چرا مردها از خرید رفتن با زنان بیزارند؟!

چرا مردها از خرید رفتن با زنان بیزارند؟!

چرا مردها از خرید رفتن با زنان بیزارند؟!

چرا مردها از خرید رفتن با زنان بیزارند؟!
چرا مردها از خرید رفتن با زنان بیزارند

شاید شما هم به این نکته توجه کرده باشید که زوج های زیادی برای خرید کردن همراه همدیگر به مرکز خرید نمی روند اغلب خانم ها به تنهایی به مراکز خر ید می روند ؛پژوهشگران در زمینه ی روابط زوجین هم به این نقطه نظر رسیده اند که دنیای زنان با مردان در خرید کردن بسیار متفاوت است و حتی این تفاوت ها گاهی باعث اختلاف نظرهایی می شود. 

زنان ممکن است گاهی از واژه هایی مثل دل مرده ، خسیس و یا بی حوصله برای همسران خود استفاده کنند اما آن ها نمی دانند که این موضوع به خاطر تفاوت زیاد آن ها با دنیای زنان است؛  اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که می خواهید همسرتان در خرید کردن همراه شما باشد باید تفاوت‌هایی که بین شما و همسرتان وجود دارد را بشناسید؛  با اشاره به این موضوع احتمالاً همین ابتدا فهمیده باشید که چرا مردها از خرید رفتن با زنان بیزارند؟!

برای مردها خرید رفتن تفریح نیست،وظیفه است

گاهی خانم ها برای کم کردن فشار های زندگی خود به خرید کردن پناه می برند خرید کردن به خانم ها کمک می کند استرس هایی را که در طول روز تجربه کرده اند را در پاساژها به جا بگذارند و خودشان را آرام کنند و دوباره انرژی مجددی برای ادامه زندگی بگیرند. 

اوقاتی را که تعطیل هستید و نمی خواهید در منزل بمانید اولین فکری که به ذهن شما ممکن است بیاید این است که به مراکز خرید مراجعه کنید،  معمولاً خرید کردن برای خانم‌ها یک تفریح است اما این را نیز در نظر بگیرید که همسران شما با دید دیگری به این موضوع نگاه می کنند و گاهی این تفاوت آن ها را آزرده می کند. 

همچنین بخوانید :
نکات مهم زیبایی دست ها
گاهی خانم ها برای کم کردن فشار های زندگی خود به خرید کردن پناه می برند

مردها معمولاً دوست دارند اوقات فراغت خود را در کنار خانواده و دوستان به تفریح کردن بگذرانند؛ دیدگاه آن ها درباره ی خرید کردن انجام وظیفه و رفع نیاز است بهتر است برای یک بار هم که شده از همسر خود بپرسید که دوست دارد روزهای پایانی آخر هفته را به چه صورت بگذراند؛ احتمالاً شما نیز با این پاسخ ها روبرو می شوید که دوست دارد فوتبال بازی کند یا فیلم ببیند یا حتی بخوابد. 

اما اگر همین سوال را از یک خانم بپرسید متوجه خواهید شد که خرید کردن جزو اولویت های آن ها می باشد؛  حتی در مسافرت هم آقایان بیشتر تمایل به گردش در مکان‌های تفریحی دارند اما خانم ها معمولاً زمان بیشتری را برای خرید کردن اختصاص می‌دهند و همین علت باعث اختلاف نظر  آن ها می شود .

مردها کمتر از زنان خرج نمی کنند

آقایان بر این باورند که خانم‌ها نسبت به آقایان ولخرج تر هستند، اما باید بگوییم که این موضوع درست نیست؛ آقایان نیز به اندازه ی زنان خرج می کنند اما نوع خرج کردنشان متفاوت است آقایان در خرید کردن صبورتر هستند و ترجیح می دهند به اندازه کافی پس‌انداز کرده و یک کالای گران قیمت خود را تهیه کنند در حالی که خانم ها ممکن است مدام در حال خرید کردن باشند. 

