چرا دخترها تنها می مانند؟

چرا دخترها تنها می مانند؟

چرا دخترها تنها می مانند؟

چرا دخترها تنها می مانند؟
چرا دخترها تنها می مانند

گاهی اوقات در اطراف خودتان خانم ‌هایی را می بینید که نمی توانند شریکی را برای زندگی خودشان انتخاب کنند و یا حتی مردهایی را در کنار خودشان نگه دارند، اما مشکل کجاست؟

این خانم ها چه کاری انجام می دهند که آقایان از آن ها دوری می کنند؟ چرا دخترها تنها می مانند؟ باید توجه داشته باشید که این مشکل، هفت علت دارد که اگر خانم ها به آن بیشتر توجه کنند می ‌توانند مرد مورد علاقه ی خودشان  را برای همیشه  کنار خود حفظ کنند.

دلایلی که می ‌خواهیم آن ها را بررسی کنیم روش های بیولوژیکی هستند که می توانیم بگوییم جنسیت های مختلف از لحاظ تمایلات رفتاری چگونه متمایز می شوند؛ برای بررسی این هفت علت لطفاً تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

7 علت تنها ماندن بعضی از خانم ها

تاثیر مخرب افکار ناامیدانه

به طور کلی می توان گفت انسان ها شکارچی و گردآورنده هستند، به همین دلیل است که بیشتر انسان ها چیزهایی که سخت به دست شان می آید  را علاقه دارند.

برای مثال اگر زندگی انسان های اولیه را مورد بررسی قرار دهیم، به سادگی می‌ توانیم بفهمیم که نیازهای اساسی آن ها غذا و وسایل مورد نیاز خانه سازی بوده است و برای رسیدن به آن ها سخت تلاش می کرده اند.

امروزه این مسئله به گونه ای دیگر در بین مردم رایج شده است که هر چیزی که سخت تر به دست بیاید، ارزش آن بیشتر است.

در مقابل هر چیزی که به راحتی به دست بیاید حتماً ارزش کمتری دارد، به طور ذاتی انسان ها فقط برای به دست آوردن تلاش می کنند؛ خانم ها باید همانند طعمه ای  دور از دسترس آقایان قرار بگیرند.

همچنین بخوانید :
خصوصیات یک زن ایده آل از نظر مردان
مردها خانم هایی که سخت تر به دست می آیند را بیشتر می پسندند

مردها به  صورتی ذاتی به خانم ها بی اعتماد هستند  زیرا فرهنگ ما ، خانم ها را غیر قابل اعتماد به تصویر آن ها کشانده است.

گاهی اوقات خانم ها هم  در باره ی شخصیتی که دارند و یا کارهایی که برای به دست آوردن مرد زندگی شان انجام می دهند، دروغ می گویند.

این کار تنها آن ها را از چشم مرد مورد علاقه شان می اندازد و هیچ سود و منفعتی برای آن ها ندارد، این کار فقط برای مدتی کوتاه دلسوزی آن ها را بر می‌انگیزاند.

اما وقتی که مردها بفهمند تمام این کارهای شما از روی دروغ و ریاکاری است، به شدت از شما بیزار می شوند و از شما دوری می کنند و تمام احترامتان را این گونه در مقابل او از بین خواهید برد.

از مردها در مورد جدی بودن رابطه شان با خودتان سوال نپرسید

از مردها نخواهید که رابطه شما را شرح دهند

چرا دخترها تنها می مانند؟ برای یک رابطه ی پایدار باید به این نکته توجه کرد که به هیچ وجه از آقایان نخواهید که رابطه ی با  شما را شرح دهند، این کار بسیار برایشان آزار دهنده است و مانند علامت هشداری برای آن ها عمل می ‌کند.

اگر از آقایان بپرسید که در رابطه با شما جدی هستند یا خیر، مطمئن باشید که پاسخی منفی دریافت خواهید کرد.

مردها از شخصیت وابسته بیزارند!

به طور کلی تمام انسان ها از صمیمیت بیش از حد می ترسند،  وقتی که فردی در زندگی آن ها قدم می گذارد و رابطه اش فراتر از دوستی معمولی با ما می شود مغز انسان به صورتی ناخودآگاه آن فرد را پس می زند.

همچنین بخوانید :
زن سرپرست خانوار کیست؟

چسبیدن زیادی برای انسان ها بسیار آزاردهنده است، این موضوع مخصوصاً  برای آقایان هیچ  جذابیتی ندارد؛ چون با این کار حس می کنند که آزادی آن ها مختل شده است پس سعی کنید که به میزان اندازه در دسترس باشید.

