ‌های بزرگ پروردگار برای انسان است، همان طور که می دانید خوابیدن برابر با مردن است و این دو با یکدیگر شباهت های بسیاری دارند. وقتی که انسانی به خواب می رود، روح از بدنش جدا می شود، همان طور که وقتی کسی می میرد رو ح از جسم او جدا می شود و به آسمان می رود ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.