به تجربه ثابت شده است که آقایان هم پا به پای خانم ها پول خرج می کنند طبق این مطلب  که عرض کردیم یکی از پاسخ های سوال چرا مردها از خرید رفتن با زنان بیزارند؟!  همین مسئله باشد؛  خانم ها مدت زیادی را در بازار ها می گذرانند اما آقایان شاید آخر هر ماه را برای خرید انتخاب کنند تا آن چه را که احتیاج دارند خریداری کنند.

همچنین بخوانید :
چگونه افسردگی پس از زایمان را درمان کنیم ؟

مردها به برچسب قیمت نگاه می کنند

شاید دلیل دیگری که مردها از خرید رفتن با خانم ها بیزارند این باشد که زمانی که با شما برای خرید به  بازار مراجعه کرده‌اند به خاطر خصوصیاتی که برایشان مهم بوده اند اظهار نظر کرده باشند ولی شما به او برچسب خساست زده باشید؛ حتی شاید در مراکز خرید با او قهر هم کرده باشید.

چرا مردها از خرید رفتن با زنان بیزارند؟!
شاید دلیل بیزاری مردان از خرید کردن با خانم ها ، برچسب خسیس بودن زدن شما به آن ها باشد

اگر همسر شما بلافاصله به فاکتور خرید نگاه می کند به او حق بدهید و به خسیس بودن او را متهم نکنید، خانم ها بر خلاف آقایان  تنها به زیبایی و تناسب آن لباس فکر می کنند اما آقایان قبل از این که ظاهر لباس را در نظر بگیرند قیمت آن برایشان مهم تر می باشد؛ آقایان به این موضوع که می توانند آن را خریداری کنند یا نه فکر می کنند و یا این که این لباس جزو احتیاجات ضروری شماست یا خیر؟! می اندیشند؛ اما آقایان خودشان می‌توانند از قبل برای خرید یک کالای گران‌ قیمت پس انداز جمع کنند و چند ماهی مقدمات خرید یک وسیله را فراهم کنند.

مردها برای خرید های کوچک وقت زیادی نمی گذارند

یکی دیگر از دلایلی که چرا مردها از خرید رفتن با خانم ها بیزارند؟! این است که خانم ها وقت زیادی  را برای خرید  احتیاجات جزئی مصرف می‌کنند اما آقایان این موضوع را دوست ندارند؛  مردها به خرید به عنوان تهیه ی یک کالای ضروری نگاه می‌کنند و برای چیزهای کوچک دوست ندارند وقت گران بهای خود را صرف کنند. 

شاید فقط تعداد کمی از آقایان حاضر باشند فقط برای گشت و گذار مغازه ها به مراکز خرید مراجعه کنند، در عین حال خانم‌ها حتی برای خرید چیز های بسیار کوچک نیز علاقه دارند به مراکز خرید بروند و  وقت خود را برای خرید کردن بگذرانند و به این کار عشق هم می ورزند؛ اما آقایان معمولاً نیاز های کوچک شان را روی هم جمع می کنند و یک باره برای خریدن همه ی آن ها وقت می گذارند.

همچنین بخوانید :
راهنمای ریمل مژه
چرا مردها از خرید رفتن با زنان بیزارند؟!
مردها برای خرید های کوچک وقت زیادی نمی گذارند و خرید های یک باره و کلی انجام می دهند

مردها برای خرید کردن غرورشان را نمی شکنند

از نظر فکری آقایان با خانم ها متفاوت اند به طوری که خانم ها به اندازه ی نیازشان خرید می کنند اما آقایان همیشه بیش از آن چیزی که نیاز دارند را خریداری می کنند؛  این یکی از تفاوت های خانم ها و آقایان است و این موضوع نیز به سوال چرا مردها از خرید رفتن با زنان بیزارند؟! پاسخ می دهد. 

اگر شما به طور مثال گوجه فرنگی احتیاج داشته باشید و به همسر خود بگویید که ۵ عدد گوجه فرنگی احتیاج دارم،  به ندرت اتفاق می‌افتد که همسر شما به حرف‌های شما گوش کند آقایان در این امور به احتیاج شما توجه نمی‌کنند و به فکر غرور شان هستند؛  به طوری که اگر کم خرید کنند یا چانه بزنند فکر می کنند ممکن است به چشم فروشنده بی پول به نظر برسند؛  در مقابل خانم ها در برابر کوچک ترین مسئله‌ای در خریدشان دقت می کنند و هیچ اهمیتی به احساسات مغازه دار نمی دهند.