اجازه دهید مرد بودن داشته باشد

مردها همیشه انتظار دارند که حامیانی برای خانم ها باشند، از دوران قدیم تا الان آن ها از زنان محافظت می کرده اند؛ مردان بسیاری نمی توانند از خانم های خودشان محافظت کنند اما به این احتیاج دارند که خانم شان، به چشم مردی قوی به آن ها  نگاه کند.

به عقیده ی فمنیست ها تا زمانی که زنی آزادی عمل کاملی نداشته باشد، مرد هم نمی تواند آزاد باشد؛ بیشتر مردها از نظر منطقی تغییرات نقش هایشان  را درک می کنند.

منطق مسئله ای بیرونی است در حالی که احساسات در مغز شکل می گیرد، به نوعی مردها به خانم هایی که به آن ها احساس بزرگ بودن نمی دهند اعلام جنگ می کنند؛  زیرا این دسته از خانم ها شخصیت مقتدر مردها را زیر سوال می برند.

چرا دخترها تنها می مانند؟
به شوهرتان احساس مرد بودن و قدرتمند بودن بدهید

به هیچ عنوان از مرد دیگری تعریف نکنید

یکی از اشتباهات رایجی که خانم ها در رابطه شان مرتکب می شوند، این است که به طور مداوم از مردهای دیگر تعریف می کنند؛  به اصطلاح با این کار مردهای خودشان راهنمایی کنند و به او رفتاری مناسب را نشان می دهند.

این اقدام رابطه ی آن ها را به کل خراب می کند، خانم ها به غیر از همسرشان به هیچ عنوان نباید به مرد دیگری فکر کنند.

همچنین بخوانید :
دلایل رابطه زنان متاهل با پسران و مردان متاهل

درباره ی ظاهر خود از او سوال نکنید

چرا دخترها تنها می مانند؟ یکی از دلایل تنها ماندن دختر ها عدم داشتن اعتماد به نفس در آن ها است، خانم ها معمولاً درباره ی ظاهرشان اطمینان  و درباره ی  آن از همسرشان پرسش می کنند.

هر خانمی که این سوال را از همسرش  بپرسد یعنی اعتماد به نفسی پایین دارد، با پرسیدن این سوال شک نکنید که پاسخی را که می خواهید از اون نمی گیرید.

این سوال جزو همان دسته از سوال هایی است که به هیچ عنوان نباید از مردها بپرسید، اگر نمی‌ خواهید پاسخی غیر صادقانه بشنوید هیچ دلیلی هم ندارد که درباره ی  ظاهرتان از او سوالی بپرسید.

چرا دخترها تنها می مانند؟
یکی از دلایل تنهایی خانم اعتماد به نفس پایین و سوال پرسیدن در مورد اندام خودشان از آقایان است

از در آغوش گرفتن زیاد و پرچانگی دوری کنید

حرف زدن در خانم ها باعث ترشح هورمون اکسی توسین می شود، این هورمون بیشتر در بدن خانم ها تولید می شود؛ بر خلاف خانم ها، بغل کردن آقایان باعث مضطرب شدن آقایان می شود.

در چنین مواقعی بیشتر صحبت های آقایان یک کلمه ‌ای خواهد بود، اگر بیشتر صحبت کنند مطمئن باشید از روی اجبار است.

به شما توصیه می کنیم که به هیچ عنوان مردها را وادار به صحبت کردن نکنید، زیرا با این کار از چشمانش می افتید و همین طور به صورت ناخودآگاه از شما دوری می کند.

بایستی این را بدانید که زنان و مردان امروزی، زنان و مردان سالیان پیش نیستند؛ چالش هایی که در دنیای امروزی به وجود آمده است، افراد را به خاطر تعاملات  بیشتر دچار تغییر و تحولات مختلف می کند.

همچنین بخوانید :
عوارض زایمان طبیعی

وقتی خانم ها و آقایان به آزادی یکسانی نرسند، هیچ کسی آزاد نیست؛ انسان ها همیشه دچار تغییرات مختلفی می شوند، اما خانم ها باید این نکته را نیز بدانند که نکاتی را در ارتباطشان با آقایان رعایت کنند که تنها نمانند.

ما در این مقاله نکاتی را  درباره ی علت تنهایی خانم ها بررسی کردیم، اگر شما هم نظرات  و پیشنهاداتی  در رابطه ی با این سوال که چرا دخترها تنها می مانند؟  دارید می توانید آن را با ما در به اشتراک بگذارید و زیر همین مطلب برای ما کامنت کنید، از شما سپاسگزاریم که ما را همراهی کردید.

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on linkedin
لینکدین
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.