مردها به تنهایی به خرید می روند

خانم‌ها معمولاً برای خرید کردن دوست دارند همراه داشته باشند و معمولاً با دوستان خود به خرید می روند زیرا به خرید به عنوان یک سرگرمی و تفریح نگاه می کنند؛ همین طور برای یک خرید مناسب از چندین نفر نظرخواهی می کنند اما در مقابل آقایان دوست دارند به تنهایی و بدون مشکل به خرید لوازم مورد نیاز خود بروند آن‌ها دوست دارند اولین چیزی که چشمشان را گرفت خریداری کنند دیگر به دنبال بهتر از آن نیستند. 

همچنین بخوانید :
دختران چقدر شبیه مادرشان هستند

آقایان برخلاف  خانم ها خرید گروهی را دوست ندارند به همین دلیل است که آقایان هر چیزی که آن ها را گیج کند دوست ندارند، پس این موضوع نیز می تواند پاسخی باشد برای سوال چرا مردها از خرید رفتن با زنان بیزارند؟!

چرا مردها از خرید رفتن با زنان بیزارند؟!
خانم‌ها معمولاً برای خرید کردن دوست دارند همراه داشته باشند و معمولاً با دوستان خود خرید می روند

مردها به فصل حراج توجه نمی کنند

در پاسخ به سوال چرا مردها از خرید کردن با زنان بیزارند؟! باید بگوییم که معمولاً در پایان فصول در مراکز خرید حراجی های قابل توجهی می زنند؛  این شاید فرصتی باشد که خانم ها به خرید بروند اما اگر به خاطر همین حراجی ها آقایان را مجبور کنید که همراه شما مغازه ها را بگردند باید به شما بگویم که ممکن است در این چند روز تنش های زیادی را متحمل شوید. 

آقایان معمولاً به حراجی ها توجهی ندارند آن ها از خریدهایی که بدون هدف و غیر ضروری انجام می‌شوند بیزارند؛  برخلاف آن ها خانم ها می توانند ساعت ها در پاساژها و مراکز خرید بدون هیچ مشکلی قدم بزنند این موضوع به دلیل  تفاوت خانم ها با آقایان می باشد .

چرا مردها از خرید رفتن با زنان بیزارند؟!
خانم ها می توانند ساعت ها در پاساژها و مراکز خرید بدون هیچ مشکلی قدم بزنند درحالی که آقایان از خرید های حراجی بیزارند

مردها از پاساژ رفتن بیزارند

آقایان معمولاً ترجیح می دهند که کوتاه ترین راه را برای خرید کردن در نظر بگیرند به طوری که هر چیزی که ارزش خرید کردن را داشته باشد و به آن نیاز داشته باشند در اولین مغازه خریداری می کنند؛  اما خانم ها برای انتخاب جزئی ترین احتیاجات ممکن است بسیاری از مغازه‌ها را بگردند و تک تک چیزهایی را که به نظرشان خوب می‌آید را خریداری کنند. 

این مورد نیز یکی دیگر از پاسخ های سوال چرا مردها از خرید رفتن با زنان بیزارند؟! می باشد ؛ آقایان ترجیح می دهند که وسایلی که مورد نیازشان است را در مغازه ای که همیشه از آن خرید می‌کنند بخرند یا حتی برای  بیرون نرفتن و استراحت بیشتر احتیاجات خود را آنلاین سفارش دهند.

همچنین بخوانید :
آموزش بزرگ کردن چشم با آرایش

نظر شما در مورد  دلایل بی علاقگی آقایان برای خرید رفتن با خانم ها چیست؟ لطفا تمامی نظرات خودتون رو در این رابطه در زیر همین مقاله جهت استفاده ما و سایر بازدید کنندگان وبسایت گلسانه ارسال بفرمایید ممنون.

اشتراک گذاری 

Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on linkedin
لینکدین
